Náš Timmy

• Česko Kamarád Timmy (viac)
Animovaný / Rodinný / Komédia
Veľká Británia, (2009–2012), 13 h 44 min (Minutáž: 10–22 min)

Jehňátko Timmy se musí pořádně naučit, jak to na světě chodí. Jsou mu teprve tři roky - samozřejmě podle ovčího kalendáře, ale už je načase, aby si uvědomilo, že se svět netočí pořád jen kolem něho. V jeslích si Timmy najde nové kamarády, kreslí, maluje, tvoří a seznamuje se s pravidly každodenního života. (oficiálny text distribútora)

Djkoma

Timmy, jedna malá ovečka z vynikajícího seriálu Shaun The Sheep a její vlastní spin-off. Cílové publikum je rozhodně hodně mladé a ostatní radši ať zůstanou u zmíněného Shauna:). Děti asi budou mít z blbinek a samých "mládať" různých zvířátek radost, ale trochu je z toho cítit už jen zbytečná snaha vytěžit ze známé značky nějakou korunu navíc... Mé srdce zůstává Shaunovo, tady je to už opravdu příliš hloupé a málo vtipné. ()

jaaara

Další výtvor, a dokonce dle mého názoru lepší, než prasátko Peppa, za který se britští tvůrci nemusí stydět (na rozdíl od Teletubbies). Nádherná, minimalistická animace, ta mimika malé ovečky je fakt hustá. Ne nedal jsem si špeka ani panáka vodky z likérky Drak ;-) Výborná a neškodná zábava pro děti 2+. Kdo nepotřebuje zabavit prcky něčím neškodným a zábavným, nepochopí. Timmy rulez! Beeeee! 85% ()

LuciusWlk

Tady si opravdu myslím, že někteří uživatelé, by měli zvolit terapii: skákání do zdi hlavou napřed !!! Kamarád Timmy má cílové publikum asi od 20 měsíců věku dítěte. Naše mala 21 měsíců, si Timmyho užíva, směje se a napodobuje zvuky zvířátek. Hodně barevné, hravé a zábavné. Tvořeno především pro udržení pozornosti tak malých dětí. Skvělé!!! ()

Nosdrolomo

Zajímavý seriál cílený tak na děti předškolního věku. Shaunův dospělácký nadhled a vtip zde rozhodně nehledejte. Jediné co najdete je v každém dílu mravní ponaučení a neuvěřitelně dlouhou úvodní znělku (1min.). Ačkoliv když o tom tak přemýšlím, tak ani některým "dospělákům" by trochu toho mravního ponaučení od Timmyho a jeho kamarádů ze školky neškodilo. (btw. kachna s potápěčskými brýlemi a prase ve svetru rulezzz :-) ) ()

st.lupen

Popravdě řečeno, dívat se na tento seriál mě dost nudí. Ale cílová skupina taky není dospělý člověk! Můj dvouletý synTimmyho naprosto zbožňuje a Timmy je pro něj absolutní hrdina, kam se hrabe Bořek stavitel nebo Pošťák Pat. S Timmym se prostě ztotožňuje a Timmy je jeho největší vzor. Můj syn by dal určitě 5* ()