S ovečkou Shaun vládne na farme chaos! Shaun rozhodne nejde so stádom - práve naopak, stádo sa pod jeho vedením púšťa do rôznych akcií, ktoré pokojné údolie menia na pastvinu plnú zmätku. Shaun s kamarátmi nedáva šancu ani ovčiarskemu psovi Bitzerovi, ktorý sa snaží utajiť, čo všetko sa deje za farmárovým chrbtom. Každý deň prináša nové dobrodružstvá vďaka ovečke Shaun! (TV JOJ)

Stejšn

Lepší tři. Nějak nemusím ten výtvarný styl a pokaždé, když se ty ovce začnou usmívat bokem hlavy, nějak mě z toho trne ksicht. ()

Hanz924

skvělá podívaná pro malé i dospělé... ale v mojem případě bych řekl, že dospělí se tomu zasmějou víc... fakt to je super!! :) ()

Rajczatko

"Kapánek" pozměněný námět Wallace a Grommita mě nejdřív nutil přistupovat k seriálu se skepsí, protože jsem veliký fanda W&G, ale po asi pěti sekundách jednoho z dílů, který nám pustil náš fyzikář na gymnáziu v jedné z posledních hodin roku jsem si okamžitě seriál zamiloval :-) Je to nesmírně zábavné a milé, a i přes to že jedinou dabovanou částí je úvodní písnička, protože v žádném z dílů nepadne ani slovo, všechno nahrazuje bečení, štěkání a huhlání, je to rozhodně dílko, které zaujme naprosto jakýkoliv vzorek populace. ()

eFOXsize

Dlouho jsem odolávala. Na střední jsem si namlouvala, že už jsem dost stará na kreslené pohádky, ještě k tomu němé! Kdeže! Je to skvělé do dnes, nápadité, vtipné a nádherně animované. Má co nabídnout dětem i dospělím, ačkoliv dospělím asi více :-P. Nejvíce oceňuji důvtip oveček! ()

keiko

Jsou díly lepší a horší, ale neochvějná roztomilost seriálu překračuje všechny meze, které by mi snad v pěti hvězdičkách mohly bránit. Nadto tu je jistota, že když už podařený díl, tak se vším všudy a v plné zbroji. Je to seriál dělaný s láskou. ***** ()

Fenris 13

Nestává se často, abych se (byť u krátkého animáku) řezal smíchy od začátku do konce, ale u Shauna takhle funguje každá epizoda. Báječné. ()

Rachi

Já tu huňatou zdechlinu zbožňuji. Občas je mi až líto psa Blitzera a farmáře, při neplechách jež Shaun a ostatní ovce vyvádějí. 5/5 Tohle si je opravdu zaslouží ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 8,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - ?, Audience Score - 95% | FDb.cz - 81,8% | Béééé, to by řekl náš pan učitel hudební nauky, kdyby viděl, na co se jako velcí díváme. My se naopak u každého Béééé (v tomto filmu) smějeme, jak málokdy. Neskutečně šikovná práce a především zábavná. Odteď říkáme "je tam veselo jako v ovčíně" :-) Ne, ale fakt, geniální alá Nick Park! 100% ()

ratje

Brilantni detsky serial britske BBC. Na DVD zatim vyslo 24 z 40 odvysilanych epizod - tri DVD po osmi. (duben 2008). Vetsina lidi, ktera predstira, ze tohle DVD kupuje pro deti, si jej ve skutecnosti koupila pro sebe. A ja k nim taky patrim. ()

quasar

Když jsem rozkliknul hodnotit/komentovat, tak jsem nevěřil!!! Konečně něco, co se líbí všem! U nás nedělní ráno probíhá tak, že náš tříletý syn se budí a dloubá do mě - "tati vstávej, bude hřiště!" "Vzbuď mě až na ovečku!" "Nevzbudím" "To se opovaž!!!" :) Grotesky prostě nezklamou ani v dnešní době... ()

Merwin

Hah tak tohle je naprosto výbornej seriál. Když má člověk horší náladu tak tohle je stoprocentní lék. Výborně propracovaný a nadabovaný scény. Přes obtloustlého a líného kocoura přes prasata k ovčímu miminu, který je ovšem dokonalý (a to nemluvim o vizáži kuřat, u kterejch jsem myslel, že umřu) :D:D:D vřele doporučuju. ()