Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

zdenny

Byla to pěkná a příjemná road movie. Sliboval jsem si od ní ale víc. Zůstalo tedy u toho pěkného a příjemného. Faktem je, že humor v tomto filmu byl a byl jemný a citlivý. Víc mi ale film bohužel nedal. Vlastně teď už ani nevím, jak film dopadl. Ale jak říkám, film to byl pěkný a nikomu jeho zhlédnutí opravdu neublíží. Herci byli také sympatičtí. ()

zolo23

Veľmi pekne natočený film o troch vojakoch,ktorí sa vracajú zo služby domov, aby potom spolu zažívali rôzne situácie, ktoré im vymyslel sám život. Tento film sám o sebe nie je dokonalý, ale ono sa naňho tak príjemne pozerá,že si ho jednoducho musíte zamilovať. A trojici ROBBINS, McADAMS a PEŇA to tak dokonale hralo...:-) ()

velkyvezir

Velmi příjemné překvapení. Americká road movie o trojici amerických vojáků putující napříč Spojenými státy. Navzdory poklidnému a zvolněnému příběhu má film neuvěřitelný spád a takřka dvouhodinový snímek uběhne velmi rychle. Nejvýraznější postavou je bezesporu Tim Robbins, zatímco Rachel McAdams je takové třeštidlo mazel a Michael Peňa je poněkud prkený. Každopádně se trojice dobře doplňuje a ocenit se musí realistický konec. ()

mysiak

Príjemná tragikomédia, ktorá popisuje road trip vojakov, ktorí majú voľno po návrate z vojny...a ich road trip je dosť zaujímavý, a to hlavne vďaka hercov, ako už je zvykom Rachel McAdams je milá, vtipná a je dobrým spestrením, Tim Robbins je najlepším z tejto trojice hlavných hrdinov a Michael Peňa, no proste ako to povedať, stačí že je iný...symbolický koniec dodáva elegantnú bodku za týmto príjemným filmom ()

Wormboy

Neobvykly, ale zaujimavy roadmovie o trojici americkych vojakov, ktorych zvedie dokopy hromadne meskanie lietadiel v New Yorku. The Lucky Ones vdaka serioznemu ponatiu temy, ludskemu pribehu a najma kvalitnym hercom uspesne cely cas brusli na hrane komedie a dramy a tak nam ponuka dalsi maly film, ktory sa do nasich kin nikdy nedostane, co vsak v tomto pripade nevadi, pretoze velke platno tu nie je nevyhnutne. 3,5/5* ()