Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

chrispe

Nuda, nuda, nuda. A nezachrání to ani sympaťák Malátný... dvojroli Vilhelmové jsem nějak nepochopila... a vůbec, mi to všechno přišlo strašně trapný. ()

PavelZava

T.Vilhelmová je ve dvou provedeních blond a černovláska a Kristýna N-F s podmanivýma očima. Jinak silné obsazení i Vašut či Bém si štěkli a dvojité deja vu, nápad dobrý, ale stejně slabota. S tím doktorem ? S gynekologem ? :-D :-D ... Otěhotnět s gynekologem to je snad pracovní úraz ! Jana Hubinská byla též sexy. Primář Horn (L.Sobota) s kordem či fleretem útočící na podřízené byl dobrý, to je vám, ale dobrý nápad ! Poděkování : Petr Kantner (28.04.2013) ()

Louie

Když příběh běží poprvé, je to celkem sranda, pak už pobaví jen Kryštof Hádek a Iva "Becher" Janžurová. Zbylé dvě verze příběhu nic moc novýho nepřináší a jen natahují první epizodu... ()

sanikope odpad!

V štýle RUN LOLA RUN strácam akykoľvek dobrý pocit kam speje súčasná česká kinematografia a to Lola patrí medzi moje obľúbenkine. Bože vie niekto kto je ten Malátný? Ja som o ňom doteraz nepočul a dúfam že už ani nebudem. Vilhelmová v úlohe manželky mi pre zmenu pripomínala Popelku. ()

Bludicka.Julie odpad!

Poslední týden mám štěstí na strašně zajímavé filmy o mužské nevěře, slabošství a prolhanosti. Začíná mě to už fakt štvát a tenhle film je navíc naprostá sra*ka! ()

Oonika

Kde nic není ani smrt nebere... Kdyby tam nebyl můj milááášek Michal, tak o ten film ani nezavadím. Ale prostě, Michale, radši zpívej, do kina už na tebe nepůjdu... ()

Jonatána

Tak já se dneska večer při sledování televize bavila :-). Michala Malátného mám ráda a Kryštof Hádek byl boží. Scéna na služebně městské policice mě hodně bavila, takže 3 hvězdičky to jistí. 1.2.2015 dneska jsem to viděla znovu a stále platí, co jsem napsala původně:bavila jsem se a tři hvězdičky nechávám :-). ()

D.awi.d

Podezírám filmaře, že tenhle film vznikl jen aby nenápadně poukázal ve vedlejší roli na to, že Sobota konečně přestal koktat a pitvořit se a je schopen hrát..... jo a ten film kolem toho ? Naprostý průměr! ()