Záhady praveku - Season 1 (2007) (séria)

Die andere Seite (S01E01)

(epizóda)
  • USA Leapin' Lizards

Connor Temple najde v novinách článek o podivném tvorovi (údajně z dob pravěku). Rozhodne se s článkem zajít za profesorem paleontologie Nickem Cutterem a jeho pravou rukou Stephenem Hartem. Cutter je k článku poněkud skeptický – myslí si, že je to podvrh. Stephen a Connor ho přemluví, aby se společně šli podívat do Údolního lesa, kde byl tvor spatřen. Sledujeme příběh Abby, která v místní ZOO pracuje s ještěry. Kvůli škrtům v rozpočtu musí ze ZOO odejít. Před odchodem zjistí, že jistý Ben Trent má nějakého podivného ještěra. Proto zajde za Benem, aby se na ještěra podívala. Ben ji řekne, že ho našel v Údolním lese. (Varan)

Damnsinead

Ochotnické divadlo s vysokým rozpočtem. Když pominu ty herecké výkony, je na pováženou, že se tu blbosti kupí hned od začátku. Objeví se anomálie, která umožňuje procházet do pravěku, dinosauři začnou pobíhat po městě, ale všichni jsou v klidu. Když jeden úchvatný vědec a nějaká týpek se zbraní frajersky projdou do pravěku, nemají žádný ochranný oblek. Nekoná se žádné odebírání vzorků, to nikoho nezajímá. Hlavně že našli botu. No a když několikatunového dinosaura srazíte autem, auto je bez jediného škrábnutí.  Nebýt ještěráka Rexe, nebylo by se na co koukat. 15% ()

warrenur

Neskutocne prevedenie dramatickeho divadelneho spolku plneho dinosaurych nadsencov. :) Myslim, ze i v dobe svojho vzniku by som sa na tento gulas dival rovnako. Odhliadnuc od ubohych efektov, horsie je, ako skratkovito a obcas vazne s absentujucou akoukolvek logickou strukturou sa to tvari. Herectvo i dialogy su strasidelne. Dam si pre tu srandu asi este jednu cast, ale viac urcite nie. Neodporucam. Za triezva takmer nepozeratelne. ()