Na Zemi se začaly otevírat anomálie. Portály, z nichž vylézají pravěká monstra, která terorizují nevinné lidi. Jejich zastavením byl pověřen výzkumný tým pod vedením Nicka Cuttera. Stephen Hart, Connor Temple, Abby Maitland a Nick Cutter nasazují své krky, aby ochránili oběti dravců. Navíc se Nick po osmi letech dozvídá, že jeho „ztracená žena“ Helen Cutterová je naživu. (Varan)

Radyo

Seriál má v první řadě zajímavý námět a místy i triky, ale to je snad vše. Tedy ještě až na roztomile sympatickou Hannah Spearritt. Ovšem zbytek herců, to je neuvěřitelná směska nesympatických loserů... A dialogy jsou chvílemi děsně infantilní, ostatně jako celý scénář, plný všemožných klišé a oslích můstků... Ty tři hvězdičky jsou až moc... ()

HitAgent

Začátek kultu mého dětství:) Tuhle sérii mám pravděpodobně nejraději. Finále je BOMBA! Dávám 4 hvězdičky:) Nostalgie má přednost:) A hudba Dominika Scherrera na tom má lví podíl:) 70% ()

Lachtaan

V časech, kdy jsme ještě sbírali DVDčka po trafikách, jsme na prvním stupni narazili se spolužáky na hodně zajímavý sci-fi seriál, který nám přiblížil naši lásku k dinosaurům a nastartoval éru zapomenutého televizního projektu, na který já osobně ale nikdy nezapomenu. ()

Oralfabet

Po letech jsme se s bratrem vrátili k téhle klasice z dětství a skvěle jsme se pobavili, především tedy na úkor seriálu, takže to hodnocení neberte moc vážně. Zdejších 82 procent a nemálo vážně myšlených oslavných komentářů mě trochu udivuje, ale pravdou je, že se na to kouká fakt dobře. Cutter je totální chad, Connor, kterého jsem míval nejradši, zase totální creep a idiot, Abby asi nejsympatičtější (ikdyž taky nejzbytečnější) postava a Helen je horkou adeptkou na největší krávu na poli televizní tvorby. Jo a nemůžu zapomenout na Lestera, který z těch pár minut, jež jsou mu obvykle věnovány, vyždímá vždy maximum. Parádní stupidní zábava, umocněná českým dabingem (kombinace vesměs dobře zvolených dabérů s debilně přeloženými dialogy). Objektivně tak 3/10, subjektivně 10/10 ()