Proslulá, plně vyzbrojená americká bitevní loď Missouri vyplouvá na svou poslední plavbu. Slavnost se však brzy změní v drama, protože teroristé se chtějí zmocnit jaderných zbraní na lodi. Je jen jeden člověk, který je může zastavit a tím je odvážný kuchtík Steven Seagal. Úspěšný americký akční thriller je variací s dnes často frekventovaným motivem uzavřené společnosti ocitající se v moci bezcitných teroristů, kteří však ve svém jinak dokonalém plánu nepočítají s osamělým bojovníkem, jenž se jim staví do cesty. Po moderním mrakodrapu a letišti se takovou uzavřenou společností stala posádka americké bitevní loďi Missouri s jadernými střelami Tomahawk na palubě. Ta je přepadena teroristy, převlečenými za personál najatý k oslavě kapitánových narozenin, vedenými zrádným důstojníkem Krillem a paranoidním Strannixem, bývalým expertem CIA. Netuší, že v podpalubí je čeká elitní vojenský specialista Casey Rybak, který na lodi po degradaci pracuje jako kuchař. On jediný může zabránit nebezpečí, které hrozí celému světu. Postupně začíná teroristy likvidovat, nejprve sám, později s pomocí půvabné dívky Jordan Tate a částí osvobozené posádky. (oficiálny text distribútora)

Rousse

Podle mého názoru poslední ze série "Segalovek", na kterou se dá dívat a která má šťávu - pak už šla úroveň hodně prudce dolů až se dostala do těžkého mínusu. No každopádně Přepadení v pacifiku je dobrá podívaná - vlastně víc než to, když jsem dala 4*:-) Segal je ještě "v nejlepších letech", předvádí dobrý výkon a vše jistí parádně vymaštěný T. L. Jones. Na tohle se vždycky ráda podívám. ()

vanderbart

Jeden z mála snesitelných filmů se Seagalem... Jestli někdy bude na CSFD Top10 nejneoblíbenějších herců, má tam u mne Steven rezervé... ()

Maynard.

Ale jó, už jen kvůli tý nostalgii... Seagalovi vděčím zato, že pokaždé když jsem byl v mládí nemocen, tak jsem si tento akčňák pouštěl a vždy mi to krásně uteklo. Jasně, je to klasický akční béčko, ale z těch filmů se Seagalem jednoznačně to nejvydařenější. Už jen kvůli velice sympatickému padouchovi v podání Tommyho Lee. Vnadná blondýnka Shauni z Baywatch samozřejmě nesmí chybět. No a závěrečný potlesk v budově CIA též ne :o). Poslední bitka starých známých je zakončena skutečně po "Seagalovsku" (prstem do voka, kudlou do hlavy a hlavu rovnou mezi pixely :o). Dneska už se na tento kousek dívám spíše s odstupem, ale byly doby, co jsem ho fakt žral :o) ()

SG-1

"Já mám jednu zásadu o zabíjení lidí. Vlastně mám dvě. Zaprvé: Nerandím s muzikanty a zadruhé: Nezabíjím lidi!" -Jordan Tate- ()

kenkaku

Ha inovace! Seagal NENÍ POLICAJT!!!! Je voják... což je jediný odklon od fenomenu Seagalovky. Přesto je "V obležení" (sorry ale "Přepadení v Pacifiku" je jeden z nejstupidnějších překladů názvu filmu v historii stupidních překladů názvů filmů) na mém žebříčku druhý nejlepší film co natočil. Každý kdo se Stevenovi v roce 2012 směje by se měl mrknout jak válel před dvaceti lety. Tohle je akční klasika. ()

herr_carter

Asi nejznámější film S.S., nestavím ho kvalitativně ale před filmy jako Nico, Těžko ho zabít atp. T.L.Jones je tu však skvělý................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

MARTIN*I

Co dodat... Mam Seagalovky prostě rád... Líbí se mi jak dycky všechny nehorázně zmlátí :-)) Vim že to je všechno přehnaný, nemá to extra příběh a celkově je to béčko... Ale co? :-)) Já se u toho bavim, Segalovo hlášky, které mají nabudit spíše akční atmosféru mě rozesmívají.. Je to joker ani to neví :D ()

bruceman7

Jeden z mých nejoblíbenějších snímků se Stevenem. Kdybych to měl hodnotit objektivně, tak je to někde na přelomu *** a ****. Parádní bitky, zlosyni, Erika a její dvě přednosti, zdravá dávka klišé a nevynechatelné závěrečné poplácání po zádech. Jo a nostalgie. 70% ()

jondoe

Mna proste Seagalovky nikdy nebavili. V kazdom filme vsetko vie. Nikdy ho nic neprekvapi. Nikto sa ho ani nedotkne. Kludne by mohol byt terminator on a nie T-800. ()

Han22

Seagal v nejlepší formě poprvé vychází z podžánru ubran action film a stojí sám na námožní lodi obsazené teroristy. Přestože jde o kopii Smrtonosné pasti, bylo a je mi to buřt, protože akce i hlášky jsou prostě dokonalé, dvojice záporáků Tommy Lee Jones a Gary Busey jsou skvělí a Seagal tady ukazuje všechno to proč jsme ho měli rádi. Chybí mi jen ten pocit, že bych se o hrdinu mohl bát. ()

666Carnage

Jeden z nejlepších Seagalových filmů vůbec. Filmy natočený v týhle době měli šmrnc a opravdu byly akční. A i se Stevenem je to dobrý film. Do určitýho roku se najeho filmy dá koukat, potom je to naprostá srač**!! Tenhle film je opravdu akční popkornovka, která v době vydání frčela, dneska už po ní asi nikdo moc neštěkne. Každý dá radši přednost Komandu nebo Die Hard. Stejně jako já. Dávam 4* za klasiku, vtipnost, akci a finální souboj s Tommym :) ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (viac)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (viac)