Grindhouse: Thanksgiving

všetky plagáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

SharpChick

Roztomilé a zábavné, Eli Roth mě překvapil: upřímně jsem čekala nějakou bezduchou sračku... ;-) (ale stvořit celý film bych mu nedovolila) ()

xladojx

Podobně jako Machete od Roberta Rodrigueze velmi zdařilý trailer. Narozdíl od něj však doufám, že se Eli Roth nerozhodne natočit celovečerní verzi, to by mohlo dopadnout katastrofálně a uboze. No, asi tak jako jeho dosavadní tvorba... ()

Alojs

Na téhle ploše husté a dostačující. Dvě minuty akurát. I kdyby ten film existoval, nikdy bych po něm nepídil. Za čtyři. Už jen za ten trubkovitý voice-over. ()

Ewík

Hlas traileru je velmi padnoucí, ale jinak se mi zdá, že by film spíš patřil do řady hororů 70. a 80. let a nic nového by nepřinesl. Ta počáteční scéna mi například připomíná Halloween... (Ale hláška "It´s blood" mě rozbila :-D) ()

ANTYCHRYST

Ta roztleskávačka, jak si tam v klídku hopsá a odhazuje svršky a pak šup roznoška a je to :) a ještě tam máme i české herce. To je fakt ouchylárna hodnit fiktivní film v podobě ukázky. ()

Hawkeye666

Rozhodně nejvtipnější a nejnápaditější ze všech Grindhouse trailerů!!! Viděl jsem na Youtube v mizerné kvalitě a ... Pustil jsem si to 6x a doteď se při vzpomínce válím smíchy. Ten nápad z trampolínou a hlavně ta úžasně romantická líbací scéna s useknutou hlavičkou dokazují, že Eli není zas tak beznadějný případ, jak sem si po zhlédnutí hostelu myslel - anebo platí: čím horší režisér, tím lepší trailer. Pak je velká škoda, že Uwe Bolla k natáčení nepozvali. ()

Akvarista

"It's blood"... tak tohle mě hodně pobavilo, pár dobrejch napadů na hodně malým prostoru. Možná by měl Eli točit jenom takovýhle blbosti s maximální délkou 10 minut, H@h@. ()

MaxForValue

Eli Roth neprichádza v tomto fiktívnom traileri s ničím novým, ničím čo napríklad z Rodriguezho Grindhouse Teror robí tak krásne divadlo. Je to len rezanie do už zarezaného a ani solídne hlášky nedokážu zachrániť výsledok. Vidieť tento trailer, film ma absolútne neosloví. ()