Kang Han-na je tlustá a ošklivá dívka, která zpívá schovaná v zákulisí za populární a krásnou zpěvačku Ammy. Sice není atraktivní, ale za to umí krásně zpívat, což právě Ammy chybí. Han-na je bezhlavě zamilovaná do Sang-juna, slavného manažera, který si nevšímá její ošklivosti a je na ní milý. Když Han-na uslyší jak o ní Sang-jun nehezky mluví, nemá další důvod proč déle žít tlustá a ošklivá tak zajde za plastických chirurgem aby jí od od hlavy po palce u nohou předělal v krásnou dívku. Chirurg po přinucení souhlasí a provádí na jejím těle spoustu operací. Han-na je nezvěstná po dlouhou dobu. Když jsou všechny operace hotové, vidá se na konkurz zpěvačky, která je hledána právě místo jí samotné. Han-na z novou vizáží, se představí jako Jenny a manažer Sang-jun jí hned příjme a vytvoří jí velkou kariéru a popularitu... Zjistí někdo pravou totožnost Janny? Povede se jí její vysněná velká kariéra? Nebo snad skončí v náručí jejího milovaného Sang-juna? (Káronoš)

maddy

Moc moc moc príjemná komédia. Hlavná hrdinka je k nakusnutiu (Ah-jung Kim), vtípky sú veľmi trefné i keď v druhej polovicy ustupujú dosť do úzadia a nastupuje prevažne romanticko-dramatická línia. Romantika funguje, bohužiaľ tá dramatická, ktorá sa snaží vštiepiť evidentne nejaké to posolstvo dosť pokulháva. No aj tak vynikajúce 4*. PS: odporúčam aj OST - cover Maria je perfektný, hlas An-jung Kim je vynikajúci, takisto aj cover od Janet Jackson znie dobre. ()

kikuka

Celkom zaujímavé v kontexte šumov o tom, ako každá X-tá kórejská star má za sebou plastiku. Inak ale kórejská romkom.. ()

Tony.cs

Poselství pro obě sorty. Tlustí...když nebudete makat, nebudete mít z toho výsledku tak velkou radost. Krásní...nechovejte se jako idioti. ()

Laputa

Tak tomuhle moc nefandím. Byl tam hezký pokus o cit, ale ten byl zašlapaný do země plastickými operacemi, které rozhodně nemají s citem co dělat a je to jen povrchní snaha zviditelnit se. 2,5 hvězdy. ()

dan.pacino

Jenna mi neskutečně připomínala J. Albu. a asi proto mi přišla tak sympatická :) skvělá komedie, začátek trochu slabší, ale co.. příběh skvělý a o hudbě ani nemluvím! ()

terunka003

Vtipné, romantické, nápadité, hezké, milé × hlavní představitelka byla možná až moc "něžná". Začátek trochu připomínal Zpívání v dešti, po plastické operaci to ovšem byl zcela jiný film. Zpívalo se krásně, pejsek byl taky dobrý, tatínek roztomilý. Jen ten konec! Bylo tam moc pláče, moc něžnosti, moc nevinnosti. Ale i tak jsem se skvěle bavila. Film, který pobaví, potěší, dojme. ..stejně si myslím, že Han-na byla sympatičtější.. ()

Ivuse

Největší dojem z tohoto počinu je jednoznačně Ave Maria, Kim A-Joong má nádherný hlas, navíc je velmi sympatická. Její povaha mě nejednou rozesmála, je roztomile nesmělá a překrásně citlivá. Navíc se zde objevují dva skvosty starší herecké generace (Sung Dong Il, Lee Han Wie), které prostě zbožňuju :-) Za mě jednoznačně ANO. ()

Ceres

Velice pěkná limonáda, která obsahovala vše, co k podobným filmům patří. Dobře se na to dívalo, poslouchalo a docela pobavilo. Pěkná oddychovka. 70% ()

Gogo333

Tlustá zpěvačka z nádherným zpěvem se rozhodne pro plastiku a je změněna v nádhernou slečnu. Vrací se zpět jako nová dívka a usiluje o své předchozí místo a muže svých snů. Nápad docela dobrý i když už to tady bylo. Hlavní herečka moc pěkná a krásně zpívá. Děj se ale docela vleče a moc vtipný to taky není. 65% ()

XdanteX

Nejzajímavější je na tom uvědomovat si při teskných promluvách Jenny k Han-na, že samotná herečka Kim Ah-joong je taky řádně předělaná a postavila na tom jako spousta jiných v Koreji kariéru... psychiatrická pochoutka. Jako komedie nic moc ()

Káronoš

200 Pounds Beauty je asi moje první, menší zklamání v J.korejské filmografii. Snímek je pouze "dobrý" = tímto termínem moc korejské filmy neoznačuju (spíše famózní,perfektní,úžasný). Taková příjemná tuctová oddechovka (kterých je všude dost). Zase na druhou stránku to opravdu špatné nebylo, párkrát jsem se pousmál a u konce i pár slz spadlo. Přesto film nenaplnil moje očekávání, nic nebvyklého ani nic úžasného mě film nepřinesl, snad kromě oběvení nové herečky, která se připíše na moji listinu nejhezčích hereček, protože Ah-jung Kim je opravdu nádherná dívka, která držela film v určitém tempu a dala mu zajímavější podobu. Hodnocení: 6/10. ()

Bansheee

Proč mám jen pocit, že kdyby tato komedie byla natočena v USA bylo by hodnocení rapidně nižší? Je to snad díky adoraci korejské filmografie? Ale zpět k filmu, je to pohodový, absolutně nereálný film, ale má v sobě něco celkem milého a občas i vtipného. (A občas taky dost trapného.) Spíš průměr, ale na deštivé odpoledne fajn volba. ()

chrispe

No... co na to říct. Fanda jihokorejskej dojáků ze mě asi nebude. Nicméně musím říct, že vzhledem k délce filmu jsem se nudila minimálně. Klasický příběh, kterak ošklivé kačátko došlo k bodu, kdy není jiné cesty, než se "udělat krásnou", v tomto případě pomocí hromady plastik. Líbilo se mi, že postava Han-ny nebyla přehnaně ponižována rádoby vtipnýmy příhodami, aby se ještě umocnilo jaký je looser (jak to bývá v produkci USA). Ona k tomu úplně stačila její kamarádka, kterou jsem měla chuť pořádně praštit do palice, aby si uvědomila, že zakopávat její sebevědomí ještě níž, jí asi moc nepomůže. Místy jsem se opravdu zasmála, nejvíc mě bavil starší bratr Sang-juna, otec Han-ny a zamilovaný poslíček. Btw: tím, že vyhodila toho psa to vážně podělala! :) To se prostě nedělá ani ve filmech! // Zajímavý komentář: Maemi ()

GoustDog

Korejské komedie bývají super, ale tohle je až moc sterilní a jednoduché. Ani snaha o vytvoření skutečně povedených vtípků tu nebyla. Prostě šeď, kterou občas prosvětlí některé půvabné hudební číslo. ()

Pavelghoul

Korejska picovinka ... brecet se o tuho moc neda, komedie tam je poskromnu. Byl bych byval na to sel do kina, moje prvni veta po ukonceni by byla: "nazdar ty kurvo, tak co ty prachy!" ()