Žraločí muž

(TV film)
  • Česko Žraločí muž (viac)

Na odlehlém ostrově v Tichém oceánu jsou prováděny tajné experimenty. Nadnárodní farmaceutickou společnost tento výzkum velice zajímá, protože by podle jejich názoru mohl vyléčit mnoho nemocí. Zástupce společnosti při návštěvě ostrova brzy zjistí, že věci se mají trochu jinak. Ve skutečnosti se zde provádí křížení žraloků a lidí. Podaří se mu uniknout? (oficiálny text distribútora)

maverick10 odpad!

Tlustej "ajtak", kterej odehral dost levelu Counter Strika, aby sam zlikvidoval celou armadu vojaku . . . . je toho moc u ceho se potrhate smichy, inu tohle je snimek, ktery dokazuje, ze sen kazdeho, kdo by rad natocil film, neni tak vzdaleny. Kdyz to dakazal i pan Michael Oblowitz bez talentu a s pomatenymi smysli, proc by to nedokazal lepe prumerny clovek bez talentu? ()

honajz2 odpad!

Další z těch filmů, co jsem chtěl vidět jako malý. A tenhle jsem snad chtěl vidět jenom kvůli tomu, že jsem si podle plakátu myslel, jak strašně drsný horor to bude :D Haha, jak já jsem byl tehdy strašně naivní... I když, už tehdy podle zdejšího hodnocení jsem tomu filmu moc nevěřil a dneska jsem se konečně přesvědčil, jaký opravdu je. Neskutečně stupidní, všichni se tu chovají jako idioti, tu potvoru tu ani jednou pořádně neuvidíme (z toho co je vidět je znát, že nevypadá ani z půlky tak dobře jak na plakátu) a taky je to neskutečně nudné. Vzhledem k tomu, že o postavách skoro nic nevíme (jen to, že se hlavní dva hrdinové milují... takové detailní vykreslení postav už snad bylo jen v Ptákodemii), nedá se tu ani nikomu fandit a tím, že je zde asi milion nelogičností a všechny zbraně tu mají nekonečno nábojů, to akorát stvrzuje, jak je to stupidní. Jako jo, asi dvakrát jsem se té stupiditě pousmál, ale i tak je to málo. Jediný pozitivní na tomhle filmu je ten plakát, ale sám tu 1* neobhájí, bohužel. Odpad! ()

rakovnik odpad!

Typický odpad. Scénář od dementa. Slátanina na entou. Jednu hvězdičku bych dal za pupkatého "terminátora" s AK-47, rasícího nemilosrdně všemožnými pomůckami vše živé i neživé, jednu za smích, při kterém jsem nevěřícně kroutil hlavou, jednu za překvapivě bohaté prostředí a mínus pět hvězdiček za efekty (podle mě filmaři udělali jen jeden záběr na čelisti "žralokočlověka" a ten tvrdošíjně opakovali), stupidní děj a všemožné hlouposti. Suma sumárum mínus dvě hvězdičky. ()

cariada

Není to zase tak zlý.Občas se u toho (docela dost) i zasmějete hlavně při přestřelce komanda žoldáků proti jednomu postaršímu boháči,jednomu pupkatýmu a jedné hezké ženské kdo asi vyhrál? Rambo by se za to stydět nemusel. Jestli čekáte , že postavou je onen krasavec z obrázku budete zklamáný on vypadá úplně jinak. Někdy máte pocit ,že tam není jen jeden. Téměř vše se odehrává za bílého dne ,tak že je to v celku dobře koukatelné ,ale zase nečekejte žádnou hororovou atmosfétu. Prostě průměrný béčko ,když nemůžete spát. ()

A.L.E.S.

Celý tenhle film je jedno velké klišé. Všechno tak typické, co znáte z ostatních filmů, nacpal režisér sem. I když k němu mám celkem dost výhrad, nemůžu dát méně než 4 hvězdy, protože mě film svým způsobem dostal. Užiju si ho i bez hodnocení a komentářů ostatních, ty pro mě nejsou motivačním měřítkem. Pravdou ale je, že snímek stál nejspíš tolik, kolik má bezdomovec v kapse, protože jsem se těšil na pořádnou příšeru, ale kamera se vždy buď odvrátila stranou nebo přišlo zatmění. ()

drackula

Hlavný záporák je akýmsi nepodareným krížencom Dr. Frankensteina a Dr. Moreaua s logikou Dr. Jozefa Mengeleho. Pupkatý W. Forsythe sa nám pre zmenu ukazuje v neuveriteľne lacných prestrelkách, tupých dialógoch a príbehu ktorí je prepchatý klišé od začiatku až po koniec. Jediné plus si zaslúži samotný žraločí muž, ktorého spracovanie je vcelku podarené. Škoda preto, že hrá skôr druhé husle, keďže jeho vyčíňanie je odsunuté na druhú koľaj už spomenutými akčnými sekvenciami medzi pupkáčom a ostrovnou ochrankou. Niektoré momenty potešili, ale bolo ich pramálo. 25 % ()

xaver odpad!

Shodou okolností jsem včera večer, t,j, 24.2.2012 zachytil na Nova Cinema začátek filmu Žraločí muž. Protrpěl jsem se až do konce filmu jenom proto, abych si mohl udělat celkový názor. Ten je jednoznačný. Něco tak stupidního jsem snad ještě neviděl. Když odhlídnu od mnohokrát opakovaného klišé, když se nějaký zneuznaný vědec snaží pomstít celému lidstvu, tak se film hemží spoustu nelogičností a rozporů, které snad ani nemá cenu rozebírat. A na závěr budu „zlej“, protože i hodnocení odpad je pro tento snímek ještě uznáním. ()

Holina

Velice srandovní film s nemotorným Forsythem, který běhá, zakopává a padá s jakousi zbraní v ruce, Jeffrey Combs zase jako genetický inža. No prostě ultramegazetko. Tomu nejde dát vodpad! Více zde ()

Imrwere

Aby mé hodnocení bylo přímo úměrné a všude měřené stejným metrem, odpad! tomu dát nemůžu, ikdyž bych jistě mohl a asi i chtěl. Obrovské zklamání a nuda. Pár živějších scének, u kterých se dalo i zasmát, ale co z toho? Film o ničem. Žraloky obdivuju a mám je rád (i ve filmech), ale to, co tvůrci předvedli tady? Hrůza. Kdyby ho jen nechali pouze v té vodě, ještě by se daly přimhouřit oči, ale proč sakra zmutovaný žralok běhá po lese? To je ještě horší než žraloci plující v písku na pláži z jiného filmového "veledíla" ... Obsazení také více-méně až na nějaké vyjímky nesympatické. 10%. ()

vaviva

Ta krásná bílá vila, je rezidence Perla, bývalé letní sídlo bulharského prezidenta Živkova, stojící u stejnojmenné pláže, kousek od Primorska, kde býváme na dovolené, takže jedna hvězda je za tuto "herečku", no a nebýt jí, ani bych na film nekoukala, no a druhá , že jsem se docela vychechtala, i když to záměr autorů , řekla bych, nějak nebyl. ()

zeres

whahahaha...tak asi takto by som zhrnul tento určite jedinečný kúsok. S nápadom klonovania žralokov a ľudí som sa už stretol tiež vo vydarenom filme Netvor, taktiež skutočný skvost! Otrasná kamera!!! Príšerné herecké výkony!!! Scenár, že moja babka by napísala lepší!!! No jednoducho krása!! Smial som sa od začiatku po koniec. Takéto filmy si vždy s vervou pozriem, je to lepšie ako tá najlepšia komédia!!! ()

IGNI

Nevím co si o tom mám myslet, asi nic...jakás takás zábava se tam našla, ale bylo třeba mít zvětšovscí sklo...s odřenejma ušima 2* ()