S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Unterschleif

Hodnotiť túto reláciu je trochu ťažké. Na jednej strane sú skeče z ktorých mi spôsobovali záchvaty smiechu a na druhej tie po ktorých som asi nie len ja ostal čumieť s otvorenými ústami prípadne sa cítil nepríjemne za protagonistov, pretože poniektoré scénky boli fakt trápne. Výsledkom je na naše pomery nadpriemerná televízna zábava ktorá však v porovnaní so zahraničnou konkurenciou neobstojí a spadá skôr do podpriemeru. Takže dávam 3* ()

BLACKDEVIL

Televízna šou, ktorú som hltal ako keby som bol týždeň nejedol!! Neskutočné gagy a scénky, z ktorých mám dodnes desiatky v pamäti :D :D :D ()

MIchael90

Nejlepší pořad tohoto formátu v Česku i na Slovensku jaký do dnešních dní vznikl. Ano, s přibývajícími díly měli i slabé chvilky, ale celkově to byla bomba! Škoda, že již skončili.. ()

Methos-SK

time out time out ty kokso. Ak to neni pravda tak nech ma prejde pendolino. Vidis? Nic sa nestalo. Celevriti the best ku koncu to ale uz slo az na 2 hviezdicky ale za par super casti davam 4 ()

RomanBond007

Ako to už spomenul Gemini, dosť to pripomína Tele Tele , a má pravdu, síce tejto českej relácií som videl asi 3 časti. Ale kedže táto relácia je slovenská, viac som chápal vtipom ako pri Tele Tele (nemusel som rozmýšlať, čo to slovo znamená atď.). Najviac ma pri tejto relácií pobavili bratia Farkašovci (Peter Sklár & Dano Dangl) a Karči & Lajči (Roman Pomajbo & Dano Dangl). Farkašovci - hranie na klavír, pochvala -postrčenie, postrčenie, buchnutie, triesnutie, facka- to bola pecka :D. A ešte aby som nezabudol na Ordináciu v zlatej žile :D. Dokopy fajn na zabitie nudy a ešte sa aj pobaviť.85% ()

belinko

Nápad, čo spojil pár ľudí v obraz modernej zábavy. Novodobý "Kraus a Marcin" ;) až na pár drhnutí seriál oplýva nezabudnuteľnými scénami.. ()

knoxville

Je fakt ze niektore sketche su slabsie...ale zas niektore su vynikajuce a celkovo si myslim ze taketo nieco na slovensku chybalo. Ja ich pozeravam velmi rad. ()

migl

Druhý výtvor z dielne STV čo stál za sledovanie(prvý bol Uragán),no "inteligenti" z produkcie STV rozhodli inak,a stopli to!! ()

D1705

Polnišová, Dangl, Pomajbo a Sklár začínali vo verejnoprávnej televízii. Ani partička nebola taká dobrá. Duňa a Fuňa, Farkášovci, Ebenci, U Slováka či Edita Papeky už sú legendy. Program, ktorý si päť hviezdičiek rozhodne zaslúži. ()

Baroque

najviac na všetkom boli dobré pokazené klapky. inak dosť trapas. pokus o politickú satiru na bode mrazu. skrátka cca strela do tmy, ktorá sa trafila len úchytkom. ()

hito

Neskutočne zábavná relácia, ktorej cieľ veľa ľudí nepochopilo. "Zrodenie hviezdy" - Polnišová. Brutálna dávka humoru. Najlepšie výkony: 1. Petra Polnišová - Nataša Geržová (Prcavé príležitosti), veverička Eliška, Mora Monster, 2xOTO 2. Roman Pomajbo - Edo/Sandokan bol nezabudnuteľný - ...veď vieš čo... :D, U slováka 3. Dano Dangl - Ibi Fajka, Jazykové okienko, Chruňo Monster 4. Peter Sklár - Jalo Bôček/Florián - čeho? (Prcavé príležitosti) Zmena mien bola fantastická (naj: Michal Hudák - Pichal Chudák) ()

50andy

To najlepšie a najhumornejšie, čo mohlo na slovenskej scéne vzniknúť. Svieže a hlavne poriadne uletené. Narážky na aktuality na Slovensku, či už na celebrity alebo politikov. AWESOME :D ()

Kemkacek

Taky si myslím že je to Tele Tele po slovensky ale já mám Tele Tele ráda a S.O.S mi příjde rozhodně lepší :)) A Papeky vede ! Ale nejlepší mě osobně přišel nejlepší Peter Sklár :) ()

flegmos

Vzdycky hovor secko!! Vzdycky hovor secko!!! tak tak dnes uz mozem v klude povedat ze na to co sa na LOVEnsku toci je tento serialik napriek tomu, ze bol pekne za lacika, na kolienku a na rychlovecku zbuchnuty je to celkom dobra vydarena SATIRA. Primitivno-trapna, jednoducha avsak FUNKCNA. Dnes uz sa na to divam ako na legendu. V spravnom case, na spravnom mieste sa stretla spravna kombinacia ludi aby sa im podarilo Totok, lebo Totok je tazky LOVEnsky nadpriemer. 85 % ()