Wyatt Trips jednoho dne zavolá své přítelkyni Kim Jasneyové a jeho spolubydlící mu oznámí, že odešla ven s Rickerem. Zoufalý Trips navštíví svou přítelkyni Ivy, striptérku v baru, která mu poradí, aby se za zlomené srdce pomstil své přítelkyni originálním listem do kterého přibalí fotku s nahou Ivy a použitý kondom. Na druhý den mu však Kim oznámí, že byla na procházce s Rickerem-psem kamarádky. Trips musí okamžitě zastavit dodávku se zásilkou a spolu s Ivy se vydají na cestu, která je víc než plná bláznivých dobrodružství... (oficiálny text distribútora)

hlína

Výborná s komedie s monstersexy Reese, diktováním dopisu o který jde fakt stojí za to. Zápletku se snažil ještě jednou napodobit film Road Trip se zasláním videokazety, ale už ne tak zdařile. ()

zberatel

Po dlhej dobe sa mi podarilo najst tuto skvelu komediu v digitalnej forme a mohol som si ju znovu pozriet. Nic nestratila rokmi a stale ju mam rad, no a Reese, kto ju "pozna" tomu netreba nic vraviet... ;) ()

danny_21

Předvídatelná road movie komedie, kterých jsem viděl přehršel, tahle navíc není ani nijak zvlášť vtipná, s jednou vyjímkou : " Celulitidou obalené kaktusy, kterým říkáš stehna " - to to byla hláška, kterou si budu ještě dlouho pamatovat - 45 % ()

mira.l

Pro mě příjemná, tak trochu bláznivá komedie s Paulem Ruddem a Reese Witherspoon, která coby brunetka vůbec nevypadá špatně:). Jediná věc, která trochu zamrzela, byla zkáza Volkswagenu 181, Reese ten vehikl slušel:). ()

boni

Takový trochu dospělejší Road Trip, tedy téměř s absencí toho nejvíce infantilního humoru (vyjma klasické teen poetiky: „Nemůžu vypovědět, jak moc mi scházíš, myslím na tebe minimálně 3x denně.“), a to je velká škoda. Jinak se ale jedná o velmi příjemnou komedii, která díky kratší stopáži nestihne nudit, no, a navíc má Reese, i když tedy s hrozným účesem, avšak zase s velkou dávkou sarkasmu. Neprávem (polo)zapomenutá komedie plodných devadesátých. ()

haffen

Fajn oddychová komédia ktorú si vždy rád pozriem. Nejak takto si predstavujem nevtieravý a nefekálny teenage film (tie Nemecké odrody zápasia až s úchyláctvom). A tých je sakra málo. Nemám viac čo dodať. ()

DadysGirl

Vtipné... Reese ve velmi netypické roli a pohyby Paula Rudda ve mně asi zůstanou navždy... Trocha romantiky spolu s road movie a všechno to dobře dopadne... Oddechovka... ()

JohnZ87

Celkem oddychová příjemná roadmovie komedie. Zajímavé je, že ačkoli je film z roku 1998, tak český dabing údajně vznikl už v roce 1997! 65% ()

subic

Tři hvězdy hlavně kvůli Reese Witherspoon, která je tentokrát na tmavo a k tomu má trochu zvláštní účes. Je to celkem i zábavný příběh, který je možné vidět i víckrát. 55% ()

MFZB

Normálne neverím, že začínam prichádzať na chuť romantickým komédiám. Toto je presne ten typ žánru, ktoré fakt nemusím, ale niektoré film dokážu prekvapiť v tom dobrom slova zmysle. Včera som videl kúsok tohto film v TV a ale nemal som čas si ho pozrieť a tak som sa dneská rozhodol, že sa dám do toho a oplatilo sa. Celkom srandovná vecička s nejakou tou dávkou romantiky padne dosť dobre pomedzi večené sledovanie hororov. Dokonca sa tu objaví aj Tobin Bell, samozrejme, v roli záporáka. ()

koci

V mnoha ohledech příjemnější, než ostatní romantické komedie. Rudd je můj oblíbenec (i když pořád hraje to samé) a Reese mě mile překvapila. Deus ex machina je u road tripů standardní záležitost, oproti podobným filmům tu však oceňuji méně naivně napsané postavy. ()

gizi

Příjemná komedie, u které se člověk nenudí a trochu i pobaví. Na jedno shlédnutí dobré, opakovaně asi už ne. 65%, 27.7.11. ()

Poga

Old school road movie pre "teenagerov", svojho času by som dal aj 5*, ale predslen už ubehol nejaky čas odkedy som to videl prvykrat... Ale aj tak, obohrany pribeh ktory je spracovany tak fajnovo a dobre obsadeny, ze musim dat 4* ! Super. ()

P@\/EL

Pěkná road komedie, která sice nenabízí tolik srandy, ale je místy poměrně bláznivá a plná dobrodružství na cestách bohatých na různé strasti a nečekané komplikace, takže se rozhodně nejednalo o žádnou nudu. Povedené byly hlavně scény, kde hlavní hrdinové soupeřili s řidičem doručovací služby. Ta jeho odhodlanost byla opravdu pozoruhodná. ()

Pythonator

Méně zábavná předloha Road Tripu. Přesto stále skvělá komedie - skvělá spíše díky hlavní dvojici. Reese tu ještě není hvězda a dokazuje, že se z ní stala hvězda zaslouženě. Zajímavé je, jak tehdy byla oplácaná, s macatou prdelí, kterou musela potom shodit nepochybně na radu svého manažera, což tak nějak souvisí s tou budoucí hvězdou. Já oplácané zadky nemusím, ale Resse mi přišla sexy i oplácaná - snad díky těm tmavým vlasům, které jsou na ní zajímavější než peroxidová nuda. ()