Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

necisty

Samozřejmě, že postupem času uznávám, že tento film kromě herecké kvality a abnormálního humoru nemá co nabídnout. Mě to ale tehdy v roce 2000 maximálně stačilo a i když si to teď pustím třeba po 10té tak se stále řežu smíchy. Stejně jako Prcičky 1 je to legenda, která určila směr dnešních tzv. teenagerovských komedií, které bohužel rok od roku ztrácí úroveň. Možná i proto je dnes tenhle film tolik zatracován. Ale řekněte mi, kde jste se naposledy tak zasmáli originálním vtípkům, viděli krásné nahé holky, měli vcelku smysluplný příběh a přitom se obešli bez hereckých idiotů a nechutností, které jsou v moderních TK bohužel samozřejmostí. Odpovím si sám... nikde! Tihle jsou první. Pro mě jednoznačně, nejenom v rámci žánru, jeden z nejlepších filmů. ... Jestli se hned něco nestane sbalím si koule a zdrhnu. ... Nepodvádíš, pokud jsi v jiném státě. Nebo pokud by jsi spal se dvěma holkama, to přece není podvádění vzájemně se neutralizují. Přesně tak, nebo když jsi na mol a nepamatuješ se. Protože když si to nepamatuješ, tak se to přece nestalo. ... Nejde o podvádění, když vám váš pes líže arašídové máslo z vašich varlat. Je to můj pes. Kluci je to přece můj pes. No jasně rozumíme. ... Na druhou stranu klidně dokážu plivnout. ... Jsou to jenom kola. ... Uvolni svůj hněv. ... Vypadám snad jako drogový dealer? ... Tys zabil geparda? ... To je análně vyvolaná ejakulace. Anál? Ucítíš velice silný tlak na předstojnou žlázu zevnitř rekta. Nemusíš na mě tak vědecky kotě můžeme si... ... Hej Jacku, ať ta č*bka udělá borůvkové lívance, hned teď. ... Řekl jsem 2? Tak radši 3. ()

Gilmour93

Už tehdy T.Phillips prokázal, že se v něm skrývá víc, než jen autobusový foot fetiš a Road Trip mohu směle označit za jednu z nejméně trapných náctiletých komedií točících se kolem známého sloganu Sex, drogy a… zase sex. Podařilo se překousnout soubor více, či méně tragikomických herců (za všechny S.W.Scott, jenž se již stěží vymaní ze škatulky nadrženého dárce spermatu) a možná si dokonce i řeknete, že Paulo Costanza je pro filmy řešící adolescentní pokusy o zásun (v THC oparu) škoda. Po historce o burákovém máslu, koulích a psovi jsem nabyl přesvědčení, že alergie na arašídy je pro některé lidi právě díky této vzkazce spíše psychickou záležitostí.. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +krutá parta herců (Scott, Qualls, Green), je to zábava, postrádá fekální humor, herci jsou přirození, podávájí pěkné výkony, především však několik nezapomenutelných scének -jako film to nemá snad žádné mínus, snad jen že film má už 6 let/// Dodnes stále jedna z nejlepších, né-li nejlepší Teenagerská komedie, kterou nepřekonal ani EuroTrip, ani žádná část ze série prciček. Je to film, který můžete vidět vícekrát, pokaždé se budete neuvěřitelně bavit a pořádně se nasmějete. A je zajímavé sledovat kde jsou herci dnes a kde budou za 5 let a potom si snímek znovu připomenout./// Celkem 93%/// ()

starbrejkr

OK, je to teenagerská komedie, nicméně i já se musím přidat k početné skupině lidí, kteří ač tento žánr nemusí, tak se příjemně bavili. Musím dokonce říct, že nebýt tam těch několik typických fekálních scén (sice bych je spočítal na prstech jedné ruky, ale obličej jsem při nich křivil tak, že je nemůžu opomenout) bylo by hodnocení ještě o kousek vyšší. Neříkám, že je to nějaká inteligentní zábava, ale fórky mají šťávu a jsou většinou skvěle vypiontované (celá akce s přeskokem mostu je nezapomenutelná). Velkým plusem také je ladění do road movie, o které už jsem psal, že je trochu sázkou na jistotu a ve spojení s tímhle žánrem to přidalo další kladné body. Musím taky pochválit konec, který byl nečekaný a poměrně neklíšovitý. Ode mě tedy palec nahoru a spokojené tři hvězdy.....škoda že následnící tohohle jednoho z průkopníků žánru si z něj vzali takřka jen to mizerné, mohlo to být úplně jinde. ()

prome

Prumerna komedie o jizde kvuli spatne kazete. to bylo strucne k pribehu a prejdu k memu hodnoceni Tom Green je ve filmu navic a zadny jiny herec,krome Seanna Williama Scota ktery byl lehce nadprumerny, nepodal aspon prumerny vykon a vse zachranuje scenar, ve kterem je mnoho dobrych vtipu a celkem dobra rezie ()

• Natáčení probíhalo od 16. října do 27. prosince 1999. (Stocki)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (viac)