Wyatt Trips jednoho dne zavolá své přítelkyni Kim Jasneyové a jeho spolubydlící mu oznámí, že odešla ven s Rickerem. Zoufalý Trips navštíví svou přítelkyni Ivy, striptérku v baru, která mu poradí, aby se za zlomené srdce pomstil své přítelkyni originálním listem do kterého přibalí fotku s nahou Ivy a použitý kondom. Na druhý den mu však Kim oznámí, že byla na procházce s Rickerem-psem kamarádky. Trips musí okamžitě zastavit dodávku se zásilkou a spolu s Ivy se vydají na cestu, která je víc než plná bláznivých dobrodružství... (oficiálny text distribútora)

Pavlínka9

Mladší Paul Rudd a Reese Witherspoon ještě s tmavými vlasy :) Zvláštní dvojice, která ztvárnila i velice rozličné postavy v tomto filmu, který by mohl mít přízvisko "road movie". Je to vtipné, svižné, zábavné a taky hlavně "romaticky předvídatelné" :) ;) Bavila jsem se a to nejen mládím daných herců, ale i zvláštně pojatým tématem. Jsem ráda, že "pes" nebyl pes ;) ()

Chrustyn

Zábavná romantická komedie o cestě dvou rozdílných lidí za páskou, skrývající tajemství, které by její příjemce neměl vidět. Pokud jste viděli novější "Road Trip" (který je mimochodem zábavnější a odvázanější) víte co od filmu očekávat, akorát zde je partička kamarádu nahrazena, slaboušským mladíkem a odvázanou dívkou (mladý Rudd a Witherspoonová). ()

Pythonator

Méně zábavná předloha Road Tripu. Přesto stále skvělá komedie - skvělá spíše díky hlavní dvojici. Reese tu ještě není hvězda a dokazuje, že se z ní stala hvězda zaslouženě. Zajímavé je, jak tehdy byla oplácaná, s macatou prdelí, kterou musela potom shodit nepochybně na radu svého manažera, což tak nějak souvisí s tou budoucí hvězdou. Já oplácané zadky nemusím, ale Resse mi přišla sexy i oplácaná - snad díky těm tmavým vlasům, které jsou na ní zajímavější než peroxidová nuda. ()

kolodej1

taková úsměvná komedie, žádné salvy smíchu to u mě nevyvolalo. Škoda, že k tvorbě srandy snímek potřebuje vršit řadu nesmyslných situací. A také, že je od začátku zcela jasné, jak celý film dopadne, je to tak průhledné!!! Ale i tak se jedná o příjemný oddychový film. Někdo zde zmiňuje snímek Road Trip, který opravdu zpracoval shodné téma, a to o poznání lépe, ale jestli je zde přímá souvislost, to tedy nevím. ()

Olík

Dva roky před Road Tripem, sedm let před prvním Oscarem, 17 let před Ant-manem a především rok před tím než Weitzovic "Prcičky" změnily tvář teenager komedií. "Forever young" Paul Rudd a "opravdová tmavovláska" Reese Witherspoon v dobách, kdy jim k prvnímu soukromému tryskáči chybělo ještě pár dolárků.......já se v rámci žánru "crazy road studentská jízda" dle možností celkem bavil. ()

• Všichni tři představitelé hlavních rolí - Paul Rudd, Reese Witherspoon a Christine Taylor - se objevili alespoň ve dvou epizodách seriálu Přátelé. (Greg)