Wyatt Trips jednoho dne zavolá své přítelkyni Kim Jasneyové a jeho spolubydlící mu oznámí, že odešla ven s Rickerem. Zoufalý Trips navštíví svou přítelkyni Ivy, striptérku v baru, která mu poradí, aby se za zlomené srdce pomstil své přítelkyni originálním listem do kterého přibalí fotku s nahou Ivy a použitý kondom. Na druhý den mu však Kim oznámí, že byla na procházce s Rickerem-psem kamarádky. Trips musí okamžitě zastavit dodávku se zásilkou a spolu s Ivy se vydají na cestu, která je víc než plná bláznivých dobrodružství... (oficiálny text distribútora)

vesper001

Reese je prostě přírodní úkaz. Ani sebestupidnější scénář jí nezabrání předvést slušný výkon, díky kterému vydržíte až do konce a nebudete to ani zpětně považovat za ztracený čas. V tomto případě navíc tvůrci ze seznamu žánrových klišé vybírali střídmě, klasickou love story pojali jako ujetou road movie a hrdince namísto sladkého image předepsali striptýz. Škoda, že stejnou péči nevěnovali i jejímu mužskému protějšku, který je na povrchu hnusný a uvnitř retardovaný. Jak k němu mohla bystrá Ivy pocítit něco jiného než soucit, zůstává záhadou. ()

Lachtaan

Když jsem kdysi na tuhle mišmaš roadmovie a romcom narazil, nevěděl jsem, jestli je Reese víc sexy jako brunetka nebo na blond. Co jsem ale dlouhá léta opravdu netušil, byl fakt, že ústředním "hrdinou" filmu je Paul Rudd. Ten ve svých začátcích vypadal fakticky legračně. Zápletka je v dnešních kruzích už zasypaná prachem neoriginality, oněhdy mě fakt zaujala. ()

Pavlínka9

Mladší Paul Rudd a Reese Witherspoon ještě s tmavými vlasy :) Zvláštní dvojice, která ztvárnila i velice rozličné postavy v tomto filmu, který by mohl mít přízvisko "road movie". Je to vtipné, svižné, zábavné a taky hlavně "romaticky předvídatelné" :) ;) Bavila jsem se a to nejen mládím daných herců, ale i zvláštně pojatým tématem. Jsem ráda, že "pes" nebyl pes ;) ()

horacko

O mnoho viac sa ma páčil tento film ako Road Trip, ktorý bol vpodstate napodobeninou tohto filmu. Pekná romantická komédia s peknou Reese Witherspoon. :) ()

zajda404

Vcelku průměrná komedie, která ovšem skrývá několik výborných momentů. Scénář nejspíš nenadchne, ale i přes všechnu tu obvyklost bych film označila jako velice příjemný - zejména tedy díky vražednému tempu a několika originálním pasážím, hýřících vtipem. Jednoduše nenucená zábava, která rozhodně stojí za (opakované) shlédnutí... PS: Paul Rudd s Reese Witherspoon byli naprosto úžasní, kdo by nemiloval jejich ztřeštěné tanečky ? :D ()

HomeAlone

Pozeralo sa na to velmi dobre a ani na chvilu to neposobilo trapne - co je problem väcsiny romantickych komedii . Skvele , skvele a este raz skvele ()

Čtec

S hodnocením takovýchto filmů mám prostě problém. Jako něco extra mi to nepřišlo a Paul Rudd mne vyloženě štval. Ovšem na druhé misce vah tu máme miloučkou Reese Witherspoon, které bych dal hvězdiček tak asi deset. No jo, takže co s tím? ()

slovan1

Předchůdce Road tripu. K dobru originalita ale celkově to na mě působilo průměrně. Reese sympatická kočka a v Ruddovi se docela solidní komik nezapře. Pár vtipných situací a odolný poslíček zásilkové služby přidávají body k dobru. ()

Paity

Klasická road-tripovka, která ale nepřekvapí vůbec ničím, dokonce bych řekl, že spíše překvapí svou průměrností a vykrádáním spousty jiných road-trip komedií. Navíc Paul Rudd je naprosto nudný člověk a stejně nudně i hraje. ()

Chajimwitz

Novodobé,tzv.romantické komedie je žánr,který teda vůbec nemusím a na tento film jsem se podíval jen tak z nudy a také proto,že to moji oblíbení a osvědčení uživatelé hodnotili vesměs kladně.Já se přidávám na jejich stranu a dávám tři a půl hvězdičky,špatný film to rozhodně není. ()

dobso

Veľmi pekný film s klasickým vyvrcholením, ktorý je naprosto očakávaný. Takže ak máte chuť vypnúť a relaxovať je tento film to pravé. ()

Stocki

Strastiplná honba za jednou zásilkou, která obsahuje peprný dopis s překvapením. Film, který není až tolik známý rozhodně neurazí a stojí minimálně za to jedno zkouknutí. Za krásnou Reese Witherspoon však hvězdu navíc tentokráte nedám, i tak lepší průměr. ()

Olík

Dva roky před Road Tripem, sedm let před prvním Oscarem, 17 let před Ant-manem a především rok před tím než Weitzovic "Prcičky" změnily tvář teenager komedií. "Forever young" Paul Rudd a "opravdová tmavovláska" Reese Witherspoon v dobách, kdy jim k prvnímu soukromému tryskáči chybělo ještě pár dolárků.......já se v rámci žánru "crazy road studentská jízda" dle možností celkem bavil. ()