Intímne tajomstvo

• Slovensko Zubatá vagína (viac)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiálny text distribútora)

BaruM

Tak znovu už ne, vážně. Jsem pro různý humor, ale tohle působí spíš nechutně a hororový záměr to vidělo z rychlíku.. ()

KdG

Pěkná blbost a naprosto nevyužitá šance z celkem dobrého tématu něco kloudného natočit. Být scénárista tak z Dawn naopak udělám děvku, která se za něco mstí a vyvraždí se svou zubatou kočičkou nejméně mužskou část školy. ;-)) Mimochodem první film kde je v hlavní roli pi*a a přitom ji za celej film ani pořádně neukázali. ;-( ()

Irii

Po tomto filmu,už věřím že je možno natočit všechno.Upadlí ptaci nebyli zase tak špatní ,ale pozor,v celém filmu vagína byla jen na obrázku!!! ()

xenopus

Zubatá vagína aneb kterak ze zajímavého námětu udělat naprostou kokotinu. Film je jednoduchý, má rádoby dobře a nápaditě vypadající kameru, do jednotlivých skečů rozpadlou dějovou linku, kdy některé postavy se objeví a zase zmizí v podstatě bez vlivu na děj. Některé scény (Weixler ve vaně) mají nápad - jenže právě vedle těchto vypadá ten zbytek velmi nepovedeně... Navíc zrovna ona, která by měla být přitažlivá, mi ve filmu přitažlivá nepřijde... Proč se ve filmu vyskytuje několik záběrů na komíny elektrárny, když barva kouře z nich vycházejícího nic neznamená (nebo znamená a já jsem na to jen nepřišel)? Nevyužité záběry a celý film je u mě jen nefungující slátanina, tfuj... ()

Tetsuya odpad!

Během projekce se můžete setkat s těmito nežádoucími účinky: žaludeční nevolností, pocitem na zvracení, zvracením a bolestmi břicha. Rovněž se mohou dostavit bolesti hlavy, závratě, svalová slabost nebo vypadávání vlasů. V těchto případech projekci ukončete a neodkladně vyhledejte svého lékaře. ()

_aandyy_

Zvláštní, pravda - trochu bizarní film. Jedno tady nechápu: proč je to uváděno jako komedie? Komediální byl pouze konec, celou dobu jsem se nezasmála, ale každopádně body za nápad a provedení tam budou... ()

Bounded

Solidní podívaná. Nic jsem nečekal a byl mile překvapen. I když námětově a inspiračně je Teeth někde úplně jinde, neváhám ho zařadit třeba vedle Grindhouse: Death Proof, z něhož jsem radost spíše po režisérské než po obsahové stránce. Tady je to přesně naopak. Pokud by ten film byl myšlen vážně, tak by snad jeho autor musel být sám šílený (tím špatným způsobem). Takhle to ale opravdu je vydařená komedie, kterou by neškodilo ještě trochu prostříhat v první půlhodince (to by z ní ale zase moc nezbylo). Proměna naivního hereckého dřeva v laxní a smířenou hereckou větev v závěru je úsměvná a závěr si snad nedokážu představit jiný, natož lepší. Prostě mi to dneska sedlo jak prdel na hrnec. Jedinci, které téma pobouřilo a znechutilo, mi připadají, že mají nějaký nevyřešený problém s vlastním rozkrokem. ()

Zombiepod

Trochu mi nesedí popis - Horor / Komédia ? Aj keď sa film hral či už na jedno alebo druhé, nedokázal byť ani jedným. Zábavný mohol byť jedine tak ten "originálny" nápad ktorý je možno skutočne originálny. Stále však je to otrasná a primitívna chrapotina s nechutnými hercami ktorú by svojimi filmami schoval do vačku aj Uwe Boll. Čo to dnes preboha točia? ()

jos_sep

VAGINA DENTATA !!! No, slušná blbina. Bohužel taky dost nudná. Snad všechny postavy ve filmu se chovají jako idioti. Naštěstí slečna ozubená, krom toho, že je blbá, je i docela hezká a tak se je alespoň na co dívat. Jen doufám, že to tvůrci nemysleli vážně, ale to asi ne. Jako komedie a nadsázka mě to zase příjde hrozně nevyužitý. Jediné, kde jsem se trochu zasmál byla scéna z ordinace. Na víc, než za dvě to nevidím. ()

Milda003

Zubatá vagína trestajíc sexuální násilníky... ?? Film mne neurazil, ale ani mně nenadchnul.. Zajímavý nápad to sice je, ale podle mně naprosto špatné zpracování..... ()

Zl0

Naozaj nerozumiem načo chcel byť prekladateľ názvu do slovenčiny taký presný. Ten detail o umiestnení si mohol nechať pre seba, veď z filmu by to pri názve "Zuby" nezmizlo. ()