Zlo, které v sobě nosíš nesmí ven!
Mary Elizabeth je mladá dívka. Jednoho večera jde spát jako panna, ale ráno se probouzí těhotná. Své sémě do ní zasel sám ďábel. Elizabeth pochopí, že pokud se dítě narodí, začne peklo na zemi. Poslouchá proto své vražedné touhy a spřádá plán, jak se ďábelského zárodku zbavit. Nenarozený plod se však nedá lacino a Elizabeth musí sáhnout k těm nejdrastičtějším metodám. (oficiálny text distribútora)

CharlieSs

"Jsem mučitel třinácté úrovně pekla." Tahle věta byla z celého filmu absolutně nejlepší, nebylo to zase tak špatné, ale když to zpětně přemítám, nebylo to ani dobré. A ten konec do hajzlu, do hajzlu, do hajzlu! Mohli to dokončit trochu víc pochopitelněji. ()

JimDeNiro odpad!

Co to melo byt? Co si budu nalhavat,zlakal me obal,za vidinou,ze se podivam na kvalitni horor,ale to co predvadi DvdEdice,je neunosne a na zastreleni. Nenarozeny je desne tupa brutalne dementni sracka,nemam slov. Tento film jsem zkousel pustit asi trikrat,a pokazde me zlomil spanek! Totalni brak,ktery nechci uz videt.A jeste to obsazeni, Kane Hodder a Denise Crosby tomu nasadili korunu. Velice nedoporucuji,ani nepratelum ve valce. ()

Mire

Horory zväčša nebývajú ktovieako inteligentné, ale tento okolo nejakej inteligencie ani len neprešiel. Pozrel som si to kvôli Alison Brie, ktorá v tejto snímke odštartovala svoju kariéru. To, že som sa miestami cítil trápne aj za ňu nie je dobré. Niekedy vraj dobrí herci začínajú v zlých filmoch. Lenže toto je nielen zlý, ale aj dosť dementný film. Lacný scenár, lacné triky, veľká nuda, proste nízkorozpočtová C-čková blbosť. Tá jedna hviezdička navrch za trochu tej nahoty a hádam trochu aj za snahu hercov - to musela byť riadna fuška vydržať natáčanie dačoho takého. Ale veľmi by ma zaujímalo, za aký honorár účinkujúci zapredali dušu takejto kravine. Čo, Alison? ()

andree182 odpad!

Po 20 minútach som to spolu so spolupozerajúcimi vzdal... Neskôr sme to ešte aspoň narýchlo prešli (pretáčaním) - a zistili, že to bolo veľmi rozumný ťah, nepozerať to celé. Jedná sa o neuveriteľne absurdný kvázihoror plný absurdných scén, amaterizmu hercov, scenáristu aj režiséra. Pred týmto filmom výrazne varujem(e) všetkých potenciálnych "divákov"... ()

NAILBOMB odpad!

Moc by mne zajímalo, kdo má toliko peněz nazbyt, že natočí takovejhle film...... Jak vypadá cílová skupina lidí, kteří si na typu těchto filmů skutečně pochutnává?....... No, nemůže být každý den filmové posvícení! Pokud se chcete někomu filmově pomstít, doporučujte teno film! :-) ()

Johannez

Dávám jednu hvězdičku jen a pouze kvůli Alison Brie, ale z veskrze nehereckého hlediska... protože o herectví se tu nedá mluvit u nikoho. Velmi mě překvapila Denise Crosby - jak hluboko může někdo klesnout (asi mají Trekkies špatné důchody nebo co...) V každém případě celý film působí strašně bizarně, člověk neví jestli se má té hrůze smát, nebo brečet. Nikdy předtím ani potom jsem podobný počin neviděl (byť je spousta věcí samozřejmě vykradená odjinud) - prostě úchylný, (neúmyslně) sebeparodující ďábelský guláš. Po požití většího než malého množství alkoholu by ale mohlo jít o zábavnou podívanou. ()

juro

1 hvězda za nahé dvojčata - jinak velký průser - nic v tom filmu neklapalo - kamera herecké výkony režie prostě nic a uječený český dabing :-) jen podtrhl tohle veledílo :-) ()