Natočené podľa Kórejskej legendy. Neznáme stvorenia sa vracajú a devastujú našu planétu. Reportér Ethan Kendrick (Jason Behr) je zavolaný k vyšetrovaniu tejto záležitosti. Domnieva sa, že postihnuté dievča s menom Sarah (Amanda Brooks) mu môže pomôcť. Neznáme stvorenia si medzitým razia cestu do Los Angeles. Celé mesto je zaplavené armádou, a zbrojí na boj so stvoreniami. Stihne Ethan a Sarah v čase zachrániť obyvateľov Los Angeles? (oficiálny text distribútora)

Fr

Lidé si myslí, že časy draků u už pryč. Ale ty časy teprve nastávají…. během 20 minut nás seznámí se vším potřebným a bitva o osud světa může začít. Had řádí ve městě, padají budovy, létají auta. Digitální a zvukové orgie. Pak přilétají draci (chovají se jako vetřelci) a další příšery. Proti nim armáda. Takže dobrý, pokud Vám toto stačí ke štěstí a nevadí, že některé scény jsou zbytečné nebo trapné. P.S. připomíná mi to snad všechny fantasy co znám. ()

Carol Pifková odpad!

Tí draci, teda skôr hadi, lebo ako draci teda rozhodne nevyzerali, museli byť jednoznačne nakreslení voskovkami a potom na plátne posúvali po sebe nasledujúce obrázky lebo tie efekty a pohyby drakov boli na smiech a inak si to neviem vysvetliť..... a ten úžasný slovenský dabing to krásne zavŕšil.. mali to radšej zaradiť do série smrtiacich filmov niečo ako napr. Smrtiace hadodraky..... ()

Cervenak

...alebo "Ako sa Mordor spojil s Gunganmi a vedno zaútočili na L. A.". Prekvapivo obstojné efekty (na kórejský monstr-bulšit určite, záverečný súboj drakov znesie aj hollywoodske kritériá), zábavné deštrukčné scény a sem-tam GP moment (babka versus plot z pletiva) bohužiaľ neprebijú nehoráznu celkovú stupiditu. ()

becki_tu

Vemte Transformers, místo autobotů a deceptikonů si dosaďte hady a draky, přidejte pár nápadů ze Star Wars a vyjde vám D-War. Je škoda, že se tvůrci rozhodli jednoznačně pro formu než pro obsah a podle toho to taky dopadlo. Sice jsem se vyloženě nenudil, ale stále jsem hledal něco, co jsem za celý film prostě nenašel. Emoce, zvrat, větší promyšlenost příběhu nebo větší rozvedení hlavních postav. Dračí války jsou tak jen pouhopouhým strohým převyprávěním jedné zajímavé korejské legendy, zabalené do slušných digitálních efektů a líbivého soundtracku Stevea Jablonskyho. Další vítězství dobra nad zlem a formy nad obsahem. Škoda. 50% ()

Hitman_47

Škoda, že nebylo víc peněz....ty by se narvali animátorům, kteří odvedli (za ty prachy) přímo výbornou práci. Útok na LA je prostě parádní jak cyp. Jenže, jak už je tu tisíckrát zmíněno, trvá asi tak 30minutek. Jason Behr je prostě neschopnej imbecil, který se umí tvářit jen tragicky (a to ještě k tomu velmi blbě)...kdyby do hlavních rolí obsadili všechny bestboye a osvětlovače, tak ta kulervoucí akce mohla být o 15minut delší, no ne? :) Scénář snad ani nebyl, zadání bylo: "Pamatujete si na největší dějová klišé? Fajn, tak se to snažte na place nějak zahrát." Ale těch oserů je tam víc, párkrát jsem si říkal, jestli to není parodie...fakt, je to příšerné! A opravdu hodně mě překvapilo, že scénář má na svědomí stejný člověk, který se ujal režie....jihokorejec a napíše takové hovno? Neřeknu, kdyby poměr akce:děj byl nějak 85:15, potom by to dávalo smysl, ale takhle? No fucking way, man. ()

• Jedná se o nejdražší a nejvýdělečnější korejský film roku 2007. (Terva)