Vyhnanec

Londýn současnosti. Plný násilí, krutosti a zločinu. Do takového prostředí se vrací veterán z Iráku Danny Bryant (Sean Bean), kterým společnost opovrhuje. Když nevinné neochrání policie, pokusí se vzít věci do vlastních rukou... (Sonnik)

jacko

velke zklamani, 57% tady je jen spatny vtip a uz jen z tohoto duvodu davam 1*, ac by se dalo uvazovat o 2...zacatek neni spatny ale s pokracujicimi minutami se to cele jen vic a vic zesira, nelogicnosti a neherecke vykony cele zabalene v lacinem zpracovani ()

palmrus

Pozor spoiler... Sean Bean zase jednou potvrdil pověst chlápka, co ve filmu vždycky zařve. Nakonec to nebylo tak špatný jak jsem čekal. Něco mezi 3* a 4* akce ale celkem byla i když občas mohla být svižnější... ()

Shitonit

Pohodovej film, se sympatickým dějem, zbytečně zamotanej a dost vynechávající podstatné momenty příběhu. Taková jednohubka s veselým koncem, plným mrtvých hlavních hrdinů. Návod na použití: Pusť , mrkni, vymaž, zapomeň.Úplně blbý to není, a že bych na to musel čumět znovu.. to asi taky ne. ()

unrocker

Zčátek vypadá velmi nadějně myšlenka filmu opravdu slibuje dobrou podívanou... No ale samotné provedení je více než zklamání. Myšlanka samotné pomsty těm , kteří vám škodí je velmi lákavá, ale v tomto filmu je provedena nepřehledně , človek neví kdo na koho útočí ,proč se na něho útočí... No prostě je to takový anglický zmatek... ()

jafuska

jejda jejda,copak toto byl za film? myslela jsem,že to bude jen průměr jako skoro všechny filmy, ale nějak jsem se spletla, chlapy, co berou do svých rukou spravedlnost, bylo to bravůrný, docela jse je chápala, a fandila jsem jim a nakonec to i dobře dopadlo, teda jak pro koho, tento film se mě opravdu po dlouhé době líbil ()

johnsnow

Čakal som veru viac. Dosť dlho sa film vlečie, ku koncu začne naberať lepšie tempo ale vo výsledku ho z priemeru nevytiahne. Škoda. Jediné čo bolo jasné, tak to, že Bean sa nedožije záverečných titulkov, ale terazvydržal asi najdlhšie od titulkov ho delili necelé tri minúty. ()

cinema_cz

Znatelná inspirace Taxikářem a nepochybně dobré úmysly této úvahy o současné britské společnosti a ambivalentnosti práva na osobní pomstu se rozplývají tváří v tvář pochybným motivacím některých hrdinů a občas zarážejícím logickým nedostatkům scénáře. Snímek, který měl být provokací, tak budí spíše rozpaky. (Ci 04/2008) ()

david666

Přiznám se, že jsem hrdinům co se nebáli vzít zákon do svých rukou fandil. Sám bych někdy velice rád udělal to samé. Sean Bean si tady vystačí víceméně s jedním výrazem ale to vůbec nevadí - toho tvrďáka jsem mu věřil. Většinou mi příběh a scény připadaly reálné ale ke konci už to bylo trochu přitažené za vlasy. ()

Oxik49

No, já rozhodně film hodnotím líp, než většina přítomných. Je to možná tím, že se mi prostě takové filmy líbí. Hlavní hrdina je už od začátku dost sympatický a divák mu hned od začátku tak nějak "fandí". Takovéhle filmy navíc mají vždycky něco do sebe a po zhlédnutí si vždycky řikám, že by možná někdo takový byl přeci jen potřeba... Pravda, film to není bezchybný a spád místy pokulhává, ale jinak je to pro mě jeden z nejlepších filmů s daným tématem. ()

josmart

Angelo Badalamenti jak vyšitý. Díky té Lynchovské hudbě jsem vydržel až do konce. Její autor je zjevně schopný imitátor, o němž ještě uslyšíme. Jsem zvědav, koho si nastuduje příště. Po zvukové a obrazové stránce byl film vynikající. Co se týče děje a hereckých výkonů, jedno slovo - nepřesvědčivé. ()

Chlo0opek odpad!

Marně přemejšlím, proč tomu dát 1*.. Děj o sebrance, která na požadavky jednoho maníka vyhledává a zpacifikovává další.. Ach jo. Kameru držel v ruce snad člověk, kterej dřív snad někde zametal, protože se neustále třese, což je hodně nepříjemný pro oči. Prostě ode mě má odpad a je to. ()