Letecké katastrofy

• Slovensko Air Crash Investigation (viac)
všetky plagáty
Kanada, (2003–2024), 176 h 20 min (Minutáž: 42–52 min)

Tvorcovia:

André Barro

Jonathan Aris (rozprávač), Von Flores, David Bamber (rozprávač), Daniel Park, Jason Weinberg, Bill Lake, Marty Moreau, Jon De Leon, Jorge Molina (viac)

Seriál sleduje stopy pozostalých, rodinných príslušníkov obetí nehôd a vyšetrovateľov leteckých nehôd pri skladaní dôkazov o ich príčinách. Každá epizóda seriálu poskytuje presvedčivý, hĺbkový pohľad na jeden z konkrétnych aspektov leteckej bezpečnosti, akými sú únosy lietadiel, nezvládnutá údržba a zrážky vo vzduchu. Popri týchto kľúčových témach sa tento nový seriál venuje aj najväčšiemu problému letectva posledných rokov – pilotom, ktorí sa učia zvládať zvýšenú automatizáciu. (Disney+)

Recenzie používateľa Karrfik k tomuto seriálu (2)

Letecké katastrofy (2003)

Dle mého nejlépe udělaný dokument o příčinách a důsledcích leteckých katastrof. Žádná senzacechtivost za každou cenu. Obecně - Kanada umí stejně dobré dokumenty jako např. britská BBC. Ten, koho nechá tento dokument chladným, či ho nezaujme 1) nelétá či nikdy nelětěl letadlem 2) je to totální flegmatik (což mohu pouze závidět - já mám z létání velký respekt) ()

Season 2 (2005) (S02)

Dle mého nejlépe udělaný dokument o příčinách a důsledcích leteckých katastrof. Žádná senzacechtivost za každou cenu. Ten, koho nechá tento dokument chladným, či ho nezaujme 1) nelétá či nikdy nelětěl letadlem 2) je to totální flegmatik (což mohu pouze závidět - já mám z létání velký respekt) ()