Pearl Jam: Touring Band 2000

24. Jeremy
25. Do the Evolution
26. Don't Go
27. Parting Ways
28. Rockin' in the Free World. (mm13)

Bebacek

Když Eddie zpívá Better man a Nothingman, říkám si, která holka by ho nechtěla mít doma? Za tohle bych mu byla ochotna vařit, prát, uklízet a i ty ponožky zašívat.. ()

jasse

Poměrně mizerný, zamlžený záznam (teda Kevine, tohle se ti nepovedlo...) nejen z jednotlivých koncertů turné, ale taky z měst, kde PJ vystupovali - mimo jiné taky z Prahy. Stále perfektní nasazení, dobrá hudba. ()

Hermanka

Poměrně otřesné video a poměrně špatný zvuk. Na tohle jsem už nejspíš zmlsaná, jelikož jde o rok výroby 2001. Určitě to v mém archívu živé hudby nezaujímá žádné výsadní postavení. ()

Sedliak

Pearl Jam mi úplne zmenili život, keď som sa ako sopliak dostal na ich koncert (Zurich, 23.6.2000), preto som neváhal s kúpou originál DVD Touring Band, aby som si tak mohol ten krásny zážitok pripomenúť. Ale kúpu som následne musel hodnotiť ako nevýhodnú, lebo koncert som si pustil iba raz. Ono to hlavne nieje koncert, ale koláž skladieb PJ, ktoré hrajú na turné po USA, takže celé to pôsobí dosť nekompaktne. Američania ako publikum za moc nestoja a to isté platí aj pre kvalitu vizuálu. Songy sú samozrejme úžasné, ale pri hodnotení koncertného DVD by mali ísť trochu bokom. ()