Rozvedená pětačtyřicetiletá Rosie je scénáristkou televizního seriálu pro -náctileté You Go Girl, pracně chytá výrazivo od své třináctileté dcery Izzie, a vůbec se snaží ze všech sil udržet krok s mladšími ve světě, který mládí tak nezřízeně a nekriticky preferuje. Její pořad ztrácí na ratingu, ale v pravou chvíli se objeví přitažlivý a šikovný mladý komik Adam, který by jej mohl zachránit. Navíc věnuje dosud velmi atraktivní Rosie  romantickou pozornost - což ji sice velmi lichotí a těší,  zároveň se však cítí být  vůči značně mladšímu (Adamovi je 29) muži v pozici nevýhodné a velmi zranitelné.  Kromě toho musí Rosie ještě bojovat s intrikami sekretářky Jeannie a řešit milostné problémy Izzie, který se právě poprvé zamilovala. Romantické komedie ale končívají šťastně, a tak se Rosie přesvědčí, že Adamův zájem o ni je opravdový, a dokonce díky němu získá novou práci poté, co její seriál jde definitivně do kopru. A když i Izzie dokáže získat pozornost svého vyvoleného, je všechno - aspoň pro tuto chvíli - v nejlepším pořádku... (TV Barrandov)

Brinkley

Přes slibný úvod šedý průměr, i v rámci romanticko-komediálního žánru. Od poloviny filmu už jsem se docela nudila. To, že Michelle Pfeiffer hraje sympaťačku a vypadá na svůj věk skvěle mi nestačí... Možná to za 10 let uvidím jinak. ()

bearmeedek odpad!

Au! Není tady ještě nějaký jiný web na hodnocení filmů? Tady se to všem moc líbilo! No nic, budu pravdomluvný. Akorát – může se o vánocích používat slovo „sračka“? ()

TheRay97

Tak toto prolomilo sociální předsudky. A není se za co stydět! Je to spíše oddychový film s přidanými vtípky a příjemnými tvářemi v hlavní roli. Samozřejmě soundtrack se skladbami od The Cure atmosféru pozdvihly na jiný level. Co si budem, hudba také hraje důležitou roli. ()

casef

Velice příjemná oddychovka se sympaťákem Paulem Ruddem a lehce potrhlou Michelle Pfeiffer, kde si tak trochu hrajou na Demi a Ashtona. ()

JohnZ87

Tahle romanická komedie zrovna vtipem neoplývá, jestli jsem se pousmál dvakrát, tak to bylo hodně. Paul Rudd je na úkor Michelle Pfeiffer zatlačen dost do pozadí a ve filmu má daleko méně prostoru než ona (ač se jedná o hlavní roli). Dabing Paula mi také vůbec neseděl, jsem zvyklý na Martina Sobotku. Místy jsem se trochu nudil. Celkový dojem to ve mě zanechalo spíše průměrný. 55% ()

DadysGirl

Michelleje nádherná ženská... A hrát taky umí... Takovou mámu bych brala hned! Paul Rudd má neuvěřitelný talent... A je takovej k sežrání... Celý to bylo vtipný, dobře napsaný a oddechový... Palec nahoru! ()

mac000

Pár vtipných scén a dobře napsaných dialogů, ale jinak pomalý rozjezd a nevyhraněný vývoj děje - o čemže to vlastně je ? ()

jojoping

Pohodový filmík, pri ktorom som sa veľmi dobre bavil. Na nič sa nehrá, nemá tendenciu poučovať, nevyskytujú sa tu klasické hollywoodské klišé, má jediný účel - zabaviť. A toto sa mu podarilo. Medzi Michelle Pfeiffer a Paulom Ruddom to naozaj iskrí a je radosť sa na nich pozerať. Mladá Izzie je taktiež úžasná. Super! ()

vieriX

Co říct byl jsem velmi mile překvapen film měl takový zvláštní nádech a kouzlo. Nevím jestli to bylo naprosto skvělou,sympatickou a sexy Michelle Pfeiffer nebo vyloženě pohodovým Paulem Ruddem. Ale co je hlavní, že jsem se bavil a naprosto si vydechl u tohoto filmečku. ()

Bajisek

Film mi moc nesedl...Přitom Rudda mám moc ráda, ale nějak se mi nehodí k Michelle Pfeiffer...První hvězdička je za vztah mezi matkou a dcerou...druhá za Paula Rudda.. a třetí za jeho "trik" při castingu. ()

Saesulkun

Není to žádné veledílo, ale pohodová a také vtipná oddychovka s nečekaným bonusem - naprosto přesné načrtnutí osobnosti G. W. Bushe v parodické písničce v podání Saoirse Ronan. Takže ať počítám jak počítám, 4 hvězdičky. ()

Michelle loví mladší chlapy

Michelle loví mladší chlapy

13.02.2008

Po delší odmlce se loni vrátila na plátna kin, aby ukázala, že ještě dokáže hnout mužskými poklopci. Jo, a taky je pořád dobrá herečka ;-). V nadcházející romantické komedii I Could Never Be Your… (viac)

A „půvabné kosti“ získává...

A „půvabné kosti“ získává...

18.07.2007

Zapomeňte na Dakotu Fanning stejně to pro spoustu z vás bude úleva ;-). Nejzářivější dětskou (nebo spíš teen, je jí 13 a roste jako z vody) hvězdou budoucnosti bude irská dívenka jménem Saoirse… (viac)