Tři metry vysoký, zuby jak žiletky, drápy jak ostří nože. Nejděsivější žijící tvor na zabíjení je právě za tebou…
Osm problémových mladých lidí je odsouzeno k týdenní službě v komunitě ve vzdáleném kalifornském parku. Pod dohledem rangera Boba dostane skupina možnost odpykat své činy tím, že absolvuje cestu lesem. Bob jim bude jen poskytovat vodítko. Mezitím se v parku objeví uprchlý sériový vrah. Už v sobě nemůže držet svou krvežíznivost dál a hledá si své nové oběti. V lese však není jediným predátorem. Třímetrový grizzly si chce také přijít na své a skupinu sleduje. Z nevinné cesty lesem se tak stává boj o přežití. Počet mrtvých stoupá a idylické tábořiště se zalévá krví. (oficiálny text distribútora)

Aceboris

Dalsi z nepodarenych kuskov co sa snazia byt hororom. Je to az neuveritelne, ale to co sa podarilo autorom tohoto filmu sa len tak nevidi. Miestami som sa aj zamyslel, ci nahodou nepozeram komediu, no akoze krvava scena to hned zmenila a opat som bol v tom, ze pozeram horor. Stupidne komentare, ubohe vykony akoze hercov, dej a vsetko co sa s filmom spaja bolo velmi podpriemerne. Aj ked sa autor snazil spravit z grizzlyho krvavu bestiu, vobec sa mu to nepodarilo, ubohy macko, jediny dobry herec v celom filme. A aby som nebol az taky zly, este jeden herec stoji za zmienku, vlk. Zvieratka boli fakt v celku mile. Scenar mal potencial, no musel by sa ho ujat iny reziser ako Tom Skull , na tomto filme az velmi bolo vidiet, ze sa jedna o jeho prvotinu. Dalsia uplne zbytocna vec bol trestanec, ktory bol vsadeny hned od zaciatku do deja filmu, podla mna uplne zbytocne, mozno sa dalo nieco s toho vytiahnut, no autor spravil z neho iba zabijaka bez rozumu. Grizzly Park sa velmi snazil byt hororom, no vobec tomu tak nieje, urcite sa najde scenka kedy sa budete smiat a nie iba raz, hlavne pri komentaroch Bibi. Zial pre mna dalsie sklamanie z rady hororov. Mozno sa autor snazil o ciernu komediu, no ani to by nestalo za vela. Snad za zmienku stoji iba krasna priroda a par peknych zaberov, ktore nam ponuknu. ()

mirinkat odpad!

TSN - To snad ne!!!! Toto je zly sen a nie horor. Nad tymto filmom sa mi rozum zastavuje este ked si nan spomeniem. Toto by mali oznacit skor za nejaku parodiu na horor ako horor alebo reziser v zivote nevidel ziadny horor. ()

CZBios odpad!

V porovnání s ostatními filmy říkám Odpad! a že to je teda kousek! Naprosto katastrofální herci a jejich výkony, špatné scény, gumové rekvizity, špatná kamera, nasvícení, po scénách pobíhají stíny lidí evidentně osvětlovačů nebo kohokoliv jiného, zmatený příběh a vůbec celý scénář. Film mě osobně ale jsou triviálností, blbostí, nedotažeností a právě jednoduchostí, kterou mu dávají gumové rekvizity a všechny další špatné věci, připomněl opět žánr starých béčkových rádoby hororů(nebo snad komedií?), a proto mě i místy pobavil :-D ()