Ja som ty a ty si ja

• Česko Já jsem ty a ty jsi já (viac)

Nell a Woody jsou už odmalička sousedi, kteří se nesnáší. Každý z nich patří do jiného světa. Nell vyrůstá ve slušné rodině a ve škole má dobré výsledky, ale je spíše jen takovou tichou šedou myškou, kdežto ve Woodyho rodině vládne trošku nepořádek a ve škole jeho výsledky nejsou nejlepší, ale přesto je hvězdou školy, jelikož vyniká ve fotbale. Chodí s krásnou a sexy blondýnkou Breannou, která řídí roztleskávačky. Každý si žije svým životem a ani ve snu by je nenapadlo, že se jejich role jednoho dne prohodí. Jejich duše se nějakou náhodou vymění. A tak se stane, že Woody se ráno probudí v těle Nell a obráceně. Oba dva jsou z toho vystrašení a neví, co se děje. Je to pro ně velice těžká situace a jejich nevraživost vůči sobě se ještě prohloubí, když ten jeden dělá věci, které by ten druhý nikdy neudělal. Takto se ze zakřiknuté Nell stane potrhlá a sebevědomá holka a z tvrďáka Woodyho jen uplakaná holčička... (Ssimca)

rytir1

Pohodové, nevyčnívá, ale ani neupadá do podprůměru. Výměna těl není ničím novým, ale ,,jestli mohu citovat Snoopy Doga,, i zde se divák musí jistě trochu bavit. Nebo je to 38 Cent? To je jedno, stejne je to bomba kurňa,, ()

blekekeke

Záměn už tu bylo toliko, že je hanba o tom ještě točit, ale tohle je příklad, že to i jde a docela dobře. Bavil jsem se, nenudil, poučil a v celku sympatický snímek. No a ještě když na konci už čekáte, že to Nell stihne a ona tu královnu nestihla ... ()

Ioanne

Ve tři ráno jsem se bavila tak skvěle, že jsem se držela abych nedala ještě vyšší hodocení, a to si to pravděpodobně nezaslouží ani ty tři hvězdičky... Mezi námi děvčaty, kde si vymění těla, matka s dcerou, je propracovanější a vtípky jsou originálnější, ale kdoví proč, tady jsem se bavila víc. Herci byli sympaťáci a to, že člověk od záčátku ví, jak to celé dopadne, patří k žánru:) Nehraje si to na nic hlubšího, což jsem byla ráda, protože ty rádoby hlubší myšlenky ve výsledku působí povrchně a otravují...Někdy není na škodu ušetřit se napětí a oddychnout si u lehké příjemné komedie pro mládež. ()

v.indruchova

Sice byl scénář plytčí, určité zamilované řečičky i drsné kecy, ale dobře jsem se pobavila. Oceňuji hlavně první polovinu filmu. Konec klasický u romantických amerických filmů. Mám totiž v sobě trochu Nell a trochu Woodyho. Nebylo by zajímavé se vyměnit na jeden den se svým partnerem..? I když jít za něj do práce, tak je to pěkně v háji spadli by jim všechny servery :) ()

JFlower

A co jsem čekala? - jen jako kulisa dostačující.. Jeden nápad výměny těl a pokaždý z toho vyjde stejný scénář - to se tu fakt nedá vymyslet nic originálnějšího? ()

Adoshek

Mezi námi děvčaty jako přes kopírák, bohužel mnohem méně vtipné, pomalu až nudné, herci podávají otřesné a nevěrohodné výkony .... ja se relativně nudil. ()

Elissabet

Prohazování duší, tě životů, rodin...to už tady několikrát bylo ne? To sice jo, ale tahle verze se mi fakt dost líbila. Něco jako Mezi námi děvčaty ve slabší verzi. Sranda, pohoda a prostě to bylo dobrý, ale nedá se na to zase koukat pořád. Zkouknete, zasmějete se a vyndáte z DVD. ()

Lucyane

Film je milej, úsměvnej, romantickej - prostě přesně pro mě:) navíc hlavní představitelé jsou sympaťáci:) sice tak trochu bez nápadu(pár výměn už tu bylo), ale i tak rozhodně neurazí;-) ()

Spike86

Dobrý nápad spolu s vtipným provedením. Příjemná lehká komedie s pár menšími nelogičnostmi, které se ale dají v pohodě odpustit. 68% ()

D||X

Vemte stokrát, ne... tisíckrát omletý scénář quaterback - roztleskávačka ... nenávist ... sbližování ... láska obalte ho do ultranaivní pohádky a máte It's a Boy Girl Thing Pro oddych ideální, ale opravdu neskutečně omletá naivní pohádka. ()

Patroxi

Zajímavý film, ale takových je tucet. Každopádně bylo tam pár pěkných a úsměvných chvilek a myslím si, že pointu tohoto filmu každý zná u mě za tuctovost 4 hvězdy. ()

lidyyy

Klasická romantická komedie, kde dojde nějakým kouzlem k záměně holky a kluka, kteří se nesnášejí. Příběh a hlavně konec je tak nějak jasný, protože takových filmů je už spousta. Ale i přes to přijdou pasáže, u kterých se zasmějete. Nic originálního ale také nic, co by urazilo. Když není co dělat a máte chuť na romanťák se šťastným koncem, tak proč ne. ()

Poutnice

Téma středoškolských trablů a lásek může znít otřepaně, přece jen je to klišé odpoledních rodinných filmů. Tahle komedie je ale moje oblíbená a vůbec mi nevadí, sledovat ji znovu a znovu... Nejvíc se mi líbilo, jak si oba hlavní herci poradili s životem toho druhýho. Když se z Woodyho stane Nell, hned je to vidět, ale ne tolik jako v opačným případě. Kevin Zegers by zasloužil ověnčit cenama - jeho ztvárnění holky v klučičím těle je natolik povedené, že se od filmu nedají odtrhnout oči, aby vám něco neuteklo. Nemyslím, že by výkon Samaire byl o něco slabší, jen mi přijde, že zahrát drsnou holku, je poměrně snadný, zahrát jemnýho kluka, aby působil jako holka nikoli jako gay, je už tvrdší oříšek. Takže: kdykoli znovu, i když je to ohrané téma. ()

JJaannee

Celkem blbost, nebylo na tohle téma natočeno už hodně filmů? Možná by mohli vymyslet něco nového..takový odpočinkový film, ale nedám mu ani průměrnou známku :-( škoda..herecky to byl brak ... ()