Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

fannah

Když mi bylo sedm a byl jsem nemocnej, dotáhla to máma z videopůjčovny.. bylo to super. Později si ale všimnete že je to naprostá pi**vina ()

Krissty

Možná jsem lehce zaujatá, protože jsem na tomto filmu vyrostla a jako malá jsem ho viděla tolikrát, že ho znám jako svoje boty.. Bink je úžasný a nechápu, jak se filmařům povedlo ho taky všechno naučit a nasměrovat ho přesně tím směrem, aby došel tam, kam má :) Spousta lidí dává pod 2*, někteří dokonce "odpad!".. Možná by se měli zamyslet nad tím, že i tohle je docela umění natáčet s takovým prckem bez nějakých zvláštních efektů.. :) Vždycky se u tohoto filmu zasměju a za to jeho "Bubu!" bych byla možná schopná dát i plný počet.. Ale uznávám, že jsou i mnohem lepší filmy, takže zůstanu při 4*.. Tohle je moje srdeční záležitost :)) ()

Colonist

Na rodinný film je až s podivem, že se zdejší "humor" skládá hlavně z toho, že trojice únosců dostane něčím přes držku nebo do koulí... ()

L_O_U_S

Tenhle film nám někdy v šesté třídě pustila učitelka. Po letech jsem viděl zabijáckou recenzi od Mika Stoklasy alias pana Plinketta z Red Letter Media a řekl jsem si, že bych se na něj mohl podívat znovu, jestli je opravdu tak špatný. No, až tak špatný není, pokud nad ním moc nepřemýšlíte. Je ovšem fakt, že nelogického a hloupého jednání je ve filmu víc než dost. Snobáckým rodičům nepřijde divné, jaká banda úchylů jim přišla vyfotit dítě. Jediné, co zajímá jeho matku, je za každou cenu dostat jeho obrázek do novin, což se jí povede vrchovatě, ale ne tak, jak by chtěla. Dítěte, které pak volně cestuje po městě, si nikdo nevšímá. Scény ze stavby sice působí hloupě, protože jak praví pan Plinkett, takováhle forma násilí dobře vypadá v kreslených seriálech typu Tom a Jerry, ale ne v hraném filmu, nicméně mě to nijak nepohoršuje a neuráží. Myslím si ale, že herci jako Lara Flynn Boyle (Donna z Městečka Twin Peaks) a Joe Mantegna (Joey Zasa z Kmotra III) mají určitě na víc. (1 140.) ()

dee-key

No a co, že je to infantilní kravinka. To je Sám doma taky a místní osazenstvo z toho teče horem dolem. Já jsem na týhle videokazetě vyrostl když mi bylo pět, šest a do dneška s tímto milý béčkem nemám problém. Drazí intelektuálové, polibte si kaďáky. ()

peto12

Dosť priemerná slušná rodinná komédia o troch neschopných lupičoch, ktorí unesú malé dieťa, ktorému sa podarí ujsť až cez celé mesto. Keď som bol menší, tak celá trieda sme boli na tom v kine. ()

kvasiva

Velice příjemná komedie o malém prckovi, který partě lumpů natropí více starostí, než by se dalo očekávat. Já se nadmíru bavil. ()

Juto

Film sa sústreďuje na únos bohatého dieťaťa troma neschopnými darebákmi, jeho útek a dobrodružstvo cez veľké mesto, zatiaľ čo ho traja únoscovia prenasledujú. Najlepšie scény vo filme sú s gorilou, keď sa dieťa spája s opicom a gorila ho chráni pred nebezpečenstvom únoscov. 5,5/10 ()

Flynn

Doporucuju koukat v dobe, kdy mate doma batole. Film Vas bude bavit uplne jinak a budete se smat jinym vecem, nez tem trapnym gagum. ()