Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

Smok

Trošku zvláštne mi pripadalo nechať malé nemluvňa loziť po klietkach s gorilami a všelijakých stavbách. V konečnom dôsledku ale sranda bola. ()

swamp

Tenhle film jsem viděl asi v 10 letech..a líbil se mi. Taky vím, že se líbil mým rodičům..tzn. že mně se bude za 15 let líbit zase! :) Moc komplikované..zkrátka zlatý střed! ()

predators

Trochu se divím nad celkovým hodnocením, ikdyž na druhou stranu chápu, že tento styl nemusí sednout každému. Pro mě je to ale daleko větší zábava, než většina teenagerských komedií poslední doby. Navíc mám k piškotům(miminům) :-) vcelku kladný vztah, takže... spousta zajímavých lokací a některé kaskadérské kousky tria bubáků stojí za viděnou. Na sváteční poledne komedie jak vyšitá... "Jo, od té doby, co ti shořel jediný strom v lese, máš vystaráno." :-) 70% ()

Slartibarkfast odpad!

Vrcholně nesmyslný a trapný pokus o komedii. Od dob Sám doma se toho událo mnoho a filmů, kde to dítě dává sežrat dospělým, už americká továrna na sny vychrlila mraky. Tohle je však patrně nejžalostnější a nejtragičtější hovadina, jakou jsem na toto téma viděl. Nemám rád, když to někdo úmyslně přežene a už vůbec nemám rád, když vás film neustále uvádí do rozpaků; neřkuli vás vyloženě sere. Je až neskutečně nesnesitelné, když malé batole "na oko" zvládne tolik neuvěřitelných malérů. Věřím, že obecenstvo pod pět let by to možná žralo, ale já už jsem maličko odrostlejší kus a mám zcela jiný vkus. Proto vás důrazně varuji! Sledováním téhle blbosti si vážně poškozujete mozek, redukujete IQ a ničíte si dobrý vkus! Nevrmór! 5% ()

Chrustyn

Malé dítě, které utíká třem neschopným únoscům. To, že jde realita stranou by se dalo u takového filmu přežít ale kde je sakra zábava. ()

triatlet odpad!

Omylem jsem přepnul při sledování časovky na TdF z Eurosportu na Primu. A zděsil jsem se. Viděl jsem celou scénu, kdy prcek objevuje kouzlo zapalovače a bodyguardové pak hasí oheň. Možná jsem kdysi viděl i delší úsek, ale rozhodně příště ani náhodou! Slaboduché pokusy o vtip... ()

heyda

Opět nechápu hodnocení. Víte jaká to musela být dřina pracovat s takovým batoletem? Pro mě neuvěřitelný výkon. Ano musím uznat, že ani tento film se nevyvaruje pár přehnaných scén (hlavně si mohli odpustit scénu u té opice), ale celkově to na mě působí pořád lépe než některé jiné americké slátaniny. 7/10 ()

kajda.l

Bu-bu. Nemůžu si pomoct, ale já mám tuhle srandu hrozně rád. "Jedem na tik tak pro bubu" , "Jste obklíčeni, odhoďte bubu" =-D. Prostě 70%. ()

duklak2

Viděno omylem jako většina hodnotících. Už to nechci nikdy zhlédnout. Je smutné, že za hodinu a půl se ani jednou nezasmějete. ()

Lacike

Pred rokmi ma to dost bavilo. Sice to pre mna nebola taka srdcovka ako Home Alone, ale vsetky tie lapalie, ktore chudaci traja unosci zazivaju ma neskutocne rozosmiali. Dnes ma to uz bavilo o dost menej a zazil som podobne sklamanie ako pri reprize dalsieho Hughesovho rodinneho filmu a to Beethoven. Par scen v ktorych ti traja chudaci niekam padaju ma sice rozosmialo aj po rokoch, ale zvysok filmu mi pripadal dost nudny. Je to taky mix filmov Home Alone a Ferris Bueller's Day Off. Chyba mi tu taka rodinna atmosfera a hlavne sympaticke postavy. Vsetsi su prilis blaznivi a prehravaju jak o zivot az to je miestami trapne. Proste to je prilis detinske. Zaporaci sa svojou komickou nesikovnostou tym v Home Alone ani zdaleka nepriblizuju. U rodicov strateneho Binga necitit velku lutost a samotny Bing sice vyzera roztomilo, ale cely cas mu vsetko prechadza bez akejkolvek snahy alebo pricinenia, co ma postupne zacalo srat. Takze vysledok ma uz prilis nenachol ale okrem par scen, ktore ma rozosmiali ma potesilo par vystupov hercov, ktorych som pred rokmi nepoznal. Napriklad Neil Flynn ako policajt, ktory donekonecna otravuje Mantegnu, kym mu Bing podpaluje vtaka. :) 4/10. ()

Tommassi3 odpad!

"Je to stejný jako uhasit táborovej oheň !!" ;) Neskutečně stupidní variace motivu ze Sám doma a v druhém plánu zoufale na "rozkošném děcku" stavějící pologroteskní šmíra.. Opravdu obludná a veletrapná filmová zrůdnost.. ()

5150

TRABLE PRCKA BINKA jsem kdysi viděl v kině a měl jsem za to, že to je nic moc komedie. Teď po druhém zkouknutí musím říct, že jsem vůbec netušil, jak skvěle se budu bavit. Schéma filmu je v podstatě hodně podobné jako ve filmech SÁM DOMA 1 a 2 jen s tím rozdílem, že zde chybí vánoční tématika. Mám pocit, že tahle komedie se právě ještě nesla na úspěšné komerční vlně těchto dvou zmíněných počinů.. ()

corpsy

Tentoraz je hmm...Kevin bábetkom. A vypráši kriminálnikov jedna radosť. John Hughes opäť oprášil štýl komédií SÁM DOMA a pripravil vynikajúcu zábavu. A preto neváham s maximálnym hodnotením. ()