Rene (LEAH RACHELOVÁ) a Zane (TERENCE JAY), sesternica a bratranec a súčasne aj spolužiaci na univerzite, si urobia víkendový výlet na ich starý rodinný ranč v púšti. So sebou vezmú aj Zaneovho priateľa a konzultanta Phila (GERMAIN DE LEON), Reneinho priateľa Dannyho (STEVE SANDVOSS) a dve dievčatá – čakateľky z Reneinho sesterstva, Lauru (ERIN REESEOVÁ) a Julie (LINDSEY SCOTTOVÁ), ktoré tak majú splniť podmienky prijatia do klubu. Nikto z nich netuší, že príjemný výlet sa čoskoro zmení na peklo. Správca domu Lester (TOBIN BELL) sa pokúšal nájsť zlato, ktoré rodina zakopala, a tak čiastočne narušil aj starý hrob, kde je pochovaná prvá manželka Reneinho a Zaneovho starého otca, ktorý ju zavraždil. Jej duch a kliatba sa tak prebudil k životu a teraz vraždí každého, kto sa v dome nachádza. Podarí sa Laure, ktorá má na svojom tele vytetované rôzne náboženské symboly a jeden z nich je rovnaký ako prívesok mŕtvej, čo teraz na krku nosí Rene? (oficiálny text distribútora)

rakovnik

Klasická teenagerovská vyvražďovačka plná klišé, kde se dlouhou dobu nic neděje a film se vlastně ani netváří jako horror. Přijde ale několik lekaček, aspoň nějaké napětí a krev. Závěr filmu odpovídá úrovni laciného scénáře, ale jakžtakž jsem se bavil. ()

Wiikii

Podle popisu filmu si řeknete, že to bude tupá volovina. A jak uvidíte Lauru a Julii(ty dvě čekatelky), zjistíte, že to bude ještě horší. .. A jednu hvězdu dávám za alespoň trošku povedený konec, i když možná ani ten nebyl dobrý. .... HODNOCENÍ: 15% (1*) ()

WolfR

Tak trochu úsměvný horor :-). Tvůrci si asi řekli; čím víc prsou, tím víc zábavy. Ale to se hrubě spletli. Absence děje, nulová atmosféra, amatérské efekty, katastrofální herecké výkony a prakticky žádná pointa, prostě zbytečný nudný film, který než se rozjede, tak skončí. 1 hvězdu dávám za pasáže s charismatickým Tobinem Bellem. ()

Danny F.

No musím uznat že babča byla opravdu povedená. Film neoplývá kdoví jakou napínavou a akčnější stránkou. Ta se trochu rozjede těsně u konce. Styl vražd byl pěkný a to je asi tak vše. 50% ()

Wade

Buried Alive je film s pěknýma vraždami ,sexy holkami, dobře vypadající vražednou babkou a solidním koncem, ale přes tohle všechno na mě film působil jako komedie a to by horor neměl. Proto dam jen 2 hvězdy. 45% ()

Všivák

Jak se film táhne celou dobu, tak potom co nastoupí vrah už to má rychlý spád. Hodně rychlý. Zabíjení je tu pěkné. Pěkně brutální. Však si to hrdinové za svůj celovečerní výkon plně zaslouží. Ani bych neuvěřil, že se to odehrává na poušti daleko od civilizace. Takový útulný zabydlený dům ze spoustou ohřáté vody. ()

Kosmik 1

Připojuji se k zdejší kritice. Nuda, zívačka a vše podstatné se odehraje na konci filmu během několika minut. Tyhle teenagerské americké filmy už jsou takovým klišé. Zároveň mě štve to věčné pištění hysterických holek, což o to kdyby alespoň za něco stály....ale ta blondýna byla obzvlášť tupé stvoření. Samozřejmě se to snaží zachránit odhaleným poprsím, ale tady už opravdu nepomůže nic. Za finální lekačky alespoň jednu hvězdu dám. ()

The Viper

Duch starý báby, co rád straší po domě a seká lidem hlavy. Hrstka hloupých teenagerů se vydává užít si na chatu, ve které je správcem pomatenec a zvrhlík, kterého skvěle stvárňuje Tobin Bell (1* za něho). Sice je děj velice tupý, ale i tak je to slušná podívaná a já se nemohl zbavit takového zvláštního pocitu při sledování. ()

Vaklaf

Tak už jsem zase dlouho neviděl něco vyloženě špatnýho. Už gumová babice na obalu dávala tušit, že se nebude jednat o žádný klenot, ale zase ve mě vzbudil jisté očekávání nápis "bez cenzury". To byl asi jeho účel, protože jsem ve filmu nenašel nic, co by bylo k cenzurování. Odseknutí obličeje (vcelku trapný) nebo rozseknutí vejpůl teda za nic moc strašnýho nepovažuju. Kdyby tam aspoň byly pořádně vidět kozy nabo ňáký takový prasečinky - prostor by se určitě našel. Takhle je to zkrátka předvídatelný, trapný a nudný. Snad jen ten závěr byl jakž takž. Což nakonec oproti zbylým 90 procentům filmu není takovej problém. Takže vzato poměrem je to tak na 10%. ()

unagi odpad!

Kedy to už tý hlúpi američania pochopia? Natočiť dobrý film nespočíva v tom, že obsadia do filmu štíhle kurvičky s krátkymi sukňami a umelo vsadené príčiny na to, aby sa furt vyzliekali a ukazovali svoje vnady! Opísal by som to asi teenegerský horor, keď mladý američania majú pubertu a aj pri horore mohli kukať na nahaté scénky! Herecké výkony oničom! Maskéry mali asi málo zaplatené (všetky veľké prachy šli pipkám, aby ukazovali čo najviac). Dej mal nejaký náznak niečoho, ale nakoniec aj to bolo odveci! odpad! ()

Teabag

Vrchol trapnosti, ve kterém nesměl chybět ani Tobin Bell, kterého díky sérii Saw naprosto nesnáším. Kdyby byla babička se sekerou alespoň vtipná, ale ani humor se nekoná... ()

Haymar odpad!

Nehorázná slátanina, tupost, ubohost a peachovina... jediné co stojí za pozornost, je docela slušněj bubák v závěru. Ale vzhledem k tomu, že je "ukradenej" z Raimiho "Evil Dead 2", fakt není důvod dávat byť jen jedinou hvězdu! ()

Zyne

nuda, celou dobu se nic nedeje, vypada to jak nejaka teen road movie s prkenyma nehercema, mezi nimiz je aspon jedna holka, ktera se neboji ukazat kozy. neco se zacne dit asi tak 15 minut pred koncem, kdy se to tam zacne konecne i kosit, ne happy-end i docela potesil, ale stejne je ta jedna hvezdicka prece jen nejspis za ty docela hezke kozy (: ()

arcticsky

V žánru hororu vcelku banální příběh se slušným závěrem. Do průměru to hází Tobin Bell v kontrastní roli vtipálka a trojice přepychových roštěnek. ()

Yarwen

Film patří k mírnému nadprůměru hororových snímků - děj je jednoduchý, ale bez logických kiksů a atmosféra pomalu graduje k mírně překvapivému rozuzlení. Režisér klade důraz spíše na napětí než na stupidní krvavé záběry a to je cesta, kterou se má dobrý horor ubírat - 55%. ()

Heroine odpad!

Tohle by mohlo sloužit jako odstrašující příklad "jak nemá vypadat horor!". Všechno je tu špatně. Parta příšerných idiotů se vydává na výpravu, tak akorát vhodnou pro příšerné idioty, mezi nimiž jsou navíc takové zvláštní vztahy, že se to asi nedá nazvat jinak, než jeden velký mrdník. Potom je tu špatná zápletka, špatné triky, nesnesitelně blbé chování postav, a ještě jedna specialita tohohle filmu je, že CO JE STRAŠIDELNÉ, TO TAM DÁME VÍCKRÁT! Takže strašidelnou babici v poli vidíme hned třikrát, jedovaté hady máme v kuchyni hned dva, a opakujem a opakujem. Úžasně špatný, trapný, a nezvládnutý film. ()