To nejlepší podle Terryho Jonese

(video kompilácia)
  • Veľká Británia Terry Jones's Personal Best

TERRY JONES – spisovatel, režisér, herec, politický satirik a geniální všeuměl stále nemůže přijít na to, jak naložit se svým životem. A tak se vrací, aby nás obtěžoval. Mezi svými pokusy zachránit svět si pan “Má gigantická duše se nedokáže rozhodnout” Jones dal i práci s prozkoumáním celé čtyřleté éry Létajícího cirkusu, aby za to shrábnul veškeré zásluhy. Zde vám předkládá nejelitnější výběr toho úplně nejlepšího z pythonovských skečů a k tomu přidává i nezpochybnitelné důkazy, že je to všechno jeho dílo. Takže nalijte si sklenici sherry a vydejte se společně s Terrym u piana na bláznivou procházku pamětí, kterou pojmenoval: “Jak jsem stvořil Monty Pythonův létající cirkus”. (oficiálny text distribútora)

D.Moore

Věděli jste, že Monty Python je anagram Terryho Jonese? Nebo že Johna Cleese přibral Jones do Cirkusu původně proto, aby vařil čaj, a Grahama Chapmana zase coby jeho psychologa, protože John by čaj sám vařit rozhodně neměl? A vlastně - celý MPFC je Terryho dílo, abyste věděli, ostatní se s ním jen svezli a náhodou se proslavili také. Odhalte tedy s tímhle skromným chlápkem pravdu. A dejte mu za ni pět hvězd. ()

DaViD´82

Pomineme-li hyenismus takéhoto výběru, který vlastně nikdo nechce a je tudíž zcela zbytečný, tak se jedná o zdařilý průřez těch nejlepších scének a skečů Monty Pythonů. Samotný nápad toto vydat je za "Odpad !". Ovšem genialitu samotného humoru sršícího vtipem, absurditou a originalitou to nikterak nesnižuje ani v nejmenším. ()