Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (viac)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Jazz06

Když jsem se podíval na první díl, tak jsem měl chuť tomu dát odpad, ale pak jsem si řekl, že u seriálu je to blbost, zvlášť když je tak dobře hodnocenej, a koukal dál. Postupem času jsem si zvykl na animaci a styl humoru a velmi dobře jsem se začal bavit. Ikdyž ne vždycky vím, na co naráží, a některý gagy nejsou vtipný, tak ta sranda převyšuje. ()

woo-hoo-hoo

Kot-ko-dák! S touto spoločnosťou, s touto (pop)kultúrou nie je niečo v poriadku ale toto “Robotické kura” to neanalizuje ani nenapráva: robí si z toho srandu a vytláča mechanický pomaranč zla a imbecility až človeku kvapkajú slzy smiechu. Komixy, filmové postavy, celebrity- sem s nimi… Čiže tri krát hurá, je tu robotické kura až kým sa z toho človek tri krát nepočúra. ()

perutman

Vynikající seriál, který v rychlém střihu servíruje nejrůznější parodické skeče. To vše navíc parádní loutkovou formou, která mi přijde k popukání sama o sobě. Nejúžasnější díl je speciál o Star Wars, to jsem sebou mlátil v křesle jako by bylo elektrické. A pak že Jar-Jar je debilní postava, jo když se s ní umí naložit takhle... ()

LakiyL

Po prečítaní zopár komentárov som pochopil, že keď niekto napísal ,,nesmial som sa, aj keď som pochopil vtip" mám pocit, že ho buď nepochopil úplne, alebo vôbec. Robot Chicken je super seriál, ktorý si uťahoval z aktuálnych problémov a vecí zo šoubiznisu, dokonca aj zo samého seba. ()

zElina

mám ráda loutkové filmy a seriály ale nudnější a nesrozumitelnější věc jsem nezažila...slátanina nuceného humoru... ()

sima275

Super parodie. Bohužel viděl jsem jenom 3 speciální díly Star Wars (Robot Chicken Wars), ale i tak jsem se řehtal od začátku do konce. Císař Palpatin jak se vzteká u telefonu je nezapomenutelný zážitek. 95% ()

suchakl55

Některé skeče geniální (u hlášky "eeeh I hate brains" jsem brečel jak malý kluk), na jiné se prostě dobře kouká kvůli super návykové animaci a povětšinou známé osobnosti/postavy v atypických a povětšinou krvavých scénách. ()

cheonsacz

Asi by mi to přišlo více zábavné kdyby to bylo děláno jinou animací. Prostě asi nejsem ten typ co se baví u humorného seriálu kde hlavní postavy jsou panenky Barbie. Takže tenhle seriál není nic pro mne, ale neodsuzuju to. Každý má rád něco jiného :) a některé scénky jsou docela vtipné... jen mi prostě nesedí ty postavy Barbín a Kenů v převleku za Superhrdiny :D ()

Margerie odpad!

Tenhle seriál a jeho hodnocení se zcela vymyká mému chápání. Nepřijde mi to vtipné, spíš trapné, a barbinoidní postavičky mne opravdu neuchvátily. Aluzí na všechno možné je sice seriál plný, ale parodie by měla být založena na inteligentním humoru, což se zde neděje. Viděla jsem asi 10 dílů a pokaždé mi přišlo, že trvají tak půl hodiny, nikoliv 10-11 minut. Vážnějsem na tom nenašla nic, co by stálo alespoň za 1 hvězdu, je mi líto. ()

Beri

Bože ako úboho sa Seth Green snaží vykradnúť seriál Family Guy, až by si zaslúžil nakopať do rozkroku. Síce majú diely len okolo 10 minút, vďaka absenci humoru však máte pocit že omnoho viac. Na jeden poriadny vtip musíte čakať aj niekoľko epizód a keď príde, tak zistíte že ste ho už niekde počuli, navyše vtipnejšie podaný. ()

Hanussen

"It's alive!" Nemůžu uvěřit, že někdo vytváří takové nehorázné kraviny! Skoro mám chuť dát ještě jednu hvězdu za animaci. ()

MartinTerran

Vetšinou velmi ujeté scénky parodující známé filmové postavy a stavějící je do bizarních situaci. Nevím proč, ale většina mi přijde velmi vtipná. Varovaní pro slabší nátury jejich humor je násilný, erotický nebo černý až sbírá bavlnu. Hodnocení: 82/100. ()

ottik274

Spíše smutné. Nechápu jak to může za mořem běžet už tři roky. Za celou sérii pomalu ani jeden slušný vtip. * dávám jen za to, že to trvá jen 10 minutek. ()

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (viac)