Slávny lovec Pampalini

• Československo Slavný lovec Pampalini (viac)

Čau! Som slávny lovec Pampalini. Nenahraditeľný, spoľahlivý, nikto nepočul o Pampalinim? Uf! Ani chvíľku odpočinku, Pampalini sem, Pampalini tam! Pampalinimu stačí natiahnuť ruku a už drží zviera. Neveríte? To vám dokážem vo svojich príbehoch. (TV JOJ)

kloubich

Nechápu tak dobré hodnocení. Z fleku bych dokázal vzpomenout tucet lepších večerníčků (a to nejen od trnky) a to jak dějově, tak zpracováním, možná jsem, ale ovlivněn tím, že jsem seriál neviděl jako dítě. V recenzi Karlose80 čtu, že nebyl vysílán od poloviny 80. let, což by odpovídalo, protože si opravdu nepamatuji jedinou epizodu. Seriál jsem viděl při hlídání tříletého synovce, který by, kdyby mohl jistě dal pět hvězdiček, já mam radši Fíka. ()

Marcos88

Musí a asi aj je to super animák ked sa to páči mojej 13 mesačnej dcére. Je to jej najoblubenejsa rozprávka. Na to sa v jej prípade nechytaju ani veci od " PIXARu". ()

JARDAHONDA

Oblíbený seriál z dětství hodnotím určitě kladně. Líbilo se mi bezstarostné chování lovce i v kritických situacích. Skvělý dabing Oty Jiráka., už jen podtrhuje 4 hvězdy :) ()