Cock Fight, No. 2

všetky plagáty
Krátkometrážny
USA, 1894, 1 min

Snímek zachycuje kohoutí zápasy, sledované dvěma muži. (Oldmovies)

Webb

Kohoutí zápasy považuji za ubohý námět pro video. Když je ale toto dílko tak starý, nechce se mi ho moc hanit..... ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jedna z mnoha krátkých filmových abstrakcí, natočena Williamem K.L. Dicksonem. Aneb zde se píše historie filmu! Prakticky jeho počátek. ()

Fingon

Jediný rozdíl mezi tímhle a kočičím boxováním je snad to, že rvačky jsou v kohoutí přirozenosti... v kočičí taky (jsou dva druhy nočních kočičích zvuků, ty jedny slýchám každý večer, naše kočky si hájí teritorium), ale tam zase překážejí ty rukavice... ()

Marek1991 odpad!

Starodávna zábava, ktorá u mňa nenachádza pochopenie. Huckať zvieratá proti sebe, je vrcholne neetické. Odpad k filmu z 19. storočia nerád dávam, ale toto je najstaršie dielo u mňa s odpadom, lebo čo je moc, to je moc. ()

gjjm

Zápasící kohouti a sázející lidé. Přes jednoduché téma poutavé, má to spád, něco jako příběh, postavy sázejících jsou pozoruhodné. Vzpomněl jsem si na Earthlings. Rozhodně velmi zajímavé. ()

wosho odpad!

Ikdyž ve své době to mohlo být normální, nelze nedat odpad z morálního hlediska. Odporný záznam odporné lidské činnosti, kdy se zvířata trápila kvůli sázkám. Dickson a spol museli být strašliví parchanti, toužící po rychlém zisku. ()

M.I.K.E.

Ani nevím jak tento velestarý snímeček ohodnotit. Na konci 19.století to byl určitě hit a lidi hltali všechno co mohli vidět na nějakém plátnu. Ale dneska by mě asi nebavilo sledovat dva střeštěné kohouty, kteří se navzájem klovou. ()

Freemantle

Těžko hodnotit, co jsem viděl... Kohoutí zápas zfilmovaný v roce 1894. Z hlediska historie musím uznat, že v tehdejší době, kdy lidé objevovali FILMové kouzlo, bylo týrání zvířat až na druhém místě. ()