V USA denne 774 ľudí prekoná klinickú smrť. 80 percent z nich popisuje, že videli jasné biele svetlo, kým sa vrátili do sveta živých. Niektorí z nich sa však nevrátili sami.
Abe Dale má dobrú prácu a milujúcu rodinu. Jedného dňa vyrazí s rodinou do miestnej reštaurácie, do ktorej vtrhne neznámy muž a pred očami mu zastrelí manželku so synom. Potom muž, Henry Caine, obráti zbraň proti sebe. Abe sa s tragédiou nevie vyrovnať, vyčíta si, že rodinu nezachránil a on prežil. Preto sa pokúsi o samovraždu. Jeho priateľ ho však odvezie včas do nemocnice, kde sa lekárom podarí Abea oživiť z klinickej smrti. po návrate do života Abe zistí, že tesne pred tým, kým niekto zomrie, vidí nad ním biele svetlo, a tak sa ho pokúsi zachrániť. Netuší, že za každý zachránený život sa tvrdo platí, pretože za každého zachráneného je odteraz zodpovedný. Pomaly začína rozumieť vyvraždeniu svojej rodiny a svojim novým schopnostiam, čo ho ženie na apokalyptickú cestu do pekla, odkiaľ niet úniku... (TV JOJ)

Fallen_One

První díl jsem neviděl. Zpočátku to vypadalo na průměrnou podívanou, ale postupně to dostávalo ten správný "drive". Čím to bylo přesně nedokážu říct. Atmosféra začínala být vteřinu od vteřiny zajímavější. Možná za to mohl i klasicky dobře hrající Nathan Fillion nebo celková uvěřitelnost, když to hodně ndsadím. Hlavní herci hráli pravdu dobře. Pro mne je to rozhodně milé překvapení. Málokterý mysteriózní thriller mne takhle dostane. Možná hodnotím moc subjektivně, ale na 3 hvězdy mi to připadá málo. Musíte vidět, abyste pochopili. Kdo má rád Nezvratný osud nebo Osudový dotek, mohlo by se mu to určitě líbit. ()

URBAN

Druhý díl je na tom v podstatě na stéjné úrovni jako ten první, jenomže vizuální a technické prvky tomuto filmu ubraly. První díl se dle mého základal na jednoduchosti a celou dobu na ní stavěl a to se mi líbilo. Toto pokračování mi přišlo takové přeplácané, ale pořád dobré. Kdybych viděl poprvé tento díl, tak by se mi možná líbil i více tento. ( 17.10.14/MAC ) ()

tatanapope

Film se táhnul v podobném duchu jako jeho první díl a byl relativně dobrý , nicméně nebyl ani tak napínavý ,ani strašidelný a proč vlastně autoři nechali původní název , když o nějakém hlasu ze záhrobí se tu moc mluvit nedalo jsem úplně nepochopila , co mě iritovalo u obou dílu byli ne příliš povedené konce , v tomto případě mě dost zarazilo , že do sanitky na konci filmu vzali slečnu v šoku a postřeleného nechali ležet v restauraci , to bylo minimálně trochu vtipné a nedomyšlené . ()

Sfinkter

Jakási anabáze nezvratného osudu, jejíž první třetina je naprosto nekoukatelná. Další děj alespoň trochu nabyde na příběhovosti. Nejlepší scéna je pád klavíru. ()

LordSnape

Oproti jedničce o třídu horší. Lekačky nefungují tak, jak by měly a herci už nejsou tak sympatičtí. Trochu mi i přijde, že zdroj námětu v podobě EVP je už téměř vyčerpán a konec filmu tím mele hodně naprázdno. ()

Guzo

Lehká kopie Final Destination. To ale tenhle film nestaví do propadu dějin, to rozhodně ne. Vždyť kolik filmů je v dnešní době úplně originálních? ()

Styxos

Překvapivě ne tak strašný, jak jsem čekal. A může za to jak jinak Nathan Fillion. Na druhé straně je to škoda, protože s lepším režisérem a scénářem to mohla být fakt pecka, takhle bohužel zůstáváme v krajině šedivého průměru ()

DeLaMorte

Velice průměrný horor,který nepřináší vůbec nic nového do žánru.Otřepané scénky,rádobylekačky apod mě nenaplnili pocitel,že jsem viděl opravdu kvalitní duchařský horor.Ano tím přesně tento film není jedná se o klasický Tv Nova horor pro sobotní noc :-) ()

casioa....

hmmmm...pri klinickej smrti...vidia ludia len to ..čo očakávaju že uvidia...biele svetlo je kurva populáárne.....no nič moc.....no aspom že Fillion a Sackhoffova to hrali :-)) ()

Hanys_

Příjemné překvapení. Mnohem lepší než místy nudná jednička. A přítomnost mé oblíbenkyně z Battlestar Galactica tomu jen pomohla :) ()

MareT.

Já dávám stejne hodnocení jako u prvního dílu, i když tady se film vydal trošku jinou cestou, kterou ke konci dost neustál. Herci na úrovni, triky jakžtakž, fakt, že jsem si nebyl jistý ani během filmu, jestli ho chci vidět celý a podělaný konec tento film hází do 100% průměrnosti. ()

Jayem

Aj ked je to dvojka v podstate má málo spoločne s jednotkou. Ale aj napriek tomu sa to dá pozerať a sem tam sa jej podári aj vystrašiť. Osobne sa mi jednotka páčila viac. Hlavný predstavitelia známy z tv Fillion z Firefly a Sackhoff z Galactiky. ()

kecinzer

Nejdříve to vypadalo na celkem solidní horor, dobrá zápletka, slibný děj. Jenže ke konci se to tak nějak zvrtlo a nakonec je z toho průměr. ()

Simgal

Bohužel jen dvě hvězdy. Jedna za Nathana Filliona a druhá za Katee Sackhoff. Oba jsou mí oblíbenci a Nathana považuji za vůbec nejsympatičtějšího seriálového herce (Firefly, Castle). Ve White Noise 2 jsou ale všichni svazováni nepovedeným scénářem a dějovou linií, která je přinejlepším průměrná. S kvalitnějším zázemím by pro Nathana a Katee nebyl problém utáhnout celý film. Škoda, že to v tomto případě nevyšlo. ()

molcan2 odpad!

Tento film si niekoľkokrát protirečí. Fakt som sa snažil zažrať do filmu a dopozeral som ho až do konca aby som vedel ako to skončí, ale ten mi priniesol len veľke wtf a premýšľanie o čom to cele vlastne bolo? ()