Kopik

Tak sem si rikal co z tohohle vypadne. A on parádní film. Adam Sandler jak ho neznáme, ale bravurně. Skvělý příběh, poutavé scény, neustále to odsýpá jak má a skvělé zakončení. Nejvíce mě dostala scéna, když Charlie vysvětluje tchýni a tchánovi, jak zle na tom vlastně je. Prostě Sandler rulez. Bravo! ()

Petroff

Kdo má Adama Sandlera za herce, kterej patří jen do těch jeho ujuchanejch debilních letních rodinnejch komedií, měl by se podívat na tohle. Rázem je vidět, že je to herec pair excelance, o mnoho lepší, než spousta "větších a známějších" charakterních herců. To, že umí hrát v úplnejch shitech, aby pak čas od času předvedl něco jako tady (nebo třeba Funny People, Uncut Gems, Hustle...), to je opravdová známka toho, jak velkej frajer to je. ()

Carlossss

Nepokrytě a bez mučení přiznám, že tento snímek mě zajímal jenom proto, abych zjistil, jaký bude Adam Sandler ve vážné roli... myslel jsem, že to bude propadák, ale pro mě jinak nijak nevýrazný komik Sandler ze sebe dokázal dostat velmi sympatický výkon. K tomu mu gratuluji a hlavně jeho výkonu patří mé čtyři hvězdy... jinak ostatní přicmrndávači jako Cheadle, Tyler nebo Sutherland byli taktéž dobří. Líbila se mi i muzika, což se tak často nestává... Pěkná jednohubka. ()

SonG

Tak tohle, tohle je film s velkým F. Naprosto mne vtáhl do děje a nechal mě zírat s otevřenou pusou až do konce. Navíc Adam Sandler podává prostě nadpozemský výkon...příběh, na který se nazapomíná, a hlavně příběh, který se muže stát komukoli z nás.100% ()

lioncel

Milující manželka a tři malé roztomilé cácorky / 11.09. 2001 / žal, bolest, zármutek, prázdnota ... na rozdíl od Charlie Finemana a jeho motorové koloběžky - já bych něco podobného nikdy nerozchodil .. prožít to co on .. uklidil bych po sobě a šel za svými drahoušky .. (takže 6,35mm by to jistilo) … ()

Joe321

Když Charlie vypráví o rodině Johnsonovi, byla to hodně emotivní scéna. Jeho příběh byl prostě tak smutný a skvěle Sandlerem poddaný, že se to človka dotkne. Don Cheadle odehrává většinu a to stejně dobře. - "Take one adult and one faggot." ()

Jonash87

Moc příjemný snímek. Dona Cheadleho znám podle obličeje, ač mi jméno nic neříkalo. Jeho projev se mi líbil už dřív (Crash, Hotel Rwanda), takže kvalitní výkon jsem očekával. A Adam Sandler? Oproti spoustě dalších diváků ho mám docela rád, ale to, co předvádí zde, je jako nebe a dudy oproti béčkovým komediím, kde ho vídáme spíše. Vlastně by ho tu člověk ani nepoznal, a to nejen díky zcela jinému zevnějšku. Snímek netlačí na pilu, ale přitom je plný emocí, ač spíše těch negativních. I když.... vsadím se, že i vám se při některých scénách na tváři objeví úsměv. A volný závěr je taky jen ku prospěchu věci. ()

zdenotvor

Popravde som mal menšie obavy pred zhliadnutim tohto filmu. Adama Sandlera mam veľmi rád, ale nevedel som si ho predstaviť v tejto roli. Ale to čo predviedol bolo geniálne. Asi najlepší film ktorý som od neho videl,fantastický výkon užil som si to a som nadmieru spokojný. Možno nie čistých 5* ale za ten výkon nemôžem inak ()

Martin741

Tematicky je film urcite krasny - kamaratstvo, izolovanost jedneho cloveka, strata rodiny pri tenoristickych utokoch - ale film nema prislusne strhujuce tempo a divak sa dost nudi. Ne, ne, tento prepadak ma neoslovil. 50 % ()

Lischai

Pro mě teda nic-moc. Adam Sandler skvěle (!) hraje zlomeného vdovce, Don Cheadle se k němu snaží dvě hodiny prokousat v různých variacích téže situace, pak se něco trochu (ale fakt trochu) začne dít 15 minut před koncem, všichni dojdou zásadních životních pochopení a je konec. Slibované trauma 9/11 tady nezahraje vůbec, kdyby týpek o svoji rodinu přišel při náhodné bouračce, nic se na příběhu nezmění. ()

marcek

Velmi prijemne prekvapeni v podobe Adama Sandlera, ktery se prehoupl z prihloupleho trouby alá Mr. Deeds nebo Velký táta. Moc dobre drama. Don Cheadle byl taky super a skvele do filmu zapadl, takze pro me "slabe" 4 hvezdy ()

shyster

ano - Sandler s Cheadlem hrají obstojně, ano - Liv Tyler má opravdu nice titts. ale po 2 hodinách jsem k žádnému z herců necítil žádné emoce. Film je velmi odtažitý a nedokážete se s nikým pořádně ztotožnit. Takže v místech, kde máme mít knedlíka v krku nebo utírat slzy z očí, jen zaraženě koukáte. Je to malý a dost opomijený film, který ale nám neposkytuje o to větší zážitek. ()

dezorz

Na to, ze ide o formalne hollywoodsky film je prijemen vidiet, ze s anehraje na vacsie umenie nez je a prijemne vidiet, ze obsah nie je prvoplanovy a je trosicku viac rozvrstveny. ()

Rodriguez

Adam Sandler jak ho neznáme. Konečně si střihnul také něco jiného než komedii. Nečesaný, neholený a doufejme že alespoň vykoupaný :-D -50% ()

Langy10

Je to spíše 4+, ale je to tak i tak výborný hodnocení a hlavně adam si to zalouží.... smutný to bylo fakt dost :(, ale to je zivot... ()

Attta

Vcelku příjemná filmová změna, která má čím zaujmout a tím líp, že dost nečekaně! Adam Sandler je zvláštní herec, ale až v tomto filmu mě přesvědčil, že hercem opravdu je. Už z toho že tohle zminuju vám může dojít že zde předvedl něco, na co u něho nejsem zvyklý a v podstatě bez takhle zvládnuté role Charlieho by tento film byl nicka stejně tak jako D. Cheadle zvládl tu roli svou. Jemně nadhozené téma útoků na WTC se mi velice líbilo. Prostě bomba. ()

Abes

Jediným nedostatkem tohoto filmu je absence Vespy s desítkou zpětných zrcátek, na druhou stranu Fineman se ohlížet nechtěl, takže... ()

Streeper

Opravdu dlouho jsem přemýšlela zda dát 3* nebo 4* hvězdičky, nakonec jsem se rozhodla pro 3*. I když se Adam Sandler ukázal v daleko jiné roli než jsme u něho zvyklí, tak mi v ní moc neseděl, i když byl skvělý. Ve filmu je spousta silných scén, které stojí za to ale po většinou je film nevyrovnaný a někdy jsem se musela přemáhat, abych udržela pozornost. ()

4daPeace

Verdikt: I po tomto snimku nejspise zustane Mike Binder na CSFD 'pouze' modry reziser: Dej, ktery vypada na prvni pohled zajimave, Adam Sandler pro nekoho v neocekavane roli, hodnoceni na IMDB, Don Cheadle...to vse utvarelo urcitou nadeji...bohuzel, pohrbily ji slabe dialogy, nikam nevedouci dejova linie a v neposledni rade delka filmu, ktera by unesla cca 95 minutovou delku, nikoliv 120 minut. ()