SONYAGENT

Velmi silný příběh o přátelství, neutichající touze o nápravu, o touze překonat vše pro pocit, že Vás někdo potřebuje. Tímhle filmem mi Cheadle přirostl k srdci ještě víc, než filmem Crash.. Sandler to dokázal již mnohem dříve! ()

schindler

Smekám před Adamem Sandlerem, to bych od něho nikdy nečekal být hlavní postavou v psychologickém dramatu u kterého moc nechybělo abych na konci zamačkával slzy. ()

Thundler

Nevím co mám napsat ... jsem absolutně unešený. Už tak silný příběh podtrhly fantastické herecké výkony snad všech zúčastněných, v čele s Adamem Sandlerem. Určitě jsem to neviděl naposled. Krása ... ()

zero_zelo

nevim, co říct. už první shlédnutí tohodle kousku mě naprosto překvapilo a 100% usadilo. sandler mě překvapil tak, jak bych od nikoho nečekala. téma, zpracování a herecký výkony dělaj z tohodle díla i herců pány. naprosto mě to rozbilo. každej jeden z přiběhů filmu. a věta "copak nikdo nechápe, jak strašně je nešťastný" mě odzbrojila tak, že mi nestačily kapesníky, ale přitom zůstal mírný úsměv. bravo!!! ()

Life

Je to film, s příběhem, kterému se nebojím uvěřit. A právě to je ono. Prožil jsem ten film tak jako kdyby Charlie existoval jako kdybych se jen díval na dokument kopírující skutečný život. 11 září tento pocit umocňuje, ale klidně se dala použít i jiná záminka pro Charlieho trauma. Jo abych nezapoměl, Adam Sandler - takovej výkon jsem teda vážně nečekal. Scéna po soudu byla alespoň na 10 hvězdiček.!! ()

famfuli

Nedostalo mě to tak, jak bych očekávala. Velkým plusem byl určitě fakt, že americké trauma 09/11/01 je zde zmíněno opravdu jen lehce a s notnou dávkou citu a empatie, takže lehké mrazení v zádech se dostavilo. K vyššímu hodnocení přispěla hloubka příběhu a síla myšlenky o přátelství, rodině a vzájemné pomoci. Neodpustím si ale srovnání s Hřebejkovým „Musíme si pomáhat“, kde jsem opravdu vnitřně cítila onu potřebu pomoci bez jakýchkoli klišé a přehrávání. A dostávám se k tomu, co mi asi na filmu vadilo nejvíc. Adam Sandler. Prostě jsem mu tu roli nevěřila. Zbytečné „přehrávání“ až „šaškování“ bylo pro mne tak velkým zklamáním, že jsem občas ani nemohla prožít hloubku některých situací odehrávajících se na plátně. Naopak Cheadle zde zazářil tak výjimečně, že váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()

Hanulityda

Říkala jsem si, že není možné, aby tenhle film byl kvalitním dramatem, když v něm hlavní roli hraje Adam Sandler..spletla jsem se. Sandler ukázal, že se umí vžít jak do role přiblblého třicátníka s multifunkčním ovladačem, tak do role tragédií zdrchaného muže v nejlepších letech. Filmu s tématikou 11. září bylo natočeno požehnaně, ale TENHLE kousek netěží právě z oné tragédie. Těží z pocitů a emocí člověka, který z minuty na minutu ztratil vše na čem mu záleželo. ()

qwentin

Jedno z těch silnějších a lépe zpracovaných dramat a myslím, že si mohu dvolit poznamenat i to, že jedna z největších rolí, respektive nejlépe ztvárněných rolí Adama Sandlera...Skvělý scénář, který byť se o tom zmiňuje jen opravdu málo, obrovsky vytěžil z tématu 11. září... Sandlerovi patří obrovský potlesk a Mikeu Binderovy zase obrovský dík... ()

pesbara

velmi silné. Zíral jsem na věčně se pitvořícího Sandlera jakej je to pan herec. Velmi silní příběh, klobouk dolů, taky jsem uronil kroupu:o) A tak rád bych se někdy projel New Yorkem na motorové koloběžce:o) ()

Wolfvater

Rád bych napsal nějaké superlativy, ale slova jsou málo na vyjádření dojmů. Zkrátka zkuste se na to podívat sami a empatii zapojte na plný výkon. Pak filmu prominete nějakou tu chybku, protože pocity, které vám dá, to překonají mnohonásobně. ()

lisbethsally

Každý se se ztrátou blízkých osob vyrovnává trochu jinak, někdo brečí, někdo nosí fotky v peněžence a někdo............o tom prostě jen nemluví. Film, který dojme, pobaví, ale hlavně překvapí - Adam Sandler se ukázal jako právý herecký chameleon, jen tak dál!!!! ()