Chytrák a dvaja spoločníci

• Česko Chytrák a dva společníci (viac)

Joe Thanks (Terence Hill) je pištoľník a tak trochu aj kúzelník, skrátka od všetkého trochu. Je známy svojimi geniálnymi plánmi, ako kohokoľvek dokonale napáliť. A práve teraz mu ide o 300-tisíc dolárov nenávideného prenasledovateľa Indiánov, majora Cabota (Patrick McGoohan), ktoré by veľmi rád získal pre seba a svojich spoločníkov, miešanca Billyho (Robert Charlebois) a naivnú krásku Lucy (Miou-Miou). V hlave sa mu už rodí plán, ako sa dá peňazí zmocniť... (TV JOJ)

4567arthur

"V životě jsou okamžiky, kdy si myslíš, že peníze jsou to nejdůležitější, ale když je máš, radši bys je možná neměl." Joe Dík je pistolník, podvodník a možná trochu i kouzelník, od všeho něco. Je nejvíce známý svými geniálními plány, jak kohokoliv napálit. Teď mu zrovna jde o 300 000 dolarů, které by moc rád získal z pevnosti Christobal, kterému velí major Cabot. Těch 300 000 dolarů by chtěl rozdělit sobě a dvěma jeho společníkům. V hlavě se mu rodí nápad, jak se velkého balíku peněz zmocnit. Jedná se o poslední western, na kterém spolupracoval samotný Sergio Leone. Úvodní scéna je jedna z nejlepších a tu právě natáčel Leone. Hudba od Ennia Morriconeho se dost podobá o dva roky dřívějšímu komediálnímu westernu "Mé jméno je Nikdo". Tento snímek na mě udělal teda mnohem větší dojem a tak dávám velice pozitivní ohlasy! Snad je jen jediný negativum, a to jsou vystřižené scény, které se údajně ztratili a tak film sem tam nenavazuje, jak by měl. Jednu z vedlejších rolí si tu také zahrál Klaus Kinski, který už má na svědomí pár známějších westernů. "Nějaký muž je v její posteli!... Kde ?... Přece tady!" ()

paddy35

Všichni tu nadáváte, ale neuvádíte ani jeden důvod, proč je film špatný. Terence Hill ve skvělé formě. Skvělé prostředí, ve kterém se film odehrává. Ale bohatá nadílka humoru, který pobaví. Terenci, klaním se. ()

brasek

Pokiaľ Terence Hill nemal vo westernových komédiách za parťáka Bud Spencera bolo to polovičné a snímok "Moje meno je Nikto" nie je podľa mňa komédia. ()

John Dunbar

Pomatený předražený nesmysl, ve kterém mě neskutečně srala i muzika starého mistra M. Hlavně rychle zapomenout, že jsem tohle musel absolvovat. ()

topol999 odpad!

Co to jako mělo bejt??!! Ani ze shovívavosti tomu ani ten 1 bod nedám!! Ani ten můj oblíbenec Rick Battaglia v opravdu pidi midi roličce tomu nepomůže!!?? NE!! ()

SNCIS

"Hej! Já tě znám." - "Ty mně znáš?" - "Jo, ty jsi tady ten místní idiot... V každým městě je někdo, kdo mně, tak víta." Ze začátku to vypadá na drsný western jako Tenkrát na Západě, ale postupem času je to jasná komedie. Vtipných situacích je tam mnoho: "Bolelo to?" - "Ne pane! Protože jsem vojákem páté kavalerie." Hill je tu svůj - šašek, chytrák, provokatér. Hudba skvělá a celkově paráda. Snad jediné mínus je, že dlouho trvá než se to rozjede. Sergio Leone kovbojky zkrátka uměl točit. - 70%. ()

Monco

Viděl jsem dokument o natáčení filmu a prý se ukradl některý natočený materiál. A bohužel na výsledku je to znát. Některé scény jsou nelogické, ale vynikající hudba Morriconeho a skvělý Terence Hill to zachrání. ()