Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Yawgmoth

Skvělý seriál, první série má snad legendární status, o to větší je škoda, že mu ke konci došel dech a to vaření z vody už bylo pěkně otravné, charaktery byly ploché a zápletky o ničem. Štěstí, že to skončilo kdy to skončilo, ale i přesto je ten konec poměrně uspokojivý, ale jen pro fanouška seriálu, který je schopen to vše překousnout. To já naštěstí jsem...jen tak tak. ()

zberatel

Sci-fi zaner ja mam velmi rad a hrdinovia ma velmi milo prekvapili.Kazdou castou sa dej posuva dopredu a graduje.Celu prvu seriu som zhltol za tri dni :D.Vynikajuco spracovana tema a velmi slusne herecky zvladnuta,len sem tam trosku tie efekty krivkali ale to je nepodstatne.Co sa tyka druhej serie to uz malinko kleslo no aj tak je uzasne sledovat ako sa hrdinovia vyvijaju spolu zo svojimi schopnostami a vdaka efektu stoptime - backtime-futuretime dava priestor na butterfly effect.Mimochodom tak sa vola aj prva cast 3. serie(videl som zatial 3 casti) ktora ma dokazala prekvapit co som uz necakal,som naozaj zvedavy ako to pojde dalej.. ()

Teleri

Zbožňuji hrdiny se supr schopnostmi a tento seriál je jich plný. Spousta rozehraných příběhů a hrdinů s ne úplně hrdinskými charaktery. Jsem opravdu zvědavý, jak se příběh bude dál vyvíjet. Nyní jsem v polovině první série. Hodnotím * * * * * Některé postavy jsem si opravdu oblíbil, doufám, že to s nimi neskončí špatně.. Zrovna jsem dokoukal 1. sérii a musím říct, že poslední díly už byly o hodně nenápeditější než předcházející.* * * * uvidím, co přinese 2. Po prvních dílech si dávám trochu přestávku, protože se to nějak zadrhává, což se tvůrci snaží řešit ještě větší dávkou násilí. O to mi v tomto seriálu fakt nešlo. * * * Tak ted jsem dokoukal 3. sérii(4, řadu). Kdyby to už radši skončilo. Ale zvyk je zvyk. ()

dessa

Doporučuji sledovat najednou, týdenní přestávky mezi jednotlivými díly jsou strašně dlouhé :) Tak trochu vykradení x-meni, ale přesto to má nečekaný spád. ///edit po skončení třetí série: seriál začíná být zmatený a díly stále blbější, začínám zvažovat odebrání jedné hvězdy... ///edit: po pár dílech čtvrté série jsou rozpaky fuč, Peter, Hiro a hlavně Sylar jsou výborní... ()

Trifi

Ano, ano, ano, jak tu bylo řečeno - jde to s tímhle seriálem od deseti ke třem. Jenže, a to tu taky všichni víme, i ta trojka je pořád lepší než drtivá většina televizní produkce, co naplat... ()

Shakaar

Tak tu máme další ze seriálů ( se stejnou tematikou ) se kterýma se v poslední době roztrhl pytel. Pravda je že samotný seriál začinál prakticky ve stínu Lostu, který je taky mnohem úspěšnější. Ovšem toho neomlouva. Nicmeně to vezmu od začátku. První řada: Klasika, seznamování s dějem, hlavní postavy zjištují že mají nějaké schopnosti...prostě začátek, který ovšem byl neskutečně dobře napsán a ještě více zahrán herci, jedno negativum vidím...děj neměli ukončit hned ve finále ale přesunut i do další řady. Druhá řada: první kámen úrazu, jak jsem už předtím zmínil měli to natáhnout....bohužel ne a proto ve druhé řadě je na muj vkus přiliž velká mezera v ději a spíše se odkazuje na předchozí řadu a odpovídá na věci které nebyli řečeny...takže ušlo to ale nic moc. Třetí řada: asi nejhorší serie...bohužel se vyplnilo to z čeho jsem měl strach a to že nebudou moct najít dostatečnou zápletku děje, kterou jsme mohli vidět v první řadě...místo toho tu máme guláš plných superhdrinů, kteří nemohou zemřít a mění své superschopnosti jako páry ponožek...prostě jedna velká slátanina a která obsahovala přes 20 dílů z kterých bylo kvalitních asi 6.., no a jaké bude pokračování? Přál bych si aby už konečně našli kvalitní zápletku...protože do té doby bude mít moje hodnocení jen 3*. ()

Deftie

Zatiaľ zhliadnutá len prvá séria. Miestami dobrá oddychovka, inokedy pekelná nuda. Tematika hrdinov, rôznych mutantov ma vždy fascinovala, preto keď som "objavila" tento seriálik, bola som celá bez seba. Skutočne fascinujúca séria, ktorá ma nútila si púšťať ďalšie a ďalšie časti. Ešteže som ju videla až teraz a nemusela čakať na nové časti. Prečo potom pekelná nuda? Pasáže, kde Clairin otec bojuje o jej stratenú priazeň a nakoniec ju aj získa, ma nejako nebrali, pre mňa jednoducho nepodarená psychológia postáv. Podobne niektoré pasáže s Hirom boli príliš natiahnuté, naopak o Sylarovi bolo toho brutálne málo a čo už so mnou, vždy som viac inklinovala ku negatívnym postavám a aj v tomto prípade sa mojou najobľúbenejšou stal zloduch. Toto všetko by mi na seriál stačilo na 5 hvezdičiek, možno nie celých ale štyri by boli málo. Prečo som potom dala práve tie 4? Pretože keď sa už skončila prvá séria, nejak to so mnou nezalomcovalo, dokonca neviem, či sa pustím do druhej série. Myslím, že keby z tých 23 častí urobili zo 10, nemal by chybu, takto chyby má, škoda. ()

CorteX^

Dříve jsem tady za první sérii dal 5 hvězdiček a za tím bych si stál, kdyby nebylo ostatních sérií. Od doby kdy Peter ztratil všechny schopnosti šel seriál dolů, trošičku ho ale zvedla přítomnost Teddyho v poslední sérii, ale ani ten to nezachránil. Snižuji na 3 ()

Withree

Tož škoda, že se to pokazilo třetí sérií. Ta první byla velice dobrá, až bych řekl skvělá. Druhé ublížila stávka, no a ta třetí to už znáte. Na čtvrtou jsem se pro jistotu ani nedíval. ()

Melvej

Původní nápad Heroes byl zcela výjimečný. Něco podobného tady nikdy předtím nebylo, což byl možná jeden z velkých úspěchů tohoto seriálu. První dvě série mi nedovolily zvednout se od obrazovky, s těmi ostatními to už bylo podstatně horší a musím říct, že spíš než příběh mě pak už u obrazovky držela jen Hayden Panettiere, na kterou se prostě krásně dívá :). ()

Varney

Prvé dve série hodnotím 4*. A úplne zaslúžene. Hrdinovia sú prepracovaný seriál s gradujúcim dejom a vskutku kvalitnými hereckými výkonmi. Bohužiaľ po prvých dvoch sériách sa zo seriálu stalo len vlažné dielko a priam až s prehnane poprekrúcanou zápletkou. Ostal už len úpadok a túžba, nech sa to už konečne skončí. ()

Shaleman

Takový počin si prostě zaslouží komentář.seriál sám se vám může líbit a taky nemusí ale musíte uznat že něco takové tu nebylo a nebude.takový levnější x-meni na několik sezón jejichž hlavní doménou nejsou akční scény napěchované počítačovými kouzly ale zásadní zvraty které otáčí život několika hlavních postav a celý děj naruby.postavy sami by si ve svém počtu zasloužily průvodce seriálem protože jich je tolik a stále přibývají že ve čtvrté sezóně nevíte které máte fandit - i ta na pohled vedlejší postava ať už jakkoli zamota zachrání či zničí děj dříve či později zažije něco co prostě budete mít v hledáčku svého čekání v díly příští.jedinou slabinou bych nazval deja vu kdy se v každé sezóně řeší ten samy problém jen v jiné podobě s novými postavami avšak podobnými schopnostmi. Také kdybych některé zbytečně díly neviděl nic by se nestalo a třeba bych i tu hvezdicku přidal.ale ruku na srdce co by to pak bylo za seriál.trochu mě mrzí že je konec a já své oblíbené hrdiny znovu neuvidím v nových dobrodruzstvich kterým sem se tak dlouho nepochopitelné vyhýbal. ()

marek86

Pokud bych měl hodnotit první sérii, byl by to můj jednoznačně nejlepší seriál. Po každém díle jsem se musel dívat na další a další. Naprosto strhující děj, plný zápletek a obratů. Bohužel další série seriálu hodně ubírají a stahují ho stále více dolů. Moje hodnocení 1. série 10/10 2. série 8/10 3-4 6/10. ()

Hashirama

Heroes jsou jedním z těch seriálů, na který jednu dobu kouká celej vesmír. Řadí se po bok Dextera, Ztracených, Spartaka a dalších. Narozdíl od ostatních si vyšlapali Heroes vlastní cestu. První série odstartovala dlouho hledaný hit, který by chytře proplétal osudy postav s absurdními schopnostmi. V tom víc než dobře pokračovala série druhá. Pak si ale všichni ve štábu řekli "Ne! Přece nebudeme plýtvat kvalitními scénáři..." a s každým dílem se propadali do čím dál větší absurdity, až byli nakonec všichni rádi, že Heroes skončili. Nebudu lhát a říkat, že to není škoda, ale ryzejší patetickou nudu by těžko někdo uhnětl tak dobře jako v posledních dvou sezónách. ()

martusha

S hodnocením Heroes si vůbec nevím rady. První řada byla dokonalá, vypadalo to, že to budou moji noví Ztraceni nebo třeba Galactica. Ale druhá a další řady jsou neskutečným zklamáním. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se takhle rychle posunula od nadšení k nenávisti. Proto Hrdinové dostávají tři, ale s vědomím, že to je dost nepřesné. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)