Dexter má spoustu práce s Isaakem na svobodě, ale vnitřní rozbroje v bratrství Koshka by mohly hrát v jeho prospěch. Zatímco miamská policie je na stopě tajemnému žháři, Dexter se pouští příliš daleko, aby ochránil svůj vztah s Hannou. (HBO Europe)

topi80

Tak z nelítostného ukrajinského šéfa mafie, jenž za sebou nechával mrtvoly s takovou noblesou a klidem, že jste šli na smrt skoro až s úsměvem, tady máme skoro až klaďase, což by ale fanoušky seriálu nemuselo až tak překvapovat :-) ()

Necrotongue

Devátá epizoda byla rozhodně lepší než oba předchozí díly, bylo to snad větším množstvím prolité krve a vyšším průměrem mrtvol na díl? A pokud ano, co to o mně vypovídá? Abych byl upřímný, je mi to celkem jedno, byl jsem hlavně spokojený s tím, že měla epizoda fajn tempo i atmosféru a že se příběh pěkně pohnul kupředu. ()

LachtanShows

Ray Stevenson se zasloužil o nejlepšího záporáka, co kdy tenhle seriál měl. Fanoušci Trinityho nebudou souhlasit, já se ale tady těmi šibalskými manévry bavil mnohem víc než u toho tehdejšího studeného čumáku. ()

Anderton

Dexter sa opäť poriadne rozbehol, každú chvíĺu sa ocitáme s postavami niekde inde a skoro vždy ide pritom o život. Niektorí neprekvapivo aj zomrú. Máme tu od minula nový prípad a dá sa predpokladať, že sa pretne aj s doterajšími riešenými záležitosťami, len vôbec sa nedá odčítať, ako. Dexter si v tejto sérii až príliš necháva dostať k telu masových vrahov a je z toho ako nečakaná láska, tak aj nečakané spojenectvo. ()