Debra se setkává s místním pisálkem Salem Pricem, který má pravděpodobně na Hannu McKayovou, o níž se zajímá Dexter, nějakou špínu. Quinn dostane nebezpečnou nabídku, kterou se snaží odmítnout, a Batista novou pracovní příležitost. Ať se Debra snaží sebevíc, nedaří se jí zastavit LaGuertovou, která se noří hlouběji do případu Řezníka ze zálivu. (HBO Europe)

Anderton

Oproti nadupaných predchádzajúcim epizódam sa trochu zvoľnilo tempo, ale rozvoj vzťahu medzi Dexterom a Hannou už dlho visel vo vzduchu a konečne sa obaja rozdýchali. Samozrejme, v prípade dvoch masových vrahov ide o dosť netradičné techniky prehlbovania vzťahu. Nad Quinnom sa opäť zmráka a už by ho konečne mohol niekto "dať dole", nech je raz a navždy pokoj, čím sa ospravedlňujem slečnám, ktorým sa tento kvázi mačo páči. Tentokrát išlo najmä o kecání, taký mostík k druhej polovici série. ()

Necrotongue

Šestá epizoda nebyla v žádném případě akční, ale naprostá většina rozhovorů nebyla nudná, zato byla k věci. Po celou dobu jsem se tedy slušně bavil, jen závěr mě poněkud rozhodil. Když Dexter do někoho bodne, končí to smrtí, tady se bodalo opakovaně a nikdo nezemřel, navíc Dexter projevil na sociopata značné množství emocí. ()