K Dexterovu velkému úžasu ho Harrisonův zdravotní stav a další „umělecké dílo“ Gellara a Travise přimějí obrátit se s pochybnostmi o víře na bratra Sama. Důkazy o náboženských motivech sériového vraha vedou policii k pátrání po fanatikovi. Debra poprvé vystoupí na oficiální tiskové konferenci. (HBO Europe)

Anderton

Pokiaľ by som mal vybrať najslabšiu epizódu celého seriálu, tak štvorka zo šestky by patrila k horúcim kandidátom. Bautista a Quinn húliaci špeka, zbytočná vsuvka so slepým črevom, Samove kecy v nemocnici... ešteže sa aspoň vrahovia opäť činili. Na druhej strane ale aspoň stále striedame prostredia a každú chvíľu počúvame niekoho iného mudrovať, takže to rýchlo odsýpa a vyšetrovanie sa výrazne posunulo vpred. ()

Necrotongue

Děj čtvrté epizody byl naštěstí dostatečně zajímavý k tomu, abych mohl přivřít oči nad dalšími osvícenými řečmi bratra Sama, a mohl jsem proto udělit plný počet hvězdiček. Trochu mě štve, že Dexter přestal vtipně glosovat probíhající dění, o humor se tak musel postarat alespoň zoufalý Masuka. ()

• Sam (Mos Def) má během křtění v jednotlivých záběrech kalhoty střídavě zcela pod vodou a zčásti nad vodou. (misa02)