Dexter žije idylický vesnický život. Aby ovládl své vražedné choutky, dodržuje přísný tréninkový režim. Jeho pohodový život ale naruší návštěva nevídaného hosta... (TV Prima)

darkrobyk

Lindsay, Lindsay....co mi to říká? Les, sníh, Dexter, puška a The Passenger Iggyho Popa, to nemůže dopadnout špatně. A taky že jo. Napínavé a současné vtipné. Divák je veden křivolakými uličkami drobných epizod a čeká, kdy Dexter vyleze z temnoty. Že by ten sekáček na maso? Nebo lovecký nůž? A do toho Blondie, Debra a jedno překvapení. Nemluvě tedy o tom jelenovi..... Miami to není, ale jedna díra by se tu našla. ()

FeriusParfax

Tak po letech v izolaci se Dexter bohužel změnil ještě k horšímu. Je to připosranej, obyčejnej, tuctovej obyvatel maloměsta. Vnitřní trefné monology naštěstí zůstaly, ale není to zkrátka ten psychouš z prvních dílů. Už v recenzi na Dextera jsem psala, že postupně měkne, a to se mi teda vůbec nelíbilo. Vždyť právě díky černému humoru, absence emocí a empatie, vražedných choutek a jeho psychoušských myšlenek se na to většina lidí dívala. Kdo chce vidět Dextera – sráče? První díl dost zklamání. Jedna vraždička se odehrála, ale nebylo to zkrátka ono ()

YumiOkami

dexter morgan je zpět!!! a za první díl už stihl někoho zabít! :D já osobně jsem dextera začala sledovat před 3 rokama, ale i tak zažívám nostalgii.. z roztomilého harrisona se stal puberťák a já jsem zvědavá, jestli nám řekne, co během těch 10+ let dělal. ještě jsem si nezvykla na zasněžené a studené prostředí (chybí mi veselé miamské písničky a angelovi barevné košile) :(( ale jinak to milujuuuu!!! ()

feryk

Tak první díl začal hodně vlažně, spousta předvídatelných věcí a Debra od první minuta působí dost rušivě i když jsem rád, že tam je, byla to má oblíbená postava. Dobrých bylo snad jen posledních pět,deset minut. Snad se to pořádně rozjede...vše bude asi lepší než předchozí serie. Bohužel mi přijde, že i do Dextera se dostalo korektní téma dnešní doby a digitální jelen jak z pohádky tomu nasadil korunu. Při představě, že Dexter vydržel deset let bez zabíjení a pak se vše změní kvůli tomu, že někdo zabije jelena...wtf... no hlavně že je jeho šéf gay, děti demonstrují za klima a tipuju, že zloun zlounů bude nějaký ten bílý heterosexuální muž, samozřejmě bohatý, co kácí lesy, těží ropu a žere děti, prostě klasické klišé poplatné době... no, tak už zbývá jen jeho syn, třeba se dočkáme přeměny na některé z padesáti pohlaví. :D a Dexter skončí jako milovník zvířat a zachránce planety. :D ()

Marpe

A je to tady ! Po osmi letech jsem se konečně dočkali. Trošku jsem se ze začátku hledal. Pořád jsem nemohl najít tu starou atmosféru, kterou jsem u Dextra byl zvyklý vídat. Možná to bylo soundtrackem možná jiným prostředím, ale nakonec se všechno změnilo, až na samotném závěru. Podle mě dalším dílem se to naplno rozjede a taky jsem zvědavý, jak se to celé dovrší. ()

• Zbraň, kterou Dexter (Michael C. Hall) zandavá do držáku u sebe v obchodě, je malorážka CZ 457 České zbrojovky Uherský Brod. (veronikajel)