True

• Nemecko True
Krátkometrážny / Romantický
Nemecko / Francúzsko, 2004, 10 min

Natalie Portman sa ako študentka herectva Francine stretne so slepým chlapcom Thomasom (Melchior Belson) a počas 7 minút vidíme príbeh ich lásky. Film je epizódou z poviedkového projektu Paríž, milujem ťa. (iwko)

Itar

Top 3 z Paris, je t'aime a tak trošku jiná variace na Lola Rent. Tykwer stoupá čím dál výš a v současné době asi neexistuje německý režisér, jehož tvorba by mi byla blíž. PS: Hudba samozřejmě taktéž na jedničku. ()

Rufete

Za sedm minut se toho tolik dozvědět, to je hezká věc. Začátek se mi obrovsky líbil, monolog Natalie Portman byl skutečně překrásný. Film "Paříži, miluji Tě" jsem ještě neviděl, ale pokud se nese ve stejném duchu jako tenhle kousek, už teď se na něj těším. Je to moc hezký příběh, ke kterému není třeba nic dodávat. Jen se mi nelíbila ta rychlostní směs představování celého jejich vztahu, šlo to udělat lépe. Ale nebylo to špatné, to vůbec ne. ()

andrejbed

***** Co dodat? Dokonalé splynutí času, emocí a Paříže... Srdce mi poskočilo v těle a na tváři se objevil usměv - jak krásný to pocit...:) ()

lu-cinka

naše jaro bylo nádherné, ale léto už skončilo a podzim jsme propásli a najednou je z ničeho nic zima. Taková zima, že všechno kolem nás zmrzlo a naše láska umřela.. ()

waska

Patří sice mezi nejlepší povídky z filmu Paris je taime, ale jelikož mě film nějak zvlášť neuchvátil, neuchvátila mě až tak tato epizoda. Ale musim přiznat, že oba dva protagonisté jsou skvělí a o Tom Tykwerovi rozhodně ještě uslyšíme. ()

neo93

Skvělý kraťas, jenž se také objevil ve filmu Paříži, miluji Tě. Kolik stačí k popsání jednoho romantického vztahu. Asi 7 minut. Úžasná Natalie Portman, neméně dobrý Melchior Derouet. A vše pod hlavičkou režiséra Toma Tykwera. Naplněných délka filmu až po okraj, po všech stránkách. ()