V roku 1934 dostala mladá Ariana Von Gotthardová od svoje matky zlatý prsteň. Jej budúcnosť sa v tom okamihu zdala byť rovnako jasná a zlatá ako nádherný šperk. Všetko však zmenila nadchádzajúca 2. svetová vojna, ktorá zasiahla i berlínsku smotánku, ku ktorej Ariana aj so svojou rodinou patrili. (STV)

monolog

Jak z pera Danielle Steele, možná jen trochu víc klišovitý. Přijde mi, že Nataška posledních pár desetiletí neumí rozeznat béčkovitost příběhu, jinak nevím, proč si vybírá pořád takový hovádiny. Její táta Klaus Kinski by na ni byl hrdý, i on si vybíral pořádný trapnosti, přestože občas měl šťastnou ruku a šáhl vedle na zajímavý film. Holt, všechny rodičovské vlohy se nedědí. ()

Faidra

Kdo má rád Danielle Steelovou, bude v sedmém nebi. Kdo má rád Yorka a Kinskou, popřeje jim šťastnější ruku při výběru scénářů. ()

Orlau32

I když se jedná o romantický film podle románu Daniely Steelové, musím přiznat, že to mělo náboj ze života, jaký se zde v Evropě udál a který pamětníci mé generace a starší zažili. Vždyť těm mladým už nic neříká ani rok 1968, natož aby získali nějaký citový vztah k událostem z 2.světové války. Jak strašně se lidé báli nejen v okupovaných zemích, ale i v Německu samém. Nebyli všichni nacisti (jako u nás nebyli všichni komunisti), byli mezi nimi i slušní lidé. A o tom ten film je. Film mě překvapil, byl dobře nafilmován (šok byl pro mě, že jsem poznala GRAND HOTEL PUP v Karlových Varech kde se odehrával ples). Až ke konci filmu jsem se v BONUSU dozvěděla, že film byl filmován z velké části v České republice, protože to u nás vyšlo filmáře velmi levně. ()

nervoznideda

To je film u kterého pláču. Nemám rád Pichlerku a Danielle Steel ,ale tento film se jí povedl a mě srazil na kolena. deda honza :-) i dnes 11.2.2020:-) dnes taky 15.12.2o2o:-) ()

bllm

Panebože, co já jen kvůli těm chlapům musím vydržet. Danielle Steel, pořád ještě nějak nemůžu uvěřit, že jsem to udělala. Že jsem se tři hodiny kukala na Danielle Steel. Ale na druhou stranu babyRoo je babyRoo. A vždycky můžu tvrdit, že to bylo jenom a pouze ze studijních účelů. Na a taky už jsem dlouho u filmu nepropadla v hysterický smích. Kdo proboha rozhodl o tom, že je dobrej nápad přilepit prošedivělou bradku na obličej pětadvacetiletýmu klukovi, kterej má navíc obličej jak patnáctiletej ? To si žádalo Oskara za masky. ()