Posledný bozk

• Česko Poslední polibek (viac)

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít …až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začně vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků. (oficiálny text distribútora)

tančísvlky

Možno tomu vytknúť tisíc vecí , ale je to príťažlivé a ďaleko nad mrakmi blbostí čo denne chrlia komerčne televízie. Dá sa tomu veriť , je to stále okolo nás . Pripočítajte k tomu kvalitné hudobné vlnenia od napr. Coldplay,Cary Brothers,Aimee Mann, Imogen Heap ... , výsledok sa dostaví . Za pôsobivú zaverečnú scénu na zápraží domu, niet iného návrhu ako doporučenie pre diváka s veľkým počtom hviezd . ()

E lan

Slušný počin, ale na druhou stranu noc extra zvláštního. Problém u takovéhoto filmu je, když tak nějak nechytne. A to se tu stalo, možná i kvůli nesMpatickému hlavnímu hrdinovi. Jak herec tak postava jsou vyloženě nepovedení. ()

BaronX

Jedním slovem - PERFEKTNÍ. Tak takhle nějak fungují vztahy, zapomeňte na romantické slátaniny ve stylu všichni jsme ti dobří a máme se strašně rádi. Tohle je život, zde se lidé hádají, podvádějí, rozcházejí, házejí po sobě věcmi a nadávají si - a cesta k odpuštění je zatraceně trnitá, není jednoduché zapomenout křivdy nebo začít znova milovat.. Tenhle film by mohl být biblí pro začínající páry: nebe není vždy bez mráčků - věci nejsou stále jen černé. V závěru se mi do očí draly slzy a to je známkou toho, že tenhle film rozhodně funguje!!! ()

s_c_o_r_p

Řekla bych, že Poslední polibek je spíše pro mužské pohlaví, které si někdy postesklo nebo posteskne nad tím, jaké utrpení je převzít zodpovědnost a "být dospělým". Mě osobně film ničím nijak zvlášť neoslovil a ódy na to, jakej je chlap chudák, když se bude po zbytek života (slušně řečeno) probouzet vedle stejné ženské mě určitě nerozpláčou :) ()

hero_bk

Proč. Proč. Proč? Proč ten (částečnej) happy end? Kdyby celej ten film vyzněl úplně negativně, bylo by moje hodnocení určitě větší... Takhle je to jen strašně průměrná romantika bez čehokoli, čím by se vyjímala normálu... ()

Talina

Není to špatný film, ale podle mě nepatří ani mezi ty lepší. Příběh je ze života a je dobrý, takže to bych mohla zaškrtnout zelenou "fajfkou", ale herci...Sice to akorát dokazuje, že umí dobře hrát, ale i přesto jsem 3/4 filmu chtěla někoho z nich kopnout do hlavy! Uvažovala jsem nad 4mi hvězdami, ale 3 se mi zdají více adekvátní... ()

jadran90

Musel jsem se podívat na závěrečné titulky, abych se ujistil, že scénář nepsal sám život. Výborná práce, pane Haggisi. Hned na úvod musím říct, že to není komedie, ale spíš pravdivě podaný romantický film o vstupu party chlapů do středního věku. Ne každý se s tím umí vypořádat, a proto jednotliví členové cítí různé pocity - strach ze závazků, nastávající stereotyp, smutek z minulých vztahů či nesplněných snů... Síla filmu nespočívá ani tak v tom, že B + B + B (Braff, Barrett, Bilson) hrají výborně, i když to je také pravda. Ale hlavně v uvěřitelnosti všech postav. Každá z nich má důvody, proč se chová tak jak se chová a s těmi jsme byli nenápadně seznámeni na začátku filmu. Chápete rozhodnutí jednotlivců, i když zrovna nejsou správná. Možná byste se zachovali stejně. Možná by jste také klopýtli, kdyby jste si nebyli jisti svým místem v životě. Nikoho nemůžete označit za zápornou postavu, naopak, s postavami musíte sympatizovat, i když má každá svého strašáka. Stejně jako normální lidé. A právě lehce melancholický pohled na pocity ještě ne zcela vyspělých lidí je to zajímavé. Trochu mě rušilo, že krom zmíněné generace se film věnoval i jejím rodičům. Kde je potřeba, tam je děj podtržen skvělým soundtrackem. Ještě teď mi v uších zní Remy Zero a Coldplay. Část na rohožce před domem je famózní závěr, určitě jeden z nejlepších co se týká romantických filmů. ()

Shredder

Nothing in this world that's worth having comes easy. Laska samozrejme nie je vynimkou a ked sa dostanete do krizy, je len na vas ako sa s tym vysporiadate. Senzitivna drama Tony Goldwyna pojednava prave o tomto a islo by o velmi zaujimavy pocin, keby nebol dej taky nevyrovnany. Zach Braff je talentovany herec, ale je na nom vidiet stopu, ktoru zanechalo Scrubs. Miestami jeho postava pripominala precitenejsiu verziu JDho. Neznamena to, zeby to bolo vyslovene negativne, lenze verim, ze ma v sebe aj vacsi potencial, ktory by z neho dokazali niektori reziseri vyzmykat. SIla Posledneho bozku je v jeho realnosti. Ziadne prvoplanove tragedie hrajuce na city divaka, ani presladene romanticke fantazie, len zopar dobre zahratych postav, ktorych vztahy sa nevyvijaju ako v rozpravkach. ()

DadysGirl

Je to hezké, je to milé, je to film, nikoli komedia a snad ani drama... Je to vztahovka o životech přátel, třicátníků, z nichž má každý nějakou potíž... Krom Jacindy Barrett a Rachel Bilson (no dobře a rozkošnosti Caseyho Afflecka) není nějak nic co by mě na filmu tak strašně zaujalo... Mimochodem Michala bych nakopala do koulí a ne že ne... ()

Alergius

Braff se stává zárukou toho, že kdykoliv bude hrát v romantice, tak to bude stát za podívání (minimálně jednou). Film pěkně plyne a o co víc, je přirozený a lidský, to hlavně i díky hercům, kteří hrají přesně to, co mají a díky toho je to fakt nenásilný počin, který ve vás nechá hodně myšlenek. ()

glide4ever

Poslední polibek je pravdivý příběh ukazující jak (ne)fungují vztahy a o tom, že za chyby se platí. Milostný trojúhelník Michaela, Jenny a Kim je skvěle obsazen, scény jsou plné života a křiku. Zejména pak hádka Jenny a Michaela. Co k tomu dodat? Snad jen, že Kim (Rachel Bilson) je ve své roli roztomilá a určitě si ji zamilujete jako já :-) 90% ()

pepo701

po druhom pozreti pridavam dalsiu hviezdicku...mam rad romanticke dramy a The Last Kiss je pre mna jedna z najlepsich. na prvy krat som si velmi nevsimal "vedlajsie" vztahy no prave tie dotvaraju atmosferu filmu a podstatne ovplyvnuju hlavne postavy. Zach Braff patri k vynikajucim mladym hercom, a svoje filmy si podstivo vybera, a ak ho poznate iba zo Scrubs tak si ho mozno ani nedokazete predstavit vo vaznej roli. no aj v tomto filme takisto ako v Garden State potvrdzuje svoje kvality. naozaj sa mi pacilo ako ludsky dokaze tento film vykreslit vztahy a pohlady na nich z viacerych stran. no a nakoniec, neviem ci aj v tomto filme mal Braff ruky vo vybere hudby ale je dokonala... 5* ()

DoubleJo

Vdaka Zachovi, ktory je moj velky oblubenec, som zase objavil dalsi skvely film.O zivote a vztahoch. Kamaratskych, mileneckych, rodicovskych. O tom ako sa moze aj ten najidylickejsi vztah rozpadnut za par chvil. O situaciach, do ktorych sa urcite kazdy z nas aspon raz dostal, a ked nie tak sa urcite dostane. O pokuseniach a prekazkach kazdodenneho zivota. O obavach z predstavy nalinajkovaneho zivota. O nas vsetkych. ()