Dva američtí bratři Tod a Jan vyrážejí do Německa navštívit svou babičku zrovna v období, kdy se koná tradiční mnichovský Oktoberfest, svátek piva. Díky svému vyvedenému bratranci, který má v pití tohoto moku značné zkušenosti, se podívají na velkolepou akci a všechno je natolik pohltí, že se přihlásí do tajné olympijské disciplíny, v níž proti sobě nastoupí mužstva USA a Německa. Tipněte si, kdo z nich vypije více piva. A protože festival je také o krásných a smyslných ženách, naši hoši si výlet do Evropy pořádně užijí. (oficiálny text distribútora)

DoubleJo

Partiu Broken Lizard mam celkom rad, Super Troopers ma pobavili, Slammin salmon este viac a tak som dufal, ze Beerfest bude podobneho razenia. Bohuzial, zatial pre mna ich najslabsia komedia. Vtipov malo, minutaz fakt dlha, a vysledok biedny. A ten text distibutora pod obrazkom je zavadzajuci a opisuje zrejme iny film. ()

Travinho

Ze začátku slabé, pak se to trochu rozjede, ale celkově nic moc. Tři hvězdičky dávám jen, protože mám slabost pro pivo a proto, že jsem ten den shlédl dva ještě slabší filmy. ()

Grondal

Tak toto proste nie. Viem si predstaviť, že presne takýto scenár by napísal každý druhý roboš(a to nechcem znevažovať manuálnu prácu) ktorého by ste po desiatom pive vytiahli z krčmy. A to s humorom na rovnakej úrovni ako je v tomto filme. Keď sa tak spätne ohliadnem, hanbím sa za to, že som videl dosť aby som mohol písať tento komentár. ()

marek29

Pokleslý film s křečovitým humorem, bohužel.. Tohle nestojí za zhlédnutí. Tu a tam se ušklíbnete, ale proč se u televize šklebit, když můžete žasnout u pořádného filmu, že ano? :) V protikladu k tomu jel před tím na stejné Cinemě film Flipped - 100 a 1! ()

Cannabis

komedie, ve které si partička amíků hraje na přeborníky v pití piva... kdyby tohle natočili u nás v Čechách, to by se svět teprve bavil a zároveň i divil... =) film má docela i vtipné záblesky, ale je to zbytečně dlouhé a povětšinu času dost trapné a předvídatelné... jen 2 hvězdičky ** ()

david666

Nevím, co vede tvůrce k tomu, že tento typ komedie natáhnou skoro na 2 hodiny. Jestli jsem se zasmál (nebo spíš pousmál) dvakrát - je to moc. Němci jsou tady ztvárněni jako úplní tupci, no Američané moc nezaostávají. Soutěže spojenés pivem jsou vcelku zajímavé ale to je asi tak vše. Ztráta času. PS: ani vnadných bavoraček jsem se nedočkal:-) ()

tatka

Fuj, fuj, fuj.....Je to tupé, neinteligentné, vtípky na úrovni grgania, grcania a šťania. Podľa všetkých kritérií je Oktoberfest hlboko pod úroveň dobrej, inteligentnej komédie. Napriek tomu som sa kráľovsky bavila a nahlas rehotala. Babička bola úžasná a Jurgen sa mi páči vždy. ()

Flamik

Tak jasně, pivísko. Nemůžeš podat výkon bez tréninku. Sem tam i komický scény, takže jednou koukatelný. "Směje se na mě, chtěl bych si s ním čistit zuby" ()

RomanL

To je taková kravina, až je to dobrý, tj. za 3. Mimochodem, přísahal bych, že jsem tam v baru zahlédl Sabinu Laurinovou. Všiml si jí ještě někdo? ()

giacobbe odpad!

Není to skvělá kravina jako Děsnej biják nebo Blbý a blbější, tohle je jen kravina. Nedokázal bych se u toho smát ani s lahváčem v ruce, ani po pár dvanáctkách, ..ani s otravou alkoholem. Mimochodem, tvůrci si měli pustit záznam ze soutěží v pití tupláků na čas, soutěžící na Beerfestu v této komedii cucají pivo jako deváťáci na školním výletě. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá komedie, která mě pobavila několika srandovními scénkami a hláškami. Jak by taky ne, když hlavním námětem je něco tak přijemného jako je pití piva. Jistě, je třeba film brát s určitou rezervou, jelikož místy působí docela naivně, nicméně svým obsahem a nenáročností si mě film získal. ()

mcamino

Miluju soutěže v pivu, sám hraju beer pong , takže tohle je pro mě top film, i když děj je mizerný a kvalita nic moc. Prostě už jen za to téma musím dát plný počet hvězd, navíc jsem se ještě parádně nasmál, takže bez přemýšlení. ()