Koncert pre jedného

• Česko Koncert pro jednoho (viac)
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Rodinný / Hudobný
USA, 2005, 4 min

Jeden z krátkých filmů studia Pixar. Vesnická holčička se chystá vhodit penízek do kašny na náměstí, aby se jí splnilo její přání. Dva hudebníci by ovšem zlaťák raději viděli ve svých kasičkách, a tak se Tippy ocitá uprostřed souboje jednočlenných orchestrů, který nakonec dopadne zcela jinak, než by kdokoli očekával. (Nogard)

Jara_II

Super. Poprvé jsem to viděl v kině, snad podle roku vzniku před Autama. Dnes jsem si to osvěžil a opravdu - jeden z nejbrilantnějších kraťasů Pixaru. ()

Lennie

Nádherný důkaz toho, jak moc se dá nacpat do čtyř minut :) Zvláště mě zaujala pečlivá animace zkombinovaných hudebních nástrojů, které by se jistě líbily našemu hudebkáři :D Ano, k potěšní a hezkemu "filmovému" zážitku stačí pár minutek na youtubu :D ()

RendaVahala

Jeden z nejúžasnějších a nejroztomilejších, podobně jako Bubu v Příšerkách s.r.o., krátkometrážních filmů co jsem kdy viděl. I přesto, že to trvá malilinkou chviličku, jsem z toho velmi velmi nadšený. :-) ()

LencaN

Poučení, pocity i úsměvný nádech ve 4 minutách. Aneb z toho filmečku se dá odvodit několik závěrů - je vidno, že nejen Češi by si dali pro korunu vrtat koleno ... v businessu musí mít člověk ostřejší lokty a umět zaujmout... ale i že v malém človíčkovi se leckdy skrývá spousta síly a dovedností. ()

Fixa

Nejvíc mě dostaly úšklebky holčičky, obzvlášť ten škodolibý ke konci. Celkově mě to však nijak zvlášť nenadchlo, přestože si vážím práce tvůrců ()