Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

Trixi

Mám tyhle dva ráda.....myslím Granta a Barrymorovou, ale v tomhle filmu mi příjdou slabí. Je to klasická sladká romance....... hezky se na ni dívá, ale jinak nic extra. Čekala bych alespoň nějaký nový nápad do slaďákova, ale ten se bohužel nekonal. ()

sefino

Z tohoto filmu se stal jeden z mých oblíbených na zahánění splínu. Sice nedosahuje kvalit mojí zamilované Lásky nebeské nebo nejde o tak těžkou váhu jako Bridget Jonesová, ale kdo viděl POPboky pochopí...;) ()

haWranka

Když jsem četla o čem film je, vůbec mě to nenadchlo. Ještě víc mojí nechuť utvrdilo to, že v tom hraje Drew Barrymore. Přesto jsem se na podívala a hrozně příjemně mě to překvapilo! Drew hrála mile a Hugh Grant je skvělej od těch dob, kdy přestal hrát úfňukánky. Hudba je taky fajn - pop co nikomu neublíží (snad:). Jestli máte rádi romantiku, tak doporučuju, jinak je to fajn zpestření na páteční večer. ()

Tyna31

Byly by to 3*, jenže za ten videoklip skupiny POP musím dát čtyři:) Hugh je prostě komediant! Ale zpět k filmu, možná jsem od toho čekala víc, ale pak jsem si uvědomila, že to nikde netlačilo na pilu, hezky se na to koukalo a pokaždé, když Hugha vidím v dalším filmu se mi zdá, že ho mám ještě radši. ()

kwaicheng odpad!

Naprosto o ničem. Bla blablabla blabla...to snad ne?? blablablablabla, kecy, kydy, pindy a k tomu nejstupidnější vývoj příběhu v moderním femino-domino stylu (ne tolik vyhraněném, ale přece přítomném) osolený nesympatickou Drew Barrymore, která přece jen klobouk dolů, byla v tomhle nejmíň nesympatická, co jsem kdy viděl, ale i to mi docela stačilo. Upřímně mě ale rozesmála kapela Pop, to se zase musí nechat. ()

Oonika

Mám slabost pro Hugha Granta, pro Drew Barrymore a pro filmy, kde se zpívá.... Takže u mě to má velké plus, přestože to byl v podstatě průměr. ()

fool-mood

Skupina Pop - přesněji jeden z jejích ex-členů a "zalívačka květin', ještě k tomu náhradní, se najdou a utvoří nejen skladatelský pár. ()

Colour

Prvá polovica má množstvo vtipných hlášok a zaujímavých frkov. Film sa o nič veľkolepé nesnaží, takže divák môže dokonale relaxovať. Nahliadnutie do sveta popu a tancovania je veľmi zaujímavý (tipujem, že hlavne preto dalo veľa ľudí 3* a nižšie), ale účelom filmu nie je privolať jačiace trinástky, ale poukázať, že skoro všetko v tomto popovom dance svete nie je normálne. FIlm poukazuje na svet, kde sa každý drží len toho, aby najviac zarobil, urobil dojem na čo najviac ľudí a neprihliada na svoj vkus. Ako som povedala, prvá polovica filmu je veľmi dobrá, zameraná na vtipné hlášky, druhá je skôr na romantiku. Vzťah hlavných hrdinov jemne dýchal klišé, ale chvalabohu po začiatku ich vzťahu to začalo naberať na originalite. 70% ()

josieaddms

Zase jeden z těch romantických filmů za které se nestydíte. Trocha vtipu trocha lásky, a trocha smutku. To je fajn, příběh to docela mělo, zápletku taky, tak se člověk celkem pobaví, oddychne si, a na chvilku zapomene na všechny své vlastní starosti... ()

radeckator

Citace z filmu: ,,...a o čem chceš zpívat?" ,,O čemkoliv, z čeho budou prachy". A přesně o tom je i tento film. Podbízí se snad úplně ve všem. Shrnuto jedním veršem: Kýč jak bič. ()

ZnalecH

Docela jsem si za posledních pár let oblíbil Hugh Granta. Má styl, je docela vtipný a člověk se u něj má vždy na co těšit. Jinak typická americká romantická komedie. Bavil jsem se a užil si jí. ()

Likan7

Průměrnost na entou. V roce 2013 předvedl Love song, že romantická komedie z hudebního prostředí může být brilantní, škoda, že to nikdo nevysvětlil Marcu Lawrencovi, když připravoval Music and Lyrics. V tomhle filmu totiž není vůbec nic navíc. Nejsou city, emoce, humor je jen na začátku a po půl hodině solidního filmu to přejde v křeč, která Vás až do konce nepustí. A to přitom dvojici Grant - Barrymore sluší. Jenže všechno je to takové nudné, bez duše a i na prostoru sta minut Vám bude film připadat jako dvouhodinový. ()