Nezaměstnaná herečka a zdravotní sestra se stanou svědky bankovní loupeže a rozhodnou se, že se na ní přiživí vydíráním. Kamarádky Shannon a Frances bydlí v Londýně a příliš dobře se jim nevede. Frances je herečka, věčně čekající na příležitost, Shannon pracuje jako zdravotní sestra na pohotovosti. Žije s přítelem Rayem, který tráví život s mobilem u ucha a rádiovým skenerem po boku. Jednoho dne dívky uslyší díky tomuto zařízení komunikaci lupičů, kteří se právě vloupali do bankovního sejfu. To, že se jakousi náhodou dostaly na jejich vlnové délky, jim vnukne nápad. Co takhle urvat z cizího lupu svůj kořistnický díl? Zprvu si vše představují jako dobrodružství, které jim může přinést i trochu peněz. Netuší ovšem, že akci připravují opravdu nebezpeční kriminálníci, kteří jim nehodlají dát ani penny. Naopak, chtějí se nežádoucích svědkyň zbavit jednou provždy. Nebezpečná hra s mnoha špinavými triky kamarádkám záhy otevře oči. Musí zvážit, jak budou dál postupovat, a rozhodnou se nachystat gangsterům důmyslnou past. (TV Nova)

dopita

Britská komedie která je dobře praštěná a zábavná. Závěr byl tak absurdní, že nešlo jinak než se u toho řechtat smíchy. Vyčíst by se asi filmu dalo leccos, ale fakt nemám tu potřebu. Oddechovka jak má bejt. ()

peetriss

Britský humor jsem měl vždy rád a nezklamal mě ani tento film. Skvělý černý humor, perfektní nenáročná oddychovka, která má vtip. ()

MickeyStuma

Akční komedie, kde jsou v centru všeho dění dvě mladé neobyčejně prosté dámy? Ale ano a je to vskutku zábava. Zoufalá herečka a zdravotní sestra náhodně vyslechnou telefonní hovor, kde se dozví o bankovní loupeži přímo v jejich ulici. A jaký lepší nápad v jejich hlavičkách mohl vzniknout, než lupiče začít vydírat. Typická ženská naivita a činy příběh nesmírně osvěžují a dodávají ten správný punc. Příběh se vyvíjí přirozeným neochvějným tempem a to až do grandiózního akčně zábavného finále, který skutečně stojí za to. Tvůrci na přemrštěné efekty nevsadili a tak se snímek stále tváří devadesátkovým dojmem. Celkově sice průměrný film, ale k pobavení snad i ženských diváků zcela postačí. ()

Odpadlik

Smolařská dvojice, která omylem šlápne na paty mafii nebo prostě jen nějakému gangu zlodějů tady už byla mnohokrát, ale tentokrát přichází v podání dvou krásných žen z Velké Británie a sympatickým humorem tato příjemná komedie rozhodně nikoho neurazí. ()

Pepper_x

Akční komedie z Británie? To málokdy může dopadnout špatně. Téměř celej film stojí jen na ústřední dvojce, ale ta nemá problém svoji úlohu zvládnout. Výsledkem je příjemná komedie, která si po celou dobu drží tempo a ani na chvíli nenudí. ()

netWoor

další z komedií, která staví na tom, že všichni jsou idioti, což by mohlo vést ke komickým situacím. Možná to někoho baví (evidentně dle ohlasů), mě ale tentokrát víc než obvykle ne-e ... ()

DJ Kritik

Nieje to ani komédia a už vôbec akčný film alebo dráma. Je to film, ktorý vás ničím neosloví a po dvoch dňoch nebudete vedieť o čom to vlastne bolo.Hviezdička len za to že som pred tým už videl 13 mŕtvych mužov. ()

R.O.man

Priznám sa, že som od tohoto B-čka veľa nečakal, ale táto komédia je fakt slušná. Množsto zábavných scén, drsná mafia a neodbytné vydieračky, ktoré prvý krát v živote okúsili takéto "remeslo" vás určite pobavia. Lepší priemer - 70%. ()

blekekeke

Vtipný a o nic jinýho tady taky nejde ... Jedna z těch vtipnějších, když Frances vynosila zbraně na kupičku ... a nechala tam dámský plivátko ... :o) ()