Jednoho letního rána v ospalém městečku Blackwater v Louisianě udeří meteor do muzea Pleistocene, městečko se začne prudce ochlazovat a 40.000 let starý mamut je vypuštěn do ulic. Speciální agenti Powersová a Whitaker mají 17 hodin na jeho zneškodnění než bude město zpustošeno. Agenti povolají odborníka, paleontologa Dr. Franka Abernathyho, aby jim pomohl dostihnout a ulovit „stvůru“ dříve, než jeho zuřivé běsnění zdemoluje okolní svět. Jak ubíhají hodiny a narůstá počet mrtvých, Dr. Abernathy si uvědomí, že pro záchranu své dcery Jacky a ostatních nevinných obyvatel musí pomoci agentům zničit své vlastní celoživotní dílo. (Intersonic)

Oto10

Film jsem sledoval, protože jsem chtěl proniknout do žánru horor/komedie. Už z hodnocení jsem nečekal kdo ví jaký zázrak. Film šel v televizi, kdybych měl jít na něj do kina, tak určitě lituji vyhozených peněz. Film je nudný a mamut celkem taky - vypadá docela nepovedeně. Film je špatný a to i kdybych ho měl hodnotit na základě jeho žánru. Nicméně nemohu mu upřít pár vtipných momentek jako je rádoby sex staršího páru důchodců v autě, dále poskakování sklenice se zubní protézou a nebo vraždící vysavač značky mamut. Jinak se však jedná o Déčkový film - 10 %. ()

johnsnow odpad!

Akože to, že mamut vyzerá k hovnu je pochopiteľné, šak zapol som nízkorozpočtovku jak sviňa, ale boha, že ten mamut bude slúžiť mimozemskej entite a vysávať chobotom duše. Akože u týchto blockbusterov sa snažím "zabaviť" a posmiať sa na stupidite ale toto by neuspelo ani jak komédia pičo. ()

djbarrel odpad!

Cože ? Muži v černém ? Sex důchodců ? Ufoni ? Obživlá ruka ? A konečně mamut ... pancéřový, neprůstřelný, nesmrtelný, bez srsti . A navíc ho ovládají ufoni . A navíc vysává duše . A navíc lační po krvi . Co ? Proboha jaký chorý mozek toto vymyslel ? Horor ? To si dělají srandu ne ? Viděl jsem ledascos, ale tohle je vrchol nevkusu, trapnosti a ubohosti. A animace mamuta ? To i Cestě do pravěku jsem věřil víc. A to děsný přehrávání ? Fakt ne už nikdy víc. Chci vrátit 90 minut svého života. 0 % Odpad! je slabé slovo. ()

moviefan4

Nebola to až tak zlá hororová komédia. Aj keď musim uznať že som videl lepšie diela, toto nebolo najhoršie. Pozerať sa to dalo, vtipné to bolo tiež ale sem tam aj nudné. Na skrátenie nudy sa ti dá využiť. ()

marivet odpad!

No to byla hrůza.Kamera špatná, nápad strašný, herecké výkony ani nemluvě. Dát mě polovinu peněz z rozpočtu filmu tak bych snad dokázala natočit lepší flák. Škoda té hodiny co jsem u tohoto rádyby filmu sci-fi protrpěla. Zbytek už nešel dokoukat. ()

DrawRubb

já jsem se bavil, ovšem trochu v jiném slova smyslu......kdyby byl film prezentován čistě jako komedie, tak ode mě dostane hodnocení 3 nebo 4* ovšem ve videopůjčovně byl uveden pod titulem sci-fi horor a tomuto žánru dělá jen ostudu.1* ()

DjLibnei

No táááák, vůbec to nebylo špatné... Sice jsem chtěl vidět jinšího Mamuta z roku 2009, ale stala se chybička, a tak jsem se díval na tohle vydání.. a pobavil jsem se.. dobré hlášky, opravdu sranda byla, u filmu se člověk pořád pousmíval... Jde z toho cítit amatéřina, ale hodnocení tu neodpovídá realitě ()

jopal

Mal som to hned, ako som zbadal oziveneho mamuta vypnut, nechapem preco som to neurobil. Som myslel, ze to urcite nebude az taka kravina, ako vacsina pise, ale veru bola. ()

Pan.Antonin

Jednoho mamuta jsem nedávno viděl v seriálu Pravěk útočí, kde se mi docela líbil. Tak jsem se rozhodl zkusit i tuto televizní hororovou komedii. A bylo to o trochu lepší, než jsem očekával. Mamut sice nevypadá zrovna dobře (byť jsem ho čekal dle ohlasů ještě horšího), na obrazovce mohl být častěji a objektivně je film hodně špatný, ale film má takový ten příjemný nadhled, který je u těchto filmů potřeba, a takové ty "edwoodovsky pitomoučké" dialogy. Úplně nejlepší byly ale úvodní titulky. Hodnotím někde mezi 1 a 2 hvězdičkami, viděl už jsem totiž mnoho daleko horších snímků. ()

pájap

isherrwoode hlásim se s hrdostí mezi hovnaře .nechápou že tohle není vážný film .super parodie na bé horory s užasnými dialogy.-a totalně mě dostali milující se staříci.papa ()