Sam a Dean dostanou od Chucka zprávu, ať ihned přijedou, že je to naléhavé. Když bratři dorazí na místo setkání, zjistí, že jim přes mobil napsala Becky a že na místě, kde jsou, se odehrává první setkání fanoušků "Lovců duchů - Supernaturalu". V ten samý den se v noci koná hon na ducha paní Gorové, která údajně na místě, kde jsou, zabila 4 děti a poté se sama zabila. Při hledání indícií je jeden z hledačů napaden paní Gorovou a je málem zabit. Bratři si myslí, že je to žert, ale když najdou ducha jednoho z kluků, kteří byli paní Gorovou týráni, řekne jim, aby šli na půdu. Společně s dalšími dvěma hledači zničí ducha paní Gorové. Jenže když chtějí odejít, zjistí, že v tomto domě jsou stále duchové. Sam a Dean musí zakročit, než bude pozdě. (Varan)

PhoenixSwan

Další z naprosto zbytečných dílů, který odbočuje od hlavního příběhu. Není třeba jej vidět, až na posledních pět minut. Přijde mi, že by pátá série mohla mít o čtvrtinu méně dílů, kdyby se držela hlavní a hlavně zajímavé linie a neodbočovala k těmto groteskám. ()

Loki_Six

Dad's journal: Dear Sam and Dean, this hotel is haunted. You must hunt down the ghost. Interview witnesses, discover clues and find the bones. The first team to do so wins a fifty dollar gift card to Sizzler. Love, Dad. ()

helraiser

No až na závěr kde padne zmínka o tom kdo má Colt, naprosto zbytečný díl a zbytečná odbočka od hlavní dějové linky. Tohle mě tedy moc nebavilo i když pár fanoušků bylo slušně jetých. Betty ještě svou roli sehraje, ale to až za hodně dlouho a vlastně jen díky ní to je jakž takž koukatelné, ale jinak zbytečnost. ()

Sevprince

Nebaví mě skuhrání pod každým dílem, který odbočí od hlavní linky. Kdyby se točila jen hlavní linka, máme o půlku dílů míň a ještě byste si stěžovali, že je to to stejný dokola. Jsem rád za každý takový, dělá to Supernatural ještě zábavnější podívanou. ()