Teplota klesá pod bod mrazu a celá Florida se postupně noří do ledu. Začíná boj o přežití! Před milióny roky se země ponořila do tuhého mrazu. Jen krátce předtím na zemi bujněl život v nejrůznějších formách. Teď je však všechno pryč. Dinosauři vyhynuli. Nastala tuhá doba ledová. O několik miliónů let později, v současnosti, se skupina několika studentů meteorologie vypravuje na průzkum epicentra bouřky na Floridu. Zvláštní však je, že vlivem bouřky klesá teplota pod bod mrazu. Prvotní předpoklady extrémního počasí vystřídá vážná obava. Mráz je stále intenzívnější a do ledu se postupně noří celá Miami. Začíná boj o přežití. Celý oceán při pobřeží je zamrznutý a naši studenti se ocitli mimo krajinu. Nevědí nic o rozsahu katastrofy. Bez možnosti komunikace musí společně čelit boji o přežití... (oficiálny text distribútora)

The_God odpad!

Neuvěřitelný film! Ničemu, co se dělo na obrazovce, jsem neuvěřil. Tradiční nízkorozpočtový rádobykatastrofický film svým motivem částečně připomínající Den poté. Strašlivý soundtrack (kdyby použili skladby Britney Spears, nadělali by méně škody), mizerné triky, špatný scénář, nepřesvědčiví herci a dvanáct nelogičností na každou minutu filmu. Viděl jsem sice už horší (bohužel), ale tohle opravdu nestojí ani za jediný cent, který do toho vrazili. ()

benqsiemens odpad!

Tož viděl jsem pár přiblblejch filmů, ale tento kousek je opravdu děsivej. Odstrašujicí příklad pro producenty, kteří by chtěli natáčení filmu svěřit do rukou režisérovy s dawnovým syndromem a ještě tupějšímu scénáristovy. Na tomhle filmu jsem nenašel vůbec, ale vůbec nic dobrého. Vlastně kecám, ten konec byl super, fakt, ty finální titulky byly to nej..... ()

Logout

Vypadá to, že i během absolutní nuly padá sníh, fouká vítr a létají helikoptéry. Tohle je opravdu excelentní blbost. Znovu už ne! ()

Hvězdář odpad!

Na tento film jsme se museli podívat díky hodnocení a námětu, to byla totiž slibná zábava. A taky že byla! Vrtulník létající v absolutní nule nebo záběr na létající palmu, to povyšuje tenhle film nad mnoho komedií. Ale vážně, je neuvěřitelné, jak může někdo vyplodit takový odpad, to mi nejde na rozum, leda že by to bylo schválně. ()

M+M odpad!

Být na tom v kině, tak vytrhnu sedadlo a hodím ho směr plátno, ale vážně: věřím, že si autor scénáře a potažmo tvůrci filmu něco nastudovali o absolutní nule. Tím pádem nepochopím jak mohli natočit tuhle blbost. Nevadí mi sci-fi filmy béčkové úrovně, ale toto je teda věc. K samotné úrovni zpracování filmu se raději nebudu vyjadřovat. Triky na úrovni loutkového filmu mluví za vše. Ale i to bych unesl se smíchem. Dal bych hvězdičku za snahu, ale za tu absolutní nulu musím dát odpad. ()

complex

fuha... :D fakt, že celkom na zasmiatie film... paródia spravená na deň potom... inak sa to slovami ani nedá povedať, všetko spravené v jednoduchom štúdiu a výkon hercov nula bodov... ()

ankkk odpad!

Raději bych řekl "Absolutní pitomost". Chápu, že u podobných filmů není nutné dodržovat naprosto puntičkářsky všechny fyzikální zákony, ale scénárista se mohl aspoň seznámit s učebnicemi fyziky pro základní školu. Měl jsem pocit, že někde zaslech několik fyzikálních pojmů (o kterých netuší, co znamenají) a spojil je do filmu. Bez ladu, skladu a hlavně nesmyslně. ()

S.Fisher odpad!

absolutní odpad..... efekty 0/10, příběh 0/10, herci 0/10. Už nikdy více...... teď jdu vypít ředidlo nebo nějakou jinou srajdu ,potřebuju těch 90 minut vymazat z mozku.... ()

Vlkodlak13

No nevím co si myslet, v upoutávce na COOLu to vypadalo trochu zajímavě, teď jsem zhruba v půlce filmu a krom nespočtu chyb a nelogiky je tu i dost nedokonalé propracování - sníh co není sníh, nafouklá deka co má být sníh atp.. Hudba, dá-li se to tak nazvat, je jak z podprůměrných reklamních filmů. Herecké výkony jsou dost, dost slabé a i když vím, že za to nemůžou, mají dost nepříjemné ksichty.. Nejvíc mě nas..štvala ta opakovaná věta "Věda se nikdy nemýlí", což je blbost jak sviňa.. Co se týče obrazu, tak to je taky prasárna, protože je v jednu chvíli normálně ostrý, pak rozmlžený a takto se to furt střídá. Toto mi připomíná ty "chytré" filmy, které se objeví hned, jak se začne probírat nějaká záležitost, jako v tomto případě změna polarity Země a nebo "konec světa" a vždy je to zfilmováno totálně stupidně, protože lidi nechápou pravý význam toho, co se těmi věcmi míní.. Taky je dost debilita v tom, že zřejmě umřel otec a manžel jedné rodině a jediný co z nich vylezlo bylo "stýská se mi"... ----- Takže zkráceně, film je totální paskvil. Jediný co se mi zalíbilo, tak byly "záběry z vesmíru" jak začala mrznout planeta a možná ještě pár těchto záběrů.. ()

Choci

Katastrofické filmy mám rád, ale tento mě rozhodně neoslnil. Nejde se nezmínit o jednoduchém chování některých "herců". To, že tlustý nafoukaný pán myslí na prachy víc než na život pochopím, ale proč ostatní kvůli takové hromadě sádla riskují svůj život? Divím se, že ho paní (co ho zachránila z výtahu) ještě nepozvala na kafe, to že ho šel David hledat je zbytečné komentovat, škoda že na něj nezíral ještě o vteřinu déle mohlo být o ňoumu méně. Nemám co víc k tomu říct, ale není to úžasem, je to tím, že mi film kromě ztracených 92 minut nic nedal, ani jména postav si nepamatuju :D 30% ()

andy60

Tak zajímavý námět a takhle ho zprasit! Filmu chybí napětí, gradace, logika, herecké výkony..., filmu vlastně chybí skoro úplně všechno, co by z pohyblivých obrázků dělalo umění. ()

burg odpad!

Název filmu odpovídá i hodnocení. Dal bych i hvězu za jednu "bejvočku", ale vzhledem ke stupidnímu odpočítávání a přesnému spočtení času "T" hvězdy trousit nebudu. Víc není třeba dodávat... ()

Ivousx.y odpad!

Nevím, ale tohle se hodně vymyká fyzikálním zákonům. Rozhodně kdyby měla nastat doba ledová, tak určitě to nebude -273,15°C a už opravdu ne za 4 hodiny. ()

Skeewe odpad!

Sice jsem to jako primitivní absolvent našeho zaostalého školského systému nepochopil, ale snad mi to ti vyspělí intelektuálové ze zámoří nějak objasní příště. Takový skvost si určitě dopřejou v několika pokračováních. Jestli tohle hustí do hlav svých potomků, nedivím se, že si jich tolik dovede představit zemi jako placku. Je to totiž jednodužší na pochopení, než představa transformace obou pólů do jedno kruhového pásu na rovníku. Jak do toho zapadá slunce které svítí všude jen na rovníku bude největší chad, to fakt nevim. (Představa teseraktu je proti tomu vcelku jednoduchá). Nedělají mi problém filmy s časovým paradoxem, dimenzionálními přechody, alternativní realitou nebo obráceným časem (Tenet) ale tohle nemá ani snahu svou nelogičnost obhájit nějakou bláznivou teorií, tady se prostě jen očekává, že se divák sníží na stejnou mentální úroveň (to by nedala ani moje kočka). Nicméně pokud se jedná o reklamní šot na odolné a spolehlivé vrtulníky je to přijatelné, jen to chce trochu zkrátit, tak o 90 minut. Slyšel jsem, že tam jsou i nějací herci, nehorázná pomluva, to bych si snad všimnul. ()

jethrotull odpad!

Nazov filmu absolutne presne vystihuje dej,hudbu,scenar,kameru,reziu a herecke vykony.Proste ABSOLUTNA NULA ! Nikdy v zivote nepochopim ako moze niekto dat co i len cent na natocenie takejto debililny.To Ti ludia co sa na tom podielali sa nehanbia chodit po ulici? To ked bola predpremiera a divali sa na to svoje dielo nechcelo sa im grcat? Svet je fakt v prdeli. ()